Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od pbd »



Obrázek
  • Od minulého roku se věnuje případům predátorů z dokumentu V síti. Řešením případů, které souvisí i se zneužíváním dětí v kyberprostoru, se ale vedoucí oddělení informační kriminality pražské policie Václav Písecký zabývá už 15 let.
  • Letos jich vyšetřoval asi 30. „V době opatření proti pandemii koronaviru jsme nezaznamenali žádný znatelný nárůst podobných případů,” řekl v rozhovoru pro server iROZHLAS.cz.
  • A kromě toho, že predátoři začali využívat moderní technologie se podle něj nic nezměnilo ani v posledních letech.

Rozhovor na serveru iROZHLAS.cz, archív článku na Internet Archive.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pbd za příspěvek:
Cykle02
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Václav Písecký píše:Problematika „sexuálních predátorů“ rozhodně není největší nástrahou, která na děti čeká v online prostředí. Dokonce si troufám říct, že prevence tohoto jevu již dlouhá léta úspěšně funguje a mnoho dětí dobře ví, jak se nenechat nachytat a jak se správně zachovat. Osobně si myslím, že daleko větší hrozbou jsou různé dezinformace a záměrné manipulace, které se v online prostředí šíří, hate crime (nenávistný obsah) a samozřejmě útoky na majetek, tzn. různá podvodná jednání.
Nešťastná formulace. Dost lidí si to určitě vyloží tak, že pedofilové a jejich kamarádi v establishmentu si vymysleli trestání dezinformací a nenávistného obsahu, aby zahltili policii, která tak bude mít méně času na stíhání skutečného ubližování dětem.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Jeremy »

Gabriel Svoboda píše: sobota 18. 7. 2020, 16:42:42 Nešťastná formulace. Dost lidí si to určitě vyloží tak, že pedofilové a jejich kamarádi v establishmentu si vymysleli trestání dezinformací a nenávistného obsahu, aby zahltili policii, která tak bude mít méně času na stíhání skutečného ubližování dětem.
Tvoje úvaha mi přijde docela paranoidní. Jestli pak nečteš přespříliš konspirační weby...? o:)
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »


ČEPEK a náš spor zmíněn v 42:29
Přepis pasáže týkající se ČEPEKu (pak ale ještě mluví dobře o pedofilech):

Vít Klusák:
Po tom je tady ta organizace ČEPEK, se kterýma jsme se dostali do velkého sporu, protože jsem na jejich stránkách narazili, že tam mají jako takový úplně zbytečný fórum, kde komentují fotky dětí, které třeba vystupují v reklamách. To byl důvod, proč jsme odmítli jejich dar. Oni nám chtěli přes crowdfunding přispět, aby se v poděkování objevili v závěrečných titulcích. Tak jsme (na základě objevení toho fóra) jim to vrátili a oni do nás za to hrozně kopali. Ale co vím, tak řada jejich aktivit je relativně bohulibá, protože se taky snažej stahovat český pedofily, jako nějak je organizovat ve smyslu, aby ti lidi právě to jako řešili legální cestou. Já vím, že jsou to takový ty doporučení, že si mají najít partnerku, která má třeba jako velice drobný prsa. Jako že si mají tu fantazii odžít legálním způsobem.

Patrik Fiala:
Je pravda, že my jsme teď v rámci nějakého rozhovoru někde komentovali, nebo v rámci podcastu s Martinem Kožíškem, že ČEPEK vlastně, taky jsme na tom fóru narazili na nějaký sekce, kde bylo třeba, jak se chovat na cele předběžného zadržení, abyste nic neprozradili, jak doma ukrýt materiál, jak se třeba rychle zbavit flešky s něčím a takovýdle věci, který raděj lidem, jak se vyhnout nějakýmu trestnímu stíhání. Což nám přišlo taky hrozný.

Vít Klusák:
Ono pravděpodobně, ono to nemá centrální řízení, že v rámci té diskuze tam může kdokoliv založit jakýkoliv vlákno, ale toto přesně, co jmenuješ, jsou ty důvody, proč jsme si říkali, že s nima nespojíme jméno. Že ačkoliv ten projekt z devadesáti procent vykazuje, že jde dobrým směrem, a vlastně jako se snaží ten průšvih (protože kdo by chtěl být pedofil) řešit. Tak tam bohužel zbývá prár momentů, který jsou pro mě neakceptovatelný.

Martin Klesnil:
Já vím, že nás někdo o tom kontaktoval o tom, co povídal Martin Kožíšek, že nás kontaktoval někdo z toho fóra, jako že žádný takový článek nebo diskuse tam teď není. Ale jak ty říkáš, je to prostě diskuse, kam si může kdokoliv napsat cokoliv, muže se to smazat, změnit.

Patrik Fiala:
Teď už to tam možná není.

Vít Klusák:
Musí tam být prostě nějaký administrátor, protože v případě takhle citlivého tématu je může poškodit cokoliv. Ale já myslím, že komentování těch fotek – vím že teďka se tam jede nějaká kauza, kdy postahovali fotky z nějakýho snad dětskýho filmu. Že ty maminky prostě řekly, že tohle fakt ne, protože aby si četly, jak se někdo rozplývá nad jejich dětma, že ony snad odmítly ty fotografie stáhnout s odůvodněním, že to je pouze link. Že tam nedisponují tou fotkou, že by ji tam zavěsili, že na ní jenom odkazují. To mi příjde úplně úlet.


Poté řeší nějakou kauzu fotek z rajčete, ale působí to, jako by se to týkalo ČEPEKu.
Naposledy upravil(a) Cykle02 dne neděle 26. 7. 2020, 15:38:00, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvky (celkem 6):
Mack, Vofs, Jeremy, Code, Kasz, Dreamer
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Cože? Tady byly někdy nějaké návody, jak se zbavit kompromitujícího materiálu?
A jinak, jaký je rozdíl, když o někom řeknu, že je krásný tady a když to řeknu kdekoliv jinde? Proč, když o sobě řeknu, že jsem pedofil, to má najednou jiný význam. To jako pedofilové nemohou mít estetické cítění nebo co?
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvky (celkem 3):
Zappart, Marco Freeman, Vofs
Uživatelský avatar
Code
Na trestné lavici
ve věku od: 100
ve věku do: 100
Příspěvky: 49
Dal: 46 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Code »

Tak myslím, že z výše zmíněného rozhovoru už je snad naprosto každému jasné že panu Klusákovi vůbec nejde o nějakou osvětu nebo nedejbože ochranu těch nezletilých (v V síti cca 12letých) dětí. Celé to je prostě jen kampaň, reklama a vyvolání senzace, která mu nasype zlaťáky na účet.

Vydělal na tom už více než dost, a dodnes stále není žádná byť střihová verze k dispozici zdarma na internetu. Školy byly velkou část mediálního života dokumentu zavřené, navíc děti většinou nemají finance na to, aby chodily na film za dvě stovky plus nějaké to občerstvení. Kromě knihy a rozhovorů šířících lži, jsem nezaznamenal žádný přínos veřejnosti. Celé to je tak účelové, až to přestává mít takový ten pozitivní vliv. V srpnu očekávám klíčenky a školní penály s fotkami hereček, možná i těch predátorů. Vrcholem bude pero pro leváky s podobenkou Klusáka za senzačních 499,90Kč. *joker*
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Klusák hlavně kecá, když říká že dar ČEPEKu odmítli. Dar od ČEPEKu přijali, nějak přes půl roku s těmi penězi disponovali, a až měli dost peněz odjinud, tak těsně před premiérou, bez pořádného vysvětlení ho vrátili. Teď je poprvé co to vysvětluje, a evidentně se jen chytil tématu Tunovy reportáže.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvky (celkem 7):
Code, Tim, Marco Freeman, Zappart, Vofs, Dreamer, Scopi
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Tim »

Jo tak tohle je ten důvoi který nám nebyl schopen říct hned po vrácení daru... :D :D To by mne zajímalo kdo z nich si dal tu práci s prohledáváním našich stránek protože na takové rady jsem tu za šest let nenarazil. Ale ono po Tunově reportáži je docela snadné tvrdit že tu je i něco co tu není, ověřoval to nikdo nebude protože my jsme ti zlí, co navíc rozjíždějí negativní kampaně... Holt stokrát opakovaná lež se stane pravdou.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Hovoril som, že skončíme ajtak iba ako obete. Nikomu nejde o nás. Stále budeme mať u ludi tú istú mienku nech urobíme čokolvek, nech sa snažíme akokoľvek ajtak vždy skončíme presne takto. Ako obete.
Lebo každý sa na nás díva takým štýlom, akokeby sme neboli ludia, ale nejaký mimozemštania z inej planéty. To, ako hovorí Klusák o čepeku tomu úplne nasvedčuje. Je presne vidieť ako nás vníma. A presne takto isto nás vnímaju všetci.
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 Po tom je tady ta organizace ČEPEK
Ta organizaze.
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 protože jsem na jejich stránkách narazili, že tam mají jako takový úplně zbytečný fórum, kde komentují fotky dětí, které třeba vystupují v reklamách
uplne zbytečný forum?? Aha..
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 a oni do nás za to hrozně kopali
Zaujímalo by ma ako
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 Musí tam být prostě nějaký administrátor, protože v případě takhle citlivého tématu je může poškodit cokoliv.
Nejaký..
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 vím že teďka se tam jede nějaká kauza, kdy postahovali fotky z nějakýho snad dětskýho filmu.
To fakt? Že o tom neviem :D my sme postahovali nejake fotky?
Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27 To mi příjde úplně úlet
Dik, dobré vedieť.

