Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Lori Maddox: Příběh dětské groupie, která se ve 13 letech stala milenkou Davida Bowieho (Reflex.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Příspěvky: 1084
Dal: 1382 poděkování
Dostal: 583 poděkování

Lori Maddox: Příběh dětské groupie, která se ve 13 letech stala milenkou Davida Bowieho (Reflex.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »


Mladičká teenagerka započala kariéru hudební múzy v roce 1971. Společně s o několik měsíců starší Sable Starr tehdy začala chodit do rokenrolových klubů v Los Angeles, kde se brzy stala velice oblíbenou. Její drobná postava, velké hnědé oči a kudrnaté vlasy se zalíbily i redaktorům věhlasných hudebních časopisů Creem a Star. A tak se čerstvě třináctiletá dívka objevila hned v několika číslech těchto magazínů. Netrvalo to dlouho a mezi její obdivovatele se zařadily i hvězdy světové velikosti. První z nich byl David Bowie.

Slavný hudebník nijak neztrácel čas a hned při prvním setkání chtěl Lori odvézt do hotelového pokoje. Mladá dívka se ale zalekla a raději předstírala, že je přítelkyní Rodneyho Bingenheimera, majitele klubu, ve kterém Bowieho potkala. „Byla jsem vyděšená a ještě pořád pannou. Měl oranžové vlasy, žádné obočí a tu nejbělejší kůži, jakou si dokážete představit. Tehdy jsem už asi líbala kluky, ale nebyla jsem připravena na Davida Bowieho,“ vzpomínala později Lori.

Jen pět měsíců poté přijel slavný zpěvák do LA znovu. A Maddox se již dobrovolně nechala odvézt jeho bodyguardem na hotel. Spolu s ní tam byla i Sable Starr. „Podíval se na mě těma dvoubarevnýma očima a zdvořile mě požádal, jestli bych šla za ním. Samozřejmě jsem šla. Sable se na mě tehdy podívala, jako kdyby mě chtěla zabít. Odvedl mě do ložnice, něžně mi svlékl šaty a odpanil mě. Po asi dvou hodinách jsem se šla podívat za Sable, která byla úplně opilá v předpokoji. Psala prstem na okna, že chce oš*kat Davida. Řekla jsem mu, co dělá, a že se kvůli tomu cítím špatně. ‚Tak ji, miláčku, přiveď dovnitř,‘ řekl tehdy. A tak jsem v jedné noci přišla o panenství i zažila první trojku,“ uvedla Lori v knize Dylana Jonese „David Bowie: The Oral History“.

Samotná Lori tvrdí, že jí v té době bylo již 15 let. Většina pamětníků ale skloňuje číslovku 13. V kontextu dnešní morálky či kampaní typu #MeToo působí tento příběh samozřejmě velmi negativně. Samotná Lori ho tak ale nikdy nevnímala a i to může být motivem, proč mluví v souvislosti s Bowiem raději o vyšším věku. Na ten nižší ovšem ukazuje i románek s kytaristou Jimmym Pagem, jenž dle jejího vyprávění přišel záhy poté. Ten totiž proběhl v roce 1972 během turné Led Zeppelin. A to bylo Lori prokazatelně teprve 14 let.

Jimmy Page své nestandartní namlouvání zahájil ještě v době, kdy udržoval poměr s hudebnicí Pamelou Des Barres. Lori se mu v počátcích vyhýbala a později uvedla, že z něj dokonce měla strach. A to až do doby, kdy ji jeden z bedňáků přivedl k Pageovi do svíčkami osvětleného pokoje. „Jimmy tehdy seděl v rohu, měl do očí naražený klobouk a v ruce držel vycházkovou hůl. Bylo to takové tajemné a zvláštní… Vypadal jako gangster. Bylo to nádherné,“ uvedla Lori v knize o Led Zeppelin Hammer of the Gods.

Od té doby Page a Maddox tvořili pár. Samozřejmě tajně. Kdyby totiž na celou věc přišla policie, šel by kytarista Led Zeppelin velmi pravděpodobně do vězení. Vztah s Pamelou Des Barres ukončil Page tak, že s ní přišel na večírek a z něj jednoduše za Pamelina křiku odešel s Lori. To byla evidentně jeho oblíbená taktika, neboť o zhruba rok a půl později udělal to samé i tehdy šestnáctileté Maddox. Na jedné párty ji jednoduše vyměnil za plnoletou playmate Bebe Buell. Lori tehdy Jimmyho stále milovala a bolest vyřešila pořádnou dávkou drog. Se zkrvaveným nosem následně nový pár zatlačila do rohu a křičela na Page: „Proč mi to děláš?“ Ten ji však ignoroval a jednoduše odešel.

Druhý den přišla ke kytaristovi do hotelového pokoje, kde zcela logicky našla i nahou Bebe. Mezi dívkami došlo k divoké hádce, jíž se Page údajně jen hystericky smál. To Lori definitivně vyléčilo a ze scény groupies se potichu vytratila. Ke kytaristovi Led Zeppelin se údajně na krátko vrátila ještě v 80. letech, ale dnes už má normální zaměstnání nákupčí v obchodě s oblečením a žije relativně obyčejným životem.

Rozhovorům o divokém mládí se ale nebrání. A i když stále tvrdí, že se tehdy skvěle bavila a ničeho nelituje, v březnu tohoto roku byla pro Guardian nezvykle vážná: „Nechtěla bych, aby si tím prošla číkoliv dcera. Můj úhel pohledu se mění s tím, jak stárnu. Začínám být více a více cynická.“
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Lori Maddox: Příběh dětské groupie, která se ve 13 letech stala milenkou Davida Bowieho (Reflex.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jen pro informaci takto Lori Maddox a Sable Star v těch letech vypadaly:

Obrázek

Sable vypadá už celkem "dospěle" Lori jako tmavovlasá "teenagerka".
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1152
Dal: 1022 poděkování
Dostal: 543 poděkování

Re: Lori Maddox: Příběh dětské groupie, která se ve 13 letech stala milenkou Davida Bowieho (Reflex.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Jednorozec píše: čtvrtek 27. 8. 2020, 18:11:18 Jen pro informaci takto Lori Maddox a Sable Star v těch letech vypadaly:
Nelíbí se mi ani jedna, Jarka je ve 14 letech pořád ještě krásná.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu