Brutální znásilnění šestileté dívky: Rodiče na protest vystavili její mrtvé tělo (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3352
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1431 poděkování

Brutální znásilnění šestileté dívky: Rodiče na protest vystavili její mrtvé tělo (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Po brutálním znásilnění přišla o život šestiletá Indka. Zprávy ze země uvádějí, že ji měl zneužít její vlastní bratranec. Rodiče tělem dívky zabarikádovali ulici na protest proti nedbalosti policie.

Znásilněná šestiletá holčička bojovala o život v nemocnici v Dillí dlouhých deset dní. V úterý 6. října svým vážným zraněním podlehla. Její smrt přitom přišla během rozsáhlých protestů po smrti znásilněné devatenáctileté dívky, které v zemi probíhaly v září.

Podle indických médií holčičku napadl její bratranec v domě její rodiny, kde hlídala své sourozence, když byli rodiče v práci. Třicetiletý Radharamana Pandey dům znal, počkal, až odejdou děti ven a pak svoji sestřenici brutálně znásilnil. Volání o pomoc zaslechl soused, který zavolal policii. Ta muže zadržela.

Rodiče dívky po její smrti vystavili mrtvé tělo dítěte na ulici ve městě Uttarpradéš v okrese Sadabád na protest proti laxnosti policie. Hlavním terčem jejich zloby je policejní důstojník Aligarh Muniraj, který je obviněný z pomalé reakce a laxnosti při zatýkání nebezpečného sexuálního útočníka a nyní i muže podezřelého z vraždy.

Smrt malé holčičky přišla v době, kdy zemí zmítají protesty proti policii, která podle místních dostatečně neřeší čím dál častější sexuální útoky na malé děti, zejména pak dívky. Často jsou přitom pachateli činů muži z vyšších kast.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?