Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Sekce pro vkládání článků, které se nehodí do ostatních podsekcí Reakce na média a které jsou zároveň s ohledem na téma fóra relevantní, a následnou diskuzi mezi uživateli (případně i neregistrovanými návštěvníky). Prosím, vkládejte pouze články valné kvality.
Pravidla fóra
UPOZORNĚNÍ: Fórum Reakce na média vč. svých podsekcí právě prochází rekonstrukcí. Více informací se dozvíte ZDE.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od podivin »

Silesia píše: sobota 18. 7. 2020, 10:04:30
podivin píše:
Cykle02 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:40:34 Myslím, že bude ešte potrebné pritvrdiť GDPR, aby nikto nemohol zneužívať fotografie zo školských stránok.
Ano, také si myslím, že by GDPR mělo kompletně rodičům, resp. rovnou sociálním sítím, zakázat sdílet fotky dětí,
sarkazmus ironie věřím že ano. Fotky z akcí s dětmi nebo na prezentaci dětských filmů a akcí prostě jsou a budou potřeba jinak by veškerý marketing mohl rovnou skončit.
Silesio, samozřejmě je to silný sarkasmus a ironie! :D

Když si paní myslí, že jde GDPR ještě přitvrdit? GDPR nařizuje získat souhlas se zveřejněním osobních údajů. Bez souhlasu nesmí nikdo ty údaje zveřejňovat. Pokud na školní stránky vystavil někdo videa dětí, tak MUSEL mít souhlas. A tím je to video veřejné, tak každý může na svých stránkách napsat odkaz na toto video (je to jako kdyby měla nějaká firma na svých stránkách adresu, ale zakazovali mi na moje stránky napsat "Koupil jsem tohle u firmy A na adrese B"). Mezi "nezveřejnit" a "veřejně zpřístupnit" je ještě jeden stupeň - "zpřístupnit pro oprávněné". Jenže chápu, to už je asi na přemýšlení moc složité. Škola by tedy mohla fotografie rozdělovat na nesdílené, omezený přístup a veřejné. A rodiče by mohli vybrat, kam by chtěli fotky svých dětí dávat. Pokud jen do omezeného přístupu, tak by jen rodiče mohli videa a fotky sledovat. Jenže školy chtějí zřejmě materiály vystavovat pro všechny, tím ale i pro nás pedofily.

Takže jestli může GDPR ještě nějak přitvrdit, tak jedině tak, že prostě zakáže jakékoliv veřejné vystavování fotografií. Čímž by ale zabil většinu sociálních sítí a prezentací na webech.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Myš »

podivin píše: sobota 18. 7. 2020, 13:40:29
Když si paní myslí, že jde GDPR ještě přitvrdit? GDPR nařizuje získat souhlas se zveřejněním osobních údajů. Bez souhlasu nesmí nikdo ty údaje zveřejňovat. Pokud na školní stránky vystavil někdo videa dětí, tak MUSEL mít souhlas. A tím je to video veřejné, tak každý může na svých stránkách napsat odkaz na toto video (je to jako kdyby měla nějaká firma na svých stránkách adresu, ale zakazovali mi na moje stránky napsat "Koupil jsem tohle u firmy A na adrese B"). Mezi "nezveřejnit" a "veřejně zpřístupnit" je ještě jeden stupeň - "zpřístupnit pro oprávněné". Jenže chápu, to už je asi na přemýšlení moc složité. Škola by tedy mohla fotografie rozdělovat na nesdílené, omezený přístup a veřejné. A rodiče by mohli vybrat, kam by chtěli fotky svých dětí dávat. Pokud jen do omezeného přístupu, tak by jen rodiče mohli videa a fotky sledovat. Jenže školy chtějí zřejmě materiály vystavovat pro všechny, tím ale i pro nás pedofily.

Takže jestli může GDPR ještě nějak přitvrdit, tak jedině tak, že prostě zakáže jakékoliv veřejné vystavování fotografií. Čímž by ale zabil většinu sociálních sítí a prezentací na webech.
Tohle u nás s fotkama běžně děláme. Všechny povedené dáváme na úložiště, kam mají přístup pouze rodiče. Několik z nich občas dáme na web/soc. sítě po té, co se ujistíme, že máme od zák. zástupců dětí na fotce souhlas se zveřejněním. Není důvod publikovat všechny fotky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
podivin
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »


Já snad špatně vidím! Možná jste již na tuto zprávu narazili - na webu, sdružujícím pedofily, se vyskytují fotky dětí bez souhlasu a vědomí, a také proti vůli jejich rodičů. A co víc, ani poté, co rodiče zažádají o jejich okamžité stáhnutí, jim není vyhověno! To je neskutečné a do nebe volající!? ZDE

A ještě neskutečnější je, že se kauza táhne již minimálně pět let a nikdo v ní nekoná!
Kde je ochrana práv dítěte, která je ústavou zaručena?
Jak je něco podobného vůbec možné, zvláště v době existence GDPR, kdy musíme dávat souhlas prakticky ke všemu?

Nejen, že naprosto legálně existuje Československá pedofilní komunita, kterou spolčuje erotická náklonnost k dětem, ale tato navíc naprosto beztrestně již řadu let zveřejňuje fotky dětí, které najde kdekoliv na internetu, a to dle reportáže včetně jejich identifikačních údajů. Pod některými fotkami jsou i nechutné komentáře, které admin neodstraňuje. Pro případného úchyla by nebyl velký problém konkrétní dítě najít.

Rodiče těchto dětí zcela logicky šílí strachy o svého potomka, na jehož psychiku navíc celá situace může mít obrovský dopad, a opakovaně žádají o odstranění těchto fotek z webu pedofilů. Provozovatel serveru se jim však de facto vysmívá s tím, že jejich požadavek není legitimní a maximálně změní celé jméno dítěte na jeho iniciály.

Jak je možné, že nekoná policie??
Jak je možné, že nekoná Úřad na ochranu osobních údajů??
Jak je možné, že nekoná Národní ústav duševního zdraví, který s touto komunitou spolupracuje??

Až nyní, po pěti letech, a to jen na základě tlaku médií, chce NÚDZ provést expertní analýzu, zda mají fotky sexuální kontext? Vždyť na to měl mnoho let! A vůbec – nestačí k zákazu zveřejňování už jen samotný fakt, že lidé na fotky narazí prostřednictvím pedofilního webu?

Je to opravdu k pláči a předpokládám, že mají všichni rodiče i prarodiče stejný názor, jako já. V době, kdy musíme dávat pozor, abychom nezkřivili vlásek migrantům, abychom se škaredě nepodívali na osobu jiné barvy pleti či neurazili někoho, kdo se ráno probouzí jako žena a večer usíná jako muž, nebudeme chránit práva těch nejzranitelnějších – tedy dětí?
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Panu miliardářovi a senátorovi jsem napsal:
Odpověď na vaše dotazy k článku „Budeme snad chránit i pedofily?"

Za spolek ČEPEK vám přeposílám vyjádření k dotyčné reportáži. Je škoda, že dříve než napíšete článek, si neověříte fakta.


A text https://www.pedofilie-info.cz/vyjadreni-k-reportazi-a-dost/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
podivin
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Když se podívám na všechna vlákna, na které Tuna ve své reportáži odkazoval (díky Cykleho přepisu to jde snadno), tak jde téměř vždy videa z YouTube, u kterých rodiče možná nepředpokládali větší publicitu (např. ta vystoupení ZUŠ) - ale u těchto videí neuvádíme žádné osobní údaje dětí, maximálně křestní jména. To, že autor videa napsal název města, kde daná ZUŠ působí, přímo do názvu videa, jaksi není naše vina; rozhodně nejde o nějaké cílené pátrání po bydlišti za účelem stalkingu. Jmenovitě jsou zmíněny jen slavná polská modelka Nikola Sz., dále dcery slavného zpěváka, o kterých bulvár běžně píše nejrůznější podrobnosti, a dcera bývalého premiéra, která aktivně buduje svou uměleckou kariéru, zpívá v muzikálech apod. Ani v jednom případě se nedá říct, že bychom odněkud z hlubin internetu vytáhli neznámé děti, které nemohly počítat s tím, že budou slavné, a zveřejnili bychom jejich jména. Bohužel právě tato nepravda je hlavním narativem Tunovy reportáže. A bohužel kvůli odstranění audiovizuální sekce se teď nikdo zvenčí nemůže přesvědčit, že to je nepravda.

V reportáži naopak nebyly ukázány příspěvky, kvůli kterým původně celá kauza vznikla - tedy příspěvky s fotografiemi a jmény dětských herců, kteří učinkovali ve filmu či televizi.

Dále bych se chtěl vyjádřit k mému "nebezpečnému a perverznímu komentáři" v tématu "Vaříme s dětmi", který Tuna cituje:
Gabriel Svoboda píše:Jééé, no holčičky očividně žijí u nás. :) Možná např. v Karlových Varech. :) Takže kdyby s nimi někdo chtěl kamarádit, nebude to mít daleko. :)
V tomto případě nejde o žádné zveřejňování bydliště. Jen jsem řešil záhadu, jak je možné, že ruské holčičky na závěr videa promluví plynnou češtinou, a dospěl jsem k závěru, že musí jít o příslušnice ruské menšiny v Česku. A o tento závěr jsem se s ostatními uživateli fóra podělil tak, že jsem napsal, že holčičky možná bydlí např. v Karlových Varech - kde, jak známo, je ruská menšina nejsilnější. YouTube kanál těchto holčiček měl kdysi druhý největší počet odběratelů mezi českými kanály (přes 1 milion), takže rozhodně nelze říct, že šlo o nějaké soukromé video, jehož autoři nemohli předpokládat publicitu.
Dreamer píše:Pokud bych měl hledat kompromis, odstraňoval bych na požádání konkrétní odkazy na ne-celebrity. U celebrit bych se požadavku snažil vyhovět alespoň částečně, tak aby to neznehodnotilo recenzi jako celek.
A vzpomínáš si na nějaký případ, kdy by nás rodiče nějaké necelebrity žádali o smazání? Já ne. Jak píšu výše, u necelebrit jsme jména nikdy nezveřejňovali. Pokud vím, veškeré žádosti o smazání pocházely od rodičů celebrit.
Naposledy upravil(a) Gabriel Svoboda dne neděle 19. 7. 2020, 16:30:52, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše: neděle 19. 7. 2020, 12:06:16 V reportáži naopak nebyly ukázány příspěvky, kvůli kterým původně celá kauza vznikla - tedy příspěvky s fotografiemi a jmény dětských herců, kteří učinkovali ve filmu či televizi. … A vzpomínáš si na nějaký případ, kdy by nás rodiče nějaké necelebrity žádali o smazání? Já ne. Jak píšu výše, u necelebrit jsme jména nikdy nezveřejňovali. Pokud vím, veškeré žádosti o smazání pocházely od rodičů celebrit.
I jak jsem psal v tom oficiálním vyjádření, tak „ve vyjádření Gabriela Svobody, které mělo v reportáži za úkol demonstrovat nevstřícnost komunity vůči rodičům, konkrétně v emailu zaslaném dne 9. 6. 2020 jedné z maminek, je psáno: „Co se týká Vašeho požadavku na vymazání fotografií, které se týkají Vašeho dítěte – tento požadavek nepovažuji za legitimní. Fotografie nejsou uložené na našem webu, jedná se ve své podstatě o odkazy na obrázky, které jsou uložené na stránkách České televize. V reportáži však informace o tom, že obrázky jsou nahrané a uložené na stránkách České Televize, na niž web ČEPEKu odkazuje, plně chybí. Právě tato informace však byla důvodem, proč v prvé řadě Gabriel Svoboda odpověděl, že žádost nepovažuje za legitimní – protože se jednalo o odkazy na Českou Televizi, nikoliv na soukromé rodinné album.(Mimochodem děkuji Cyklemu, že na toto upozornil den předem na chatu.)

Kdyby se stalo, že by nám někdy v minulosti unikl nějaký příspěvek uživatele, který by postoval třeba fotky z nějakého soukromého alba a nedejbože tam napsal jméno dítěte, tak po upozornění rodičů (a nejen rodičů, ale kohokoliv, kdo by si toho všiml) bychom takové vlákno odstranili. V minulosti už se stalo, že jsem hledal zdroje fotek ve vláknu o našich avatarech a narazil jsem na to, že jeden uživatel použil fotku z nějakého školního vystoupení ze stránek školní galerie. V danou chvíli jsem avatar uživateli smazal, stejnětak příspěvek ve vláknu o našich avatarech, a informoval jej, že dávat fotky z podobných alb na náš web, a to ať už formou avatara nebo formou příspěvku, není dobré. A to připomínám, že si žádný rodič tehdy nestěžoval, protože o tom žádný rodič nevěděl, a přesto jsem reagoval takto.

Reportáž pobouřila sledující reportáže právě proto, že měli za to, že si zde zakládáme vlákna o náhodných dětech, přitom drtivá většina našich AV příspěvků je na téma modelek/modelů, hereček/herců, zpěvaček/zpěváků apod. I ta videa zmíněná v reportáži (kde jsme, jak napsal Gabriel, nepsali žádné bydliště či jména, ale kde příslušnost k danému sboru/škole napsal přímo majitel videa) jsou naprosto minoritní záležitostí oproti celé AV sekci. Pokud bych byl mystifikován, že fotografie mého neznámého dítěte mohou být taktéž na nějakém serveru, kde se ještě k dětem vyjadřují nevhodně (protože takto reportáž nesprávně vyznívala), tak bych také byl pohoršený - proto se těm lidem příliš nedivím. A přesně toto i Tuna chtěl - mystifikovat všechny sledující. Protože kdyby uvedl pravdu, a to tedy to, že se tady vyskytují odkazy na fotky slavných osobností, které (například k dané žádosti maminek) jsou uložené na portálu České televize, tak by to lidi až tak nenadzvedlo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Zappart, Gabriel Svoboda, Cykle02, podivin, Dreamer
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od podivin »

To jako opravdu? Tento pán je senátor? A tento pán chce něco vytýkat webu ČEPEK?

Tak se podíváme na toho pána (zdroj Wikipedia):
Ivo Valenta Od roku 1998 je občanem státu Monako, je také daňovým rezidentem Monaka
Pročpak se původně čeští občané, resp. milionáři, "stěhují" do Monaka? Stát nemá daň z příjmu a i jiné daně jsou nízké, často je Monako označované za daňový ráj to asi nebude hlavní důvod, že?

Zastává post předsedy představenstva kyperské společnosti
Ano, o Kypru se také dost často hovoří. V minulosti zastával Kypr po dobu několika desetiletí roli daňového ráje ale není pro podnikatele hlavní důvod, proč zakládat své firmy na Kypru, že ne?

V roce 1994 založil s otcem projekt Fotbalové akademie, která vychovává špičkové fotbalisty (např. Michala Kadlece či Dušana Melichárka). V roce 2000 rovněž založil Nadaci SYNOT (dříve Nadace Děti-kultura-sport).[9] V období, kdy odvody na veřejně prospěšné účely nahrazovaly hazardním společnostem daň z příjmů,[10] společnosti skupiny SYNOT do nadace vkládaly např. v roce 2011 přes 160 milionů Kč[11], po zavedení standardního zdanění příspěvky do nadace výrazně poklesly a např. v roce 2012 činily příspěvky společností skupiny Synot 36 milionů Kč.[12]
{{ironie}}Aha, pro děti všechno.{{ironie}}

A teď k jeho námitkám proti webu ČEPEK. Pan Valenta se ptá Jak je možné, že nekoná policie??. Nedivím se, když obyčejné ovce něco takového vykřikují, ale zaráží mne, že to vykřikuje i politik a navíc bohatý. Pokud si sám není schopen nastudovat zákony (já vím, je jich hodně), tak by si mohl zaplatit nějaké právníky, kteří mu vysvětlí, že na tomto webu se nic nezákonného neděje. Na rozdíl od

