Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Dotazník - pedofilové, manželka, děti, rodina

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 132 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dotazník - pedofilové, manželka, děti, rodina

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj, připravil jsem si pro vás dotazník ohledně založení vlastní rodiny:

1. Kolik ti je let a kdo se ti líbí?
2. Máš manželku/registrovaného partnera či trvalou partnerku?
3. Chceš mít vlastní děti? Nebo je dokonce přímo plánuješ?
4. Chtěl bys adoptovat dítě? Přemýšlel jsi o tom?
5. Máš strach, že bys své dítě zneužil? Pokud děti máš, máš problémy se sebeovládáním?
6. Chtěl bys svému dítěti, až bude dospělé říct, že jsi pedofil?
7. Máš děti?
8. Myslíš si, že bys zvládl sex se ženou? Pokud jsi ho zvládl, co ti k tomu pomohlo?
9. Řekl jsi/uvažuješ přiznat ženě, že jsi pedofil?
10. Opustila tě nějaká žena kvůli tomu, že jsi pedofil?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dostal: 400 poděkování

Re: Dotazník - pedofilové, manželka, děti, rodina

Nový příspěvek od Mathias8 »

Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 1. Kolik ti je let a kdo se ti líbí?
23-30. Jedna nemenovana 11 rocna holcicka.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 2. Máš manželku/registrovaného partnera či trvalou partnerku?
Nemam ani jedno z toho.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 3. Chceš mít vlastní děti? Nebo je dokonce přímo plánuješ?
Chcel by som v buducnosti holcicku :(
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 4. Chtěl bys adoptovat dítě? Přemýšlel jsi o tom?
Uvazoval, ale to nenahradi to mat svoje vlastne a navyse samemu by mi ho nedali.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 5. Máš strach, že bys své dítě zneužil? Pokud děti máš, máš problémy se sebeovládáním?
Nemam strach. Nemam problemy ziadne. Ja tuzim po uplne zakladnych jednoduchych veciach co sa tyka lasky. Ak by som predsa raz zneuzil nejake dieta tak by to bolo obycajnym objatim alebo pohladenim po vlasoch(co som nikdy v zivote neurobil)
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 6. Chtěl bys svému dítěti, až bude dospělé říct, že jsi pedofil?
Nie.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:257. Máš děti?
Nemam.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 8. Myslíš si, že bys zvládl sex se ženou? Pokud jsi ho zvládl, co ti k tomu pomohlo?
Netusim.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 9. Řekl jsi/uvažuješ přiznat ženě, že jsi pedofil?
Nie. Vzhladom tomu aka je doba a ake su zeny v nej.
Lukranas píše: pátek 20. 11. 2020, 0:06:25 10. Opustila tě nějaká žena kvůli tomu, že jsi pedofil?
........
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 417 poděkování
Dostal: 328 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

1. Kolik ti je let a kdo se ti líbí? --- kolem 45, jsem GL, obvykle tak 6-12 let, ale některé holčičky se mi líbí už v 1,5 roku třeba.

2. Máš manželku/registrovaného partnera či trvalou partnerku? --- měl jsem

3. Chceš mít vlastní děti? Nebo je dokonce přímo plánuješ? --- mám děti, pokud bych našel novou přítelkyni, tak jsem přemýšlel, pokud bychom to zvládali, že bych i další chtěl

4. Chtěl bys adoptovat dítě? Přemýšlel jsi o tom? --- ano, přemýšlel jsem o tom, ale adopce by asi nevyšla, navíc si nevěřim ve starání ani ovlastní děti (v péči je má moje ex), takže buď by holčička musela sama vědět, co je třeba a já bych to zařizoval nebo bych s ní musel být jen na volný čas a zábavu

5. Máš strach, že bys své dítě zneužil? Pokud děti máš, máš problémy se sebeovládáním? nemám strach ani nemám problémy, spíš mám problém, že je mi hrozně, když si jen představím, že někdo zneužil. Radši bych se podříznul, než bych zneužil.

6. Chtěl bys svému dítěti, až bude dospělé říct, že jsi pedofil? --- ano, to bych rád a chtěl bych i zpětnou vazbu, jestli to teď (v mládí) dcerka nevnímala špatně

7. Máš děti? ano, mám dcerku a syna

8. Myslíš si, že bys zvládl sex se ženou? Pokud jsi ho zvládl, co ti k tomu pomohlo? --- zvládl jsem. co pomohlo? no netuším.

9. Řekl jsi/uvažuješ přiznat ženě, že jsi pedofil? --- mojí ex, to se moc bojím, že by mi zatrhla kontakt s dětma. Navíc teď už není moje žena, takže už jí do toho nic není

10. Opustila tě nějaká žena kvůli tomu, že jsi pedofil? --- ne, rozvedli jsme se z jiných důvodů
Tim
Na trestné lavici
Varování: 11
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 403 poděkování
Dostal: 329 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Mathias8 píše: pátek 20. 11. 2020, 7:57:04 Nie. Vzhladom tomu aka je doba a ake su zeny v nej.
A jaké jsou ženy v této době? :) Přijde mi to jako poměrně dehonestující výrok ale třeba sem to jen špatně pochopil. ;)
„Člověk který se ráno nestydí, se večer nebavil.“ — Edgar Allan Poe
Mathias8
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“

Tim píše: pátek 20. 11. 2020, 13:38:58 A jaké jsou ženy v této době? Přijde mi to jako poměrně dehonestující výrok ale třeba sem to jen špatně pochopil.
Nie vsetky, ale vacsina taka je, ze sa im neda verit.
Ja neverim nikomu z dospelich a zenam vobec. Moja skusenost je taka, ze skor sa da verit dietatu ako dospelej zene. A ze vacsie pochopenie maju deti k dospelim ako dospelaci k dospelim. V minulosti mi najviac ublizili prave dospeli a seberovni. Deti mi nikdy neublizili, prave naopak vzdy to boli oni, kto ma dokazal nakopnut a zdvihnut mi naladu.
Tim
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

Mathias8 píše: pátek 20. 11. 2020, 15:35:21 Nie vsetky, ale vacsina taka je, ze sa im neda verit.
Nálepkuješ je v podstatě jako celek na základě tvých několika špatných zkušeností. To je stejně správné jako hodnotit všechny pedofily na základě Dostála nebo Hovorky...
Mathias8 píše: pátek 20. 11. 2020, 15:35:21 A ze vacsie pochopenie maju deti k dospelim ako dospelaci k dospelim.
Jistě že mají, oni totiž nechápou důsledky nebo příčiny různých věcí... neznají svět a tedy ani jako jeho zákonitosti.
Proto taky děti pro zábavu trhají křídla motýlům a podobně, v naprosté většině jim nedochází co dělají. Od takové nevyspělé bytosti se ti nedostane pochopení, dítě prostě jen nechápe.
Mathias8
Registrovaný uživatel

Tim píše: pátek 20. 11. 2020, 18:15:55 Jistě že mají, oni totiž nechápou důsledky nebo příčiny různých věcí... neznají svět a tedy ani jako jeho zákonitosti.
Proto taky děti pro zábavu trhají křídla motýlům a podobně, v naprosté většině jim nedochází co dělají. Od takové nevyspělé bytosti se ti nedostane pochopení, dítě prostě jen nechápe.
Prepac, ale nesuhlasim. Je obrovsky rozdiel v tom, ked dospelak vie, ze sa ti paci 11-stka a mas ju rad ako ked to vie tej 11-stky trebars vrstovnicka. Pretoze dospelak za tym bude vidiet vzdy iba sex zatial co ta vrstovnicka to bude vidiet vzdy inak aj za toho predpokladu, ze bude vediet ze si uchyl alebo pedofil. A nieje to z toho dovodu ako pises. Je to z toho dovodu, ze su nezkazene dospelakmi a beru to tak ako to je. Narozdiel od dospelakou dokazu pochopit co clovek citi a co je to laska zatial co dospelak vnima lasku sexom na jednu noc, jedno pouzitie, zabavku skratka vsetko sexom. Aj ked dieta vie, ze si uchyl tak je opatrne. Aj ked vie, ze si zamilovany do jej kamaratky. Pretoze na nich verejnost tlaci ze uchyl ci pedofil je spatny clovek ktory zneuziva deti, ale ajtak to pochopenie z ich strany je ovela prijatelnejsie ako z tej dospelackej.

O mne vedia tri holciny ze som uchil a ze som zamilovany a vedia aj do koho a nepovedali to nikomu a vedia to uz skoro rok.

A co sa tyka toho, ze preto deti trhaju motylom kridla lebo si neuvedomuju dosledky. Prepac ale to je zle prirovnanie s ktorym tiez nesuhlasim. Deti niesu take sproste. Clovek sa rodi dobry len spolocnost ho pokazi. A o to horsie, ked to urobia jeho vlastny rodicia v jeho utlom veku. Alebo ked zije dieta v zlej spolocnosti a su do neho vstepene zle moralne hodnoty. Deti robia vsetko z nejakeho urciteho dovodu. A vacsinou preto lebo ich nieco zvnutra zerie. Lebo su zlomene. Je totiz velmi jednoduche zlomit dieta.

Ak dieta zije v dobre situovanej rodine a rodicia mu davaju dostatok svojej lasky tak nebude trhat motylom kridla.
Tim
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Tim »

Jestli ono v tomto případě není spíše přání otcem myšlenky.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1147 poděkování
Dostal: 2726 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Mathiasi, myslím si, že těm dospělým dost křivdíš. Ano, někteří opravdu mohou vnímat vztahy k druhým lidem (s erotickým nábojem, tedy se zamilováním) skrz sexuální pudovost, ale ne všichni lidé jsou takoví. Zažil jsem mnoho žen i mužů, kteří pochopili, že to, co k dětem cítím, je láska. Zažil to i Fx100d, když mamka holčičky, do které byl zamilovaný, z něj vytáhla, že je do ní zamilovaný… a žádné haló ohledně "sexu" z toho nedělala. Čili souhlasím s Timem.

Ano, určitě se najdou tací, kteří to nikdy nepochopí, ale i mezi dospělými jsou lidé, kteří jsou sami schopní mít rádi druhé lidi přirozenou láskou, a tím pádem jsou schopní rozpoznat lásku v jakékoliv podobě. Toto mimochodem není moje myšlenka, ale myšlenka Hosta na jeho stránce http://kasz.sweb.cz/pf03/index.htm.

Mathias8 píše: pátek 20. 11. 2020, 21:00:08 Ak dieta zije v dobre situovanej rodine a rodicia mu davaju dostatok svojej lasky tak nebude trhat motylom kridla.
My pedofilové máme tendenci si děti trochu idealizovat. I v dobře situované rodině, kde rodiče dávají dostatek lásky, se může narodit člověk, který jednou někoho třeba zavraždí. A naopak, i z rodiny, která nefunguje, může vyrůst někdo, kdo bude druhým lidem pomáhat.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 712 poděkování
Dostal: 264 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

1. Kolik ti je let a kdo se ti líbí?
35-45
2. Máš manželku/registrovaného partnera či trvalou partnerku?
Mám manželku. Podobného věku.
3. Chceš mít vlastní děti? Nebo je dokonce přímo plánuješ?
Chtěl bych další.
4. Chtěl bys adoptovat dítě? Přemýšlel jsi o tom?
Ano, přemýšlím o tom.
5. Máš strach, že bys své dítě zneužil? Pokud děti máš, máš problémy se sebeovládáním?
Ne. Ale není to zadarmo.
6. Chtěl bys svému dítěti, až bude dospělé říct, že jsi pedofil?
Možná.
7. Máš děti?
Ano.
8. Myslíš si, že bys zvládl sex se ženou? Pokud jsi ho zvládl, co ti k tomu pomohlo?
Ano, zvládám. Pomáhá fantazie a skvělá žena.
9. Řekl jsi/uvažuješ přiznat ženě, že jsi pedofil?
Ví to.
10. Opustila tě nějaká žena kvůli tomu, že jsi pedofil?
Ne