Žalopis (filozofická črta)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Žalopis (filozofická črta)

Nový příspěvek od Angelo »

Žalopis

Nechci už žít, už mě nebaví ten podělaný život. Kam se podívám, tam vidím jenom samá negativa, která mi ubližují a ničí mě. Proč se celý život musím jen trápit, proč mám pořád dojem, že mě na tomhle světě nemá nikdo rád? Co dělám tak špatného, že se ke mě všechno otáčí zády a nebo mi to uštědřuje nehezké rány? Já chci mít také život, kde by mě někdo měl rád a vážil si mě, ale za takových podmínek, jaké mám, to zkrátka nejde. Pořád se na mě valí věci, které mě psychicky jen ničí, z mého života je devadesát procent smutku, trápení a deprese a deset procent radosti. A já nemám už síly ani nervy, abych takhle žil. Všechno, co jsem měl, se mi ztrácí před očima a nevidím už nic než jen nenávist všech vůči mě. Ale kdo mě pochopí? Kdo? A snaží se o to vůbec někdo?
Poslouchám teď relaxační hudbu a mám smutné myšlenky. Vidím všechno jen depresivně, nic mě netěší. Už snad jen smrt by mohla být moje poslední radostná událost v mém podělaném životě. Vnímám tu krásnou smutnou melodii a dochází mi, co všechno jsem zažil a co všechno ztratil, co všechno jsem mohl mít a nemám, a nikdy mít nebudu. Nikdy jsem nic nedokázal a ani nedokáži. Nemám ani možnost, abych něco někdy dokázal, když mám kolem sebe tak negativní věci. Jsem už zničený životem, a tak už ze zoufalství píši tento žal. Vím, že to nikomu nic neřekne, možná to ani nečekám. Ale musí ze mě ty smutné a depresivní myšlenky jít ven. I když tento web není vhodný pro toto mé vzlikání, mám dojem, že tady jsem nejvíc internetově doma, protože jsem pedofil.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 991
Dal: 114 poděkování
Dostal: 312 poděkování

Re: Žalopis

Nový příspěvek od MR_Xguard »