V roce 2004 byl obviněn z toho, že jakožto jeden ze spolumajitelů fotbalového klubu 1. FC Synot naváděl sportovního ředitele klubu Jaroslava Hastíka k trestnému činu podplácení. Za účast v korupční aféře byl potrestán v disciplinárním řízení zákazem činnosti ve fotbale na dva roky a pokutou 100 000 Kč. Soud mu za trestný čin uložil pokutu ve výši 350 000 Kč a čtyřměsíční podmíněný trest.[17][18] Později už jako politik se v pořadu DVTV ke kauze vyjádřil: „Já si myslím, že každej správej chlap má mít nějakej škraloup. Já to tak beru. Já jsem byl zvolenej lidma i s touto historií.“ Zároveň dodal, že by mu nevadilo, kdyby o zákonech ovlivňujících jeho život rozhodovali lidé s podobným „škraloupem“.[19][20]
Takže trestaný muž, kterého někdo zvolil do politiky (osobně bych do politiky trestance nevpouštěl, ale jak to tak vypadá, pak bychom měli možná jen 10% politiků), nám tady bude vykládat něco o tom, že se na ČEPEK webu provozuje trestná činnost, kterou za svojí existenci 10 let (nebo i těch 5 let) nikdo nezjistil, nenahlásil a neodsoudil? A policie web již kontrolovala. Teď ještě mohou lidé začít tvrdit, že jsme bohatá sekta, která si platí policii a všechny politiky, ne? A když je pro pana Valentu v pořádku, že každej správej chlap má mít nějakej škraloup, tak nechápu, proč mu vadí, že pouze vystavujeme, a to legálně, fotografie a videa dětí, které jsme někde na internetu, legálně veřejně přístupné, našli. Nebo pan Valenta myslel, že lidé mohou mít jen ten stejný škraloup, který má on? {{ironie}}V tom případě dotaz - kolik by asi tak pan Valenta chtěl od nás za kladné vyjádření na naší komunitu?{{ironie}}

Opravdu je nechutné, jak {{ironie}}chytré{{ironie}} politiky máme - nejenže opakují blbosti po hlupácích, aniž by si sami informace ověřili a zjistili pravdu, ale ani neznají zákony státu, ve kterém vykonávají politickou funkci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Cykle02
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od podivin »

Radim Němeček Když sem přicházejí chudacci imigranti se svýma manzelkama ve věku 13 let tak nebudou přeci proti pedofilii dělat nic ...poněvadž by museli pozavírat půlku muslimské populace na území EU
Dobrý komentář na FB Iva Valenty. Nás, pedofily, kteří se na děti bojí jen podívat, aby si okolí nemyslelo, že je chceme znásilnit, by chtěli rušit, kastrovat a zavírat. Ale muslimé mohou legálně v Evropě "provozovat" manželství (o sexu radši ani nebudu přemýšlet a obřízku klitorisu zařadím do říše "fantazy") s dětma, ale protože je to je jejich víra, tak musí být ještě chráněni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Mathias8
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od podivin »

Promiňte mi, ale ještě jeden zápisek sem musím přídat.

Jeho článek
mi vůbec nesedí k jeho předchozímu názoru. Nebudu citovat celý článek, ten si přečtěte sami, vykousnu jen tu (pro mne) nejdůležitější myšlenku.
Nesouhlasím s jakýmkoliv rasismem, to je samozřejmé. Každý člověk má dnes stejnou hodnotu, ať se narodil s jakoukoliv barvou pleti. Jen se musí chovat v souladu s pravidly – dodržovat zákony a dokázat se prací uživit.

Dobrá, pan Valenta mluví o stejné ceně člověka s různou barvou pleti. Nevím teď, ve spojení s jeho názor na pedofily, jestli pro něj mají i lidé s různou sexuální orientací, případně deviací, stejnou hodnotu nebo by ty devianty chtěl snížit na úroveň havěti. Jeho poslední věta by mohla být ale aplikována na všechny, bez rozdílu orientace nebo deviace. Jen se musí chovat v souladu s pravidly – dodržovat zákony a dokázat se prací uživit. Pokud si pan Valenta zjistí sám informace, tak bude muset připustit, že naše komunita dodržuje pravidla a zákony a že se všichni snažíme uživit prací. Tak budu doufat, že ten jeho článek o pedofilech byl, bez zjišťování informací, jen narychlo uplácaný žblebt pro získání voličských hlasů. Pokud by pan Valenta nechtěl věřit vyjádření správců webu, podobně jako L.H. napsal Takové alibistický kecy!!, tak by se možná mohl přijít podívat do našeho chatu, zeptat se a nechat si něco vysvětlit. Možná by pak změnil názor. Ale chápu, že bude chtít asi čas trávit jinak, než si povídat s menšinou, kterou nenávidí většina lidí. Ikdybychom ho přesvědčili, asi by to stejně nechtěl veřejně přiznat, aby neztratil politické body :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvky (celkem 3):
Zappart, Cykle02, NemesisPri
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »

podivin píše: neděle 19. 7. 2020, 15:10:17mi vůbec nesedí k jeho předchozímu názoru.
Mi spíš připadá, že ten co za pana Valentu ty články píše, svojí práci děsně odbývá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
podivin
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od NemesisPri »

Nemůžu si pomoci, ale v česku evidentně to vypadá že co senátor to idiot.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Teenbl »

Hele ono to nebude tak špatné, ale proboha nemůžete řešit lidi jako je Valenta, který dlouhodobě podporuje weby jako jsou například zde zmíněné parlamentní listy. Je fakt na úrovni SPD.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
Dreamer
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od NemesisPri »

teenbl píše: pondělí 20. 7. 2020, 1:09:09 Hele ono to nebude tak špatné, ale proboha nemůžete řešit lidi jako je Valenta, který dlouhodobě podporuje weby jako jsou například zde zmíněné parlamentní listy. Je fakt na úrovni SPD.
Upřímně, skoro žádné médirum v česku za moc nestojí, ani ČT, Prima nebo jiné. Ti klidně ohlasí, že ten chlap co znásilnil deset ženských a jednu malou holku je pedofil..... berte to jako příklad, toho jak to bohužel chodí.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Dost vypovídá, že o reportáži pana Tuny referoval blesk, parlamentní listy, nyní i vlastenecké noviny. S takovou teď už zbývá jen areonet a pan Tuna si může vyžádat legitimaci člena SPD *lol*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Tim
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Uvědomte si že se jedná o člověka který se živí polovičním bulvárem. Populizmus je jeho denní chleba, stejně jako u politiků. Mimochodem vždycky mně pobaví, když jeden politik obviňuje druhého z populizmu... Totéž platí pro demagogii. Je to prostě jejich práce a zřejmě je to i baví. Bohužel jediná obrana proti tomu je buď vlastní masivní propagace a nebo striktně vědecký přístup. To první je finančně nákladné a to druhá funguje jen na malé procento obyvatelstva a připomíná boj s větrnými mlýny.
btw. Dovedete si představit že by se pan Tůma fakt chytil za nos a veřejně se omluvil, za to že se neřídil fakty ale jen domněnkami a společenskou náladou a že věc ve skutečnosti není taková jak ji popsal? Jak píše klasik pravděpodobnost asi jedna ku milionu (tj. v knihách to musí vyjít).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
NemesisPri
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Tim »

Cykle02 píše: pondělí 20. 7. 2020, 8:32:21 Dost vypovídá, že o reportáži pana Tuny referoval blesk, parlamentní listy, nyní i vlastenecké noviny. S takovou teď už zbývá jen areonet a pan Tuna si může vyžádat legitimaci člena SPD *lol*
Divim se že SPD si na tom nezkusila vylepšit kredit. Ale ono bohatě stačí že se toho chytl Jiří Černohorský a Zdeněk Chytra - známí svolávatelé demonstrací proti všemu :D Už nás dávali do spojení se schválením Istambulské úmluvy a legalizací styku s dětmi :D
Uživatelský avatar
babocak

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od babocak »

Cykle02 píše: sobota 4. 7. 2020, 7:51:24 Máme stejná práva jako ostatní. A vždyť to vidíš, po požadavku na odstranění fotek, následovala výzva k zrušení fóra celého. Kdyby místo toho, aby omezovali nás, vysvětlili odstaním, že pedofilie je jen orientace jako každá jiná, udělali by líp.
Nezlobte se na mě, nemám nic proti vaší komunitě, dokonce je mi velmi líto, s čím se celý život musíte potýkat... Ale pedofilie není orientace! Dítě není gender! Gender je žena/muž/atd.Nezařazujte se mezi LGBT komunitu. Pedofilie je deviace (psychická porucha). To byste si měli všichni tady uvědomit... Chápu, že byste nikomu neublížili a děti nadevše milujete a snažíte se změnit pohled společnosti na vás, ale nepleťte si orientaci a nemocného člověka.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Tim »

babocak píše: úterý 21. 7. 2020, 0:13:04
nepleťte si orientaci a nemocného člověka.
Můžete mi přesně vysvětlit jaký je faktický rozdíl mezi pedofilii a homosexualitou? Tedy krom rozdílného přijetí ze strany společnost.

Víte my by jsme hlavně byli vděčni za málo, aby nás někdo nesoudil dle toho s čím jsme se narodili ale podle toho co děláme. Tedy přistupovali k nám jedním metrem a nevytahovali hned vidle a louče.

Nechceme ani legalizaci pohlavniho styku s dětmi, jen aby nas lidi brali normalně. To se snad obejde bez hysterie...
Uživatelský avatar
babocak

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od babocak »

Tim píše: úterý 21. 7. 2020, 1:05:21
babocak píše: úterý 21. 7. 2020, 0:13:04
nepleťte si orientaci a nemocného člověka.
Můžete mi přesně vysvětlit jaký je faktický rozdíl mezi pedofilii a homosexualitou? Tedy krom rozdílného přijetí ze strany společnost.

Víte my by jsme hlavně byli vděčni za málo, aby nás někdo nesoudil dle toho s čím jsme se narodili ale podle toho co děláme. Tedy přistupovali k nám jedním metrem a nevytahovali hned vidle a louče.

Nechceme ani legalizaci pohlavniho styku s dětmi, jen aby nas lidi brali normalně. To se snad obejde bez hysterie...
Homosexualita je přitažlivost k opačnému pohlaví. Pedofilie je přitažlivost k dítěti bez ohledu na pohlaví! Pohlaví jsou dvě - žena a muž. Dítě není pohlaví. Zásadní rozdíl. Pedofil může být heterosexuál, homosexuál, transsexuál a podobně. Říká se přeci odborně např. "homosexuálně orientovaný pedofil". To samé můžete říci i o zoofilovi či nekrofilovi. Nekrofil taky nemusí nikdy uspokojit svou touhu, protože si uvědomuje, že to není správné, ale rozhodně o něm nebudete tvrdit, že nekrofilie je orientace, nebo snad ano? :-) Chápu, že si to těžko přiznáváte, ale prostě bez ohledu na to, jaký jste člověk, zda byste ublížil či neublížil dítěti, tak stejně jste pořád člověk s psychickou poruchou. O gayovi toto říct nemůžete.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Já jsem se kdysi k otázce pedofilie jako sexuální orientace vyjádřil (https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=13087#p13087):

Co se týká toho, že pedofilie je choroba... Pedofilie je choroba podle MKN-10 pouze tehdy, pokud způsobuje svému nositeli distres či jiné osobní či sociální problémy. PhDr. Weiss píše ve své knize sexuální deviace hned v úvodu na 10. straně: "Podle obou v současnosti používaných mezinárodních klasifikací nemocí (DSM-IV i MKN-10) lze parafilii považovat implicitně za poruchu pouze v případech, kdy způsobuje svému nositeli distres a osobní či sociální problémy. Z tohoto hlediska by například egosyntonní nekriminální pedofil (tedy pedofil, který je – na rozdíl od pedofila egodystonního – vnitřně se svou odlišností plně srovnaný a je schopen naplňovat své potřeby některou sociálně akceptovatelnou náhradní sexuální aktivitou) vlastně nebyl deviantní, a to přesto, že by ze sexuologického hlediska vykazoval celoživotní preferenci dětí jako sexuálních objektů."

Jedno je však jisté - zda budeme pedofilii považovat za poruchu, nemoc či vadu nebo ne, na charakteru toho, co k dětem cítíme, se nic nezmění. Jinými slovy, je úplně jedno, zda je pedofilie porucha, nemoc nebo sexuální orientace. Pocity, které k dětem cítíme, se tím nijak nezmění. Já osobně pedofiii považuji za sexuální orientaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Kiiax, Dreamer
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů