Beránci a vlci

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 206 poděkování

Beránci a vlci

Nový příspěvek od Michaela »

Jen malá metafora...

Na úvod bych chtěla vřele poděkovat Torimu za jeho plodné noční diskuze se mnou, kdy mě jeho dotazy a poznámky neustále nutí přemýšlet. Sice se pak o to méně věnuji spánku, ale to se dožene...

Proč být ten hodný? Proč se vůbec snažit být něžným beránkem, když všude kolem pobíhají krvechtiví vlci a čekají, až projevíš slabost, aby Tě roztrhali na kusy?

Žijeme ve společnosti, kde jednoznačně klesá morálka a lidé se k sobě chovají daleko méně lidsky. Myslí často jen na sebe, na své problémy, nehodlají nikomu nezištně pomoci, netouží někomu dělat radost, neobejmou někoho jen tak z přátelské náklonosti a neřeknou hezkého slova. Jediné, co je zajímá, je vaše tělo, které v mohou použít, protože náhodné známosti určené k provádění kopulačních pohybů se nedají nazvat milováním, případně vaše peníze.
Lidskost se nenosí. V kurzu je okřikovačství, pokud netáhnete za jeden provaz s ostatními. Jste-li něčím odlišní, je nasnadě vás pošlapat a zavrhnout jako ďábla, jako narušitele nalajnované společnosti. A je jedno, v jaké společnosti se konkrétně nacházíte.

A citliví lidé nosí vlčí kůže na svém beránčím těle, aby je vlci tam venku nepoznali a neroztrhali je. Bojí se projevit jakoukoliv lidskost, jakoukoliv citlivost, jakékoliv své vnitřní touhy, protože vlků se zdá být nespočetně více a jsou hladoví...

Jenže svléknout vlčí kůži a ukázat se světu jako ten, kdo má morální zásady a umí být laskavý k jiným, znamená ukázat jiným beránkům, že se nemusejí bát, protože nejsou sami. Kdokoliv má pak šanci vzít si vzor z odvážlivce, který netáhne s vlčí smečkou. Kdokoliv může získat naději, že nejsou všichni jen chladní a zlí, ale že na světě existuje pořád to dobro, na které se člověk může upnout.
Třeba tím, že se budeš snažit být dobrým nebo lepším člověkem navzdory kopancům, které dostáváš, někomu dodá sílu se snažit taky, protože si nebude připadat tak sám a nakonec i ten někomu může pomoci svým lidským přístupem.

Protože vím, kolika lidem chybí přijetí a fakt, že je má někdo skutečně rád i s jejich odlišnostmi, kolika lidem chybí hezké slovo a pochopení. Kolik lidí nemá přátelé, ačkoliv by chtěli, ale okolí je zvyklé navazovat povrchní krátkodobé vztahy, které se zpřetrhají při prvních potížích. On se pak na facebooku nebo Twitteru najde někdo jiný, někdo v danou chvíli atraktivnější a méně problémový...

Ukaž vlkům, že z nich nemáš strach. Buď silnější svým charakterem a buď lidsky krásným člověkem.

Jako z dětské pohádky:
"Ťuky ťuky na vrátka,
otevřete, kůzlatka!"
Teď není čas na hrátky.

A vlk v kůži jehňátka
plíží se zas lesní strání,
zaútočí zdenadání,
to už není pohádka.

Sláva s leskem pozlátka,
když vlci táhnou v smečkách,
vyjí k luně, šíří strach...
...Nečtěte dál, děťátka!
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Re: Beránci a vlci

Nový příspěvek od Fx100d »

Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 206 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

:P :D

A jídlo vyřeší všechno, no... :D
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

No jistě, láska prochází žaludkem. *nyam*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Mr.Foxym
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 26
Kontakt: Mr.Foxym@protonmail.com
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Nový příspěvek od Mr.Foxym »

Michaela píše: neděle 21. 6. 2020, 4:01:56 Jen malá metafora...

Na úvod bych chtěla vřele poděkovat Torimu za jeho plodné noční diskuze se mnou, kdy mě jeho dotazy a poznámky neustále nutí přemýšlet. Sice se pak o to méně věnuji spánku, ale to se dožene...
To je ovšem veliký omyl, spánek nelze "dospat" ano, sice člověk s deficitem když má možnost, tak posléze spí déle, ale je to zbytečné.
Spánek není kontokorent, nelze splácet poškození těla nedostatkem spánku.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Řekl bych že takhle to ale bylo vždy, jen v čase internetu a socialnich sítí je víc těch třecích ploch. Taky je pak otázkou zda jsou horší vlci a nebo jen ovečky víc bábovkovatí...
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1