Je pedofilie dědičná?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Dreamer »

Něco na tom bude. Matka i sestra mají o 20 let mladší partnery. Oba sice už dávno za zenitem, ale ten směr je jasnej :)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Dreamer píše: pátek 13. 11. 2020, 23:57:30 Něco na tom bude. Matka i sestra mají o 20 let mladší partnery. Oba sice už dávno za zenitem, ale ten směr je jasnej :)
Ale to o kolik má kdo mladšího partnera nijak nesouvisí s tím jestli je pedofil. To by si je museli najít ještě před pubertou...
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Lukranas »

Jednorozec píše: neděle 15. 11. 2020, 21:41:45 Ale to o kolik má kdo mladšího partnera nijak nesouvisí s tím jestli je pedofil. To by si je museli najít ještě před pubertou...
Pedofilie to samozřejmě není, nicméně je to takové směřování ze je možné, že je nejaky gen způsobující přitažlivost vůči výrazně mladším (ať už pedofilii nebo na mladé dospělé). Je poměrně neobvyklé, že si žena vezme o tolik mladšího muže, je to navíc pro ženu i ekonomicky nevýhodné. Navíc dle Čepeku se některým pedofilům líbí i mladí dospělí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Jednorozec »

To si nemyslím Naprosté většině se líbí mladí jedinci a je šuma fuk jestli je dotyčnému 20 či 60 furt bude ten 18 letý pro něj sexuálně přitažlivější. Rozdíl je jen v psychice kdy staršímu už obvykle dělá problémy aktivní soužití s mladým (ale tohle třeba odpadá u silně dominantních jedinců)...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Lukranas »

Jednorozec píše: úterý 17. 11. 2020, 20:26:44 To si nemyslím Naprosté většině se líbí mladí jedinci a je šuma fuk jestli je dotyčnému 20 či 60 furt bude ten 18 letý pro něj sexuálně přitažlivější. Rozdíl je jen v psychice kdy staršímu už obvykle dělá problémy aktivní soužití s mladým (ale tohle třeba odpadá u silně dominantních jedinců)...
Nemyslím si. Muži bývají na mladé ženy, ale ženy nebývají na mladé muže. Muži jsou prokazatelně obecně přitahováni mladšími ročníky než ženy. Pravděpodobným vysvětlením je to, že pohlavní pud vznikl za účelem úspěšného předání svého genomu. Tudíž je evolučně výhodné, aby byli muži přitahování nejvíce ženami ve věku 20-25 let (jsou nejvíce plodné) a takto to dle průzkumů je. V sexualitě má vše specifický evoluční význam. Obrázek
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Kasz »

Rád bych jen poukázal, že výše uvedený graf již uvedl pbd ve svém jiném dnešním příspěvku: https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=50895#p50895
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Lukranas
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Je pedofilie dědičná?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já bych zase rád upozornil na to že ten graf neříká naprosto nic o tom jak staré dívky koho přitahují.
Jestli dobře vidím tak je tam jak starého partnera si kdo zrovna hledá, ale to je naprosto něco jiného. i když člověka sexuálně bude nejvíc lákat 18 letá slečna, tak žít by s ní moc nechtěl a bude hledat někoko staršího....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti