Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Ježíšek

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 132 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ježíšek

Nový příspěvek od Lukranas »

Co si přejete k Vánocům od Ježíška? A jaký byl váš nejlepší dárek, který jste od něj dostali? Dáváte dárky dětem nebo nechcete být nápadní? A kdybych chtěl dát dárek nějakému hezkému klukovi, který je kamarád mého bratra, a viděl bych ho třikrát v životě, myslíte, že by to bylo divné? A do kolika jste v Ježíška věřili? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
Kontakt: email: Vofs@protonmail.com
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Dal: 105 poděkování
Dostal: 97 poděkování

Re: Ježíšek

Nový příspěvek od Vofs »

Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 Co si přejete k Vánocům od Ježíška?
Holčičku. Tak 5 – 6 let nejlépe s blonďatými vlásky :D :D.

No a z těch reálných asi nějaké příslušenství k PC. *gamer*
Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 Dáváte dárky dětem nebo nechcete být nápadní?
Dárky dětem nedávám, protože se s žádným dítětem neznám tak dobře, aby to nebylo nápadné.
Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 A do kolika jste v Ježíška věřili?
Přestal jsem věřit když mi bylo asi tak 10 let. Nikdo mi to neřekl, ale došlo mi to tak nějak samo.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 736 poděkování
Dostal: 273 poděkování

Re: Ježíšek

Nový příspěvek od Dreamer »

Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 Co si přejete k Vánocům od Ježíška?
Holčičku. Tak 6 - 7 let nejlépe asiatku :D :D.
Z těch reálných jen zdraví a pohodu v rodině.

Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 A jaký byl váš nejlepší dárek, který jste od něj dostali?
Igráček policajt na motorce. Objevil jsem ho pár dní předem ve skříni, takže to nebylo překvapení, ale o to víc jsem se těšil.

Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 Dáváte dárky dětem nebo nechcete být nápadní?
Jen v rodině.

Lukranas píše: neděle 6. 12. 2020, 19:45:45 A do kolika jste v Ježíška věřili?
Fakt nevím, ale myslím že to moc dlouho netrvalo.