Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Krajský soud v Plzni nevidí důvod ke zrušení Spolku ČEPEK

Články vkládané na web za účelem informování o aktuálním dění.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1518
Dal: 1020 poděkování
Dostal: 1889 poděkování

Krajský soud v Plzni nevidí důvod ke zrušení Spolku ČEPEK

Nový příspěvek od Marco Freeman »


Dne 6. srpna 2020 vydal poslanec Marek Novák (za ANO) na svém blogu na iDnes.cz článek, v němž se vyjádřil, že podal návrh na zrušení Spolku ČEPEK. Ještě týž měsíc dne 21. srpna 2020 se vyjádřil na své oficiální stránce na Facebooku, že „upozornil předsedu Krajského soudu v Plzni na to, že Spolek ČEPEK provozováním webu pedofilie-info.cz může porušovat zákon“.

Z tohoto důvodu se Spolek ČEPEK obrátil pomocí datové schránky na Krajský soud v Plzni a na tento návrh na zrušení Spolku se otázal. V pondělí 23. listopadu 2020 obdržel Spolek odpověď, v níž se soud vyjádřil následovně:
Ohledně Vaší žádosti o zaslání textu návrhu poslance Marka Nováka na zrušení spolku Spolek ČEPEK, identifikační číslo 09079416, sídlem B. Smetany 1753, 358 01 Kraslice (dále jen „spolek“), soud sděluje, že žádný takový návrh neeviduje. Soud eviduje pouze podnět k zahájení řízení o zrušení spolku, přičemž soud po posouzení podnětu neshledal důvod pro zahájení řízení.

Soud tak potvrdil naše tvrzení, že Spolek ČEPEK nečiní nic, co by mělo mít za následek jeho zrušení. Jak jsme avizovali v článku o vzniku Spolku ČEPEK, tento Spolek vznikl, aby zastával a plnil své cíle:
  1. pomáhat lidem, kteří cítí erotickou přitažlivost k dětem nebo mladistvým, aby přijali svou menšinovou sexualitu a naučili se s ní žít v souladu se společenskými normami a zákony;
  2. informování široké veřejnosti o tom, kdo je to pedofil a co je pedofilie, a šíření správného významu těchto pojmů, neboť jsou ve společnosti často zaměňovány se sexuálním zneužíváním dětí, popřípadě s jinou trestnou činností;
  3. podpora činností či projektů zaměřených na prevenci sexuálně motivovaných trestných činů páchaných na dětech;
  4. provozování webových stránek www.pedofilie-info.cz, případně dalších webových stránek, které naplňují účel spolku.
Máme za to, že pokud se chce pan poslanec Marek Novák skutečně věnovat ochraně a bezpečnosti dětí, jak uvádí hned na svém úvodním obrázku na své Facebookové stránce, měl by tak skutečně činit. A ne útočit na Spolek, jehož hlavním cílem je pomáhat pedofilně zaměřeným osobám, aby žili v souladu se zákonem. Snahou o zrušení Spolku Marek Novák v podstatě požadoval, aby byla zrušena organizace, která provozuje web, jež informováním a preventivní prací s pedofily k ochraně a bezpečnosti dětí přispívá už přes 10 let.

Za komunitu a Tým ČEPEK,

Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]

Pro přispění do diskuze využijte již zavedeného funkčního a hojně využívaného tématu:
https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=7860