Jasné, že mu celú tú dobu ide len a len o prachy. Bez toho, by sa do toho nikdy ani nepustil. Prachy to sú ten hlavný dovod. Je to téma, ktorá vzbudzuje u ludí aj keď zhnusenie tak obrovský záujem o sledovanie. Od začiatku vedel, že to bude ludí zaujímať a že na tom zarobí.
Niektoré veci v dokumente mi prídu ajtak prehnané. Budí to u mňa presne taký istý dojem ako u pani Kovešovej. Akorát pani Kovešová používa miesto slova predátor pedofil. Skrátka hon za senzáciou.

Presne viem ako to celé dopadne. Hneď ako dokument uzrie svetlo sveta budeme čumieť, ako každý, kto to videl alebo o tom počul hovorí o predátoroch ako o nechutných pedofiloch a úchilákoch. Budeme svedkami, ako rodičia budú panikáriť, keď sa na ich dieťa usmeje dospelí chlap, alebo keď ho osloví. Keď to urobíme mi beda nám, sme odhalený..

Ludia, hlavne rodičia budú každého upodozrievať a my budeme viacej ohováraní a nenávidení, pretože to sme MI v tom dokumente.

A deti? niektoré sa budú bát, niektoré budú mať z toho srandu lebo veď je sranda písať si s uchilakom. Deti sami to robia. Ak im napíše predátor, niektoré si z neho robia srandu, že si snim píšu a posielajú nereálne fotky a potom si tie správy posielajú medzi sebou.

Každopádne deti budú ako dospelí, prestanú byť chápave. Už teraz to k tomu speje, pretože dnešne deti sú iné ako tie deti predtým. Tie boli aspon detské. Deti boli detmi.

Celé to je nanič. Každý sa robí, že mu ide o deti. Uplne každý a pritom mu ide iba o seba a o peniaze. Deti sú najviac zneužívané. Či je to Youtube, či sú to reklamy v telke, či je to Klusák.. každý..

Klusák ma teda sklamal. Vedel som od zažiatku, že mu ide o prachy. Ale myslel som si, že mu ide aj o to druhé.. ale ako vidím vobec.
A ten dar od nás nechcel zobrať preto, pretože si mysli, že by mu to mohlo poškodiť jeho projekt. Bolo by asi zavrhnutiahodné ak by to od nás prijal, koli našej orientácii. Klusák robí dokument o "pedofiloch" a prijme od nich finančný príspevok? To je za prvé a za druhé podla toho, ako sa vyjadruje o čepku je vidieť, že s nami nechce mať nič spoločné..

takže sme tam kde sme boli vždy..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Vofs
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Tim »

Tak přínos ten dokument má v tom že minimálně může dětem ukázat co opravdu nedělat. Pro nás to ale má veliký přínos také, koneckonců negativní reklama je ta vždy nejlepší. Ano, utvrdí to lidi v tom že jsme jen zvrhlá zvířata nízkých pudů ale to si z toho vezmou ti kteří v sobě už tu myšlenku stejně nosí. Ti co jsou ochotni si rozšířit obzory a poznat nás k tomu díky tomu dostanou jen lepší podnět. Navíc každá zmínka o nás plní tu funkci že uvádí náš web do povědomí lidí a další mladí pedofilové vědí kam se obrátit. Je nešťastné jak nás prezentují a co z nás dělají ale podle mne to má pořád přínos. Stejně tak jako přínois má působení v diskusích na sociálních sítích pod podobnými rozhovora nebo články, dělá to z pedofilů něco opravdového a přináší to možnost pro ty zvědavé se přímo zeptat. Klusákovi bych nejraději plivnul do tváře ale i to že nás omýlá je k něčemu dobré.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Mathias8 píše: sobota 25. 7. 2020, 20:52:57Klusák ma teda sklamal. Vedel som od zažiatku, že mu ide o prachy. Ale myslel som si, že mu ide aj o to druhé.. ale ako vidím vobec.
Taky v čase 1:16:53 přiznává, že dokument být objektivní nemůže
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvky (celkem 2):
Mathias8, Code
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Najlepšie na tom je ale to, že teraz každý hovorí aký je to frajer. A to vďaka tomu, že natočil dokument, ktorého téma je taká aká je. Stačí, ak si človek pozrie komentáre pod videom. Ale druhú stránku toho nevidí už nikto. Nikto nevidí, že kecá. Hlavné ale, že chytá uchilakou to je hlavné to si zaslúži uznanie Českého lva či nobelovej ceny.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Fx100d »

Teď u mě Klusák padl na samé dno. Škoda komentovat takové lži. :!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 3):
Zappart, Cykle02, Code
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Fx100d píše: neděle 26. 7. 2020, 10:44:22 Teď u mě Klusák padl na samé dno. Škoda komentovat takové lži. :!
Co se týče pedofilů, tak se všichni kolem chovaj jak přizdisrá*i. Dneska nenajdeš jen tak někoho, kdo se nebojí netáhnout s většinovkou.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Komentář pod videem:
Žijem srdcom - Eddemi před 1 týdnem
Na Cepkovi je este horsi asi ten chat, kde si medzi sebou mozu vymenit kontakty a uz ti ktori chcu idu svoju lajnu. Ja to beriem ako totalne zdruzovanie a zjednodusenie kontaktu pre tych, ktori to chcu zneuzit. Par rokov dozadu som si tam skusala vytvorit profil, vosla som do chatu a do par minut som mala takto par mailoviek na "stole." s tym ze si chceli menit fotky a videa deti (nahych a bohvie akych) kedze som nemala nic na vymenu, nevedela som konverzaciu dlho udrzat. V tej dobe som to aj posunula policii CR, ktori odpisali len tolko, ze danu stranku sleduju. Ja by som tie percenta obratila a povedala by som, ze 90 percent je tam na prd a mozno 10 percent k niecomu. Sorry.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Mathias8 »

"Pedofilove nejsou tim, cim se zdaji byt"
Uz 4 mesiace dozadu trepal lzi a pridaval sa na stranu vacsiny..

Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Cykle02 píše: neděle 26. 7. 2020, 13:05:13 Na Cepkovi je este horsi asi ten chat, kde si medzi sebou mozu vymenit kontakty a uz ti ktori chcu idu svoju lajnu. Ja to beriem ako totalne zdruzovanie a zjednodusenie kontaktu pre tych, ktori to chcu zneuzit.
Ake kontakty? "Zjednodusenie kontaktu pre tych, ktory to chcu zneuzit". Zneuzit ako co?
Cykle02 píše: neděle 26. 7. 2020, 13:05:13 vosla som do chatu a do par minut som mala takto par mailoviek na "stole." s tym ze si chceli menit fotky a videa deti (nahych a bohvie akych) kedze som nemala nic na vymenu, nevedela som konverzaciu dlho udrzat.
Dalsi clovek, ktory trepe nezmysli. Asi chce byt zaujimava. Horsie, ze 98% ludi co si to precita jej uveri.
Uživatelský avatar
Code
Na trestné lavici
ve věku od: 100
ve věku do: 100
Příspěvky: 49
Dal: 46 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Code »

Cykle02 píše: sobota 25. 7. 2020, 13:57:27ČEPEK a náš spor zmíněn v 42:29
Přepis pasáže týkající se ČEPEKu
Nechtěl jsem zbytečně citovat vše, jen aby bylo zřejmé na co reaguji.

Nestálo by za to, řešit to soudní cestou? Nějaké trestní oznámení nebo žaloba? Několik lidí v tom videu totiž mluví o věcech které silně poškozují ČEPEK. Vyvrátit to, respektive dokázat opak by mělo být velmi jednoduché, jelikož je celý web archivován, ne?

To o té partnerce s drobnými prsy je ještě úsměvné, ovšem jak se chovat v cele předěžného zadržení, jak schovat dětské porno a jak se vyhnout trestnímu stíhání tu pokud vím nikdy nebylo. No a to jak mluví o tom že "Musí tam být prostě nějaký administrátor," jasně dokazuje že ČEPEK vůbec nezná a nějaká pedofilie ho absolutně nezajímá. Jo a že prý jsme postahovali nějaké fotky, s tím taky dost přestřelil. Především by ale měl být hnán k odpovědnosti za ty výroky o tom, že se tu nabádá k nějaké trestné činnosti a jak ji utajit. Kdo se zajímá více o právo a trestní oznámení, mrkněte na to. Nic dobrého už z něj totiž nebude a bude už jen šít a napadat, aby si zajistil ještě větší zisky. A na takových lžích by neměl vydělávat nikdo! *rules*
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti