Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Sekce pro vkládání článků, které se nehodí do ostatních podsekcí Reakce na média a které jsou zároveň s ohledem na téma fóra relevantní, a následnou diskuzi mezi uživateli (případně i neregistrovanými návštěvníky). Prosím, vkládejte pouze články valné kvality.
Pravidla fóra
UPOZORNĚNÍ: Fórum Reakce na média vč. svých podsekcí právě prochází rekonstrukcí. Více informací se dozvíte ZDE.
swejk
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 30
Dal: 14 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od swejk »

Cykle02 píše: úterý 14. 7. 2020, 18:52:02
Kasz píše: úterý 14. 7. 2020, 18:43:33Doufám, že odstranění AV sekce z našeho veřejného fóra zklidní rozbouřené vody.
A já doufám že nezastaví vlnu trestních oznámení na pana Tůnu.
A na stížnost na RRTV pro nevyváženost reportáže televize Seznam. RRTV se tím zabývat ze zákona musí
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1354
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: středa 15. 7. 2020, 1:02:01 Ta legálnost je pro nás zkrátka tak důležitá, že se na ni jako admini soustředíme tak hodně, že nám "mezi prsty" uniknou i jiné konsekvence. Prostě musím uznat, že těm dětem ty veřejné odkazy fakt potenciálně mohly způsobovat problémy, a to i když jinak vše bylo (je a bude) legální.
Asi to nebylo jednoduché rozhodnutí, ale je správné.

Je pochopitelné, že lidem vadí, když se zde diskutují fotografie dětí. Diskuze na tanečních fórech, na fórech pro mladé pěvecké hvězdy apod. je nechávají chladnými, ale při slově pedofil jim prostě naskakuje husí kůže. Nechápají, že je to všude stejně nebezpečné. Ty fotky prostě nechtějí tady.

Častý argument v diskuzích byl, že by si zde někdo mohl dítě vyhlédnout, aby mu pak ublížil. To sice může i na jiných stránkách, ale "na ČEPEKu se to úchylákama jen hemží, takže to riziko je tam vyšší". My sice víme, že se blíží nule, protože sem chodí v drtivé většině nekriminální pedofilové, ale ta obava je pochopitelná.

Většina lidí to navíc chápe tak, že ty fotky jsou tu proto, abychom se nad nimi sexuálně uspokojovali. Nechápou ten ne-erotický platonický rozměr pedofilie, a reportáž se rozhodně nesnažila ten předsudek vyvrátit. Asi jen minimu rodičů by nevadilo, kdyby se nad fotkou jeho dítěte někdo sexuálně uspokojoval.

Společnost nás zkrátka nenávidí a má z nás strach. Nevím, jak důležitá je ta sekce je pro ostatní členy, ale mě osobně tam třeba zajímají jen knihy, filmy, pořady o pedofilii a podobně. Když mám tu potřebu, materiál k masturbaci si hledám jinde. Připadá mi trochu zbytečné čerpat energií na udržení něčeho, co nás tolik poškozuje v očích veřejnosti.

ČEPEK je nesmírně důležitý pro šíření osvěty mezi pedofily a směrem k veřejnosti, a jako svépomocný nástroj k prevenci sexuálního zneužívání. To co jste za těch 10 let dokázali je úžasné, a je jen málo srovnatelných projektů kdekoli po světě. Je mi líto, když vidím reportáž, která se účelově zaměří jen na jeden aspekt tohoto webu, navíc na ten nejméně důležitý, a zobrazuje nás v tom nejhorším světle.

Moc doufám, že vám tahle epizoda nevezme chuť se projektu dále věnovat. Když nic jiného, jasně ukazuje, jak moc je potřeba vysvětlovat lidem, jak se to s námi má. Možná je to boj s větrnými mlýny, ale rozhodně má smysl. A i když si to ti lidé, co na nás nadávají v diskuzích pod nevyváženými články a reportážemi neuvědomují, ČEPEK se snaží chránit i jejich děti.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Tak jsem narazil na to, co samozřejmě je důsledkem toho, že jsme AV sekci odstranili z veřejného fóra. Chtěl jsem vložit výstavu Lukáše Houdka, která se týká tématu pedofilie, do sekce VÝSTAVY a při té příležitosti jsem si uvědomil, že tyhle věci je prostě třeba vkládat veřejně.

Stejně tak jde třeba o rozhlasové pořady, které se věnují tématu pedofilie nebo byly natočeny o našem webu, nebo třeba i televizní pořady, jako byl Hyde Park s Petrem Weissem o pedofilii, to jsou dost důležité pořady, které musejí být viditelné veřejně. Takže v tomto ohledu budeme muset veřejnou AV sekci právě pro tyto případy obnovit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od NemesisPri »

No tedy, asi mi stačila jen ukázka, tedy musím říct, že to je další hon na čarodějky, jenže to se dalo čekat.
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Anonym »

Prosim o odstranenie slova "slovenska" z nazvu webu.

Nakolko je to registrovane na česku domenu .cz si neprajeme do toho zatahovat Slovensko.

Laskavo o tom popremyšlajