Zimní čas

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zimní čas

Nový příspěvek od Fx100d »

Upozorňuji členy fóra, že je třeba si nastavit v uživatelském panelu zimní čas. Fórum samo mezi zimním a letním časem nepřepíná a globální nastavení času se projeví pouze u neregistrovaných návštěvníků.

Postup nastavení:

V zelené pastelce klikněte na odkaz "UŽIVATELSKÝ PANEL", zde v levém menu klikněte na odkaz "Nastavení" a zde zvolte ve třetí položce odspodu časové pásmo [UTC +1, A] a v předposlední položce zvolte "Ne" pro vypnutí letního času. Pokud nežijete v ČR ani ve státě se stejným časovým pásmem, zvolte samozřejmě své časové pásmo.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní čas

Nový příspěvek od Kasz »

Kuba nám doporučil nějaký MOD, který to může udělat automaticky u všech.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Zimní čas

Nový příspěvek od Kuba »

Ten MOD to neudělá automaticky, nicméně dá adminům možnost hromadně nastavit přes administrátorské rozhraní čas úplně všem uživatelům, tedy i registrovaným.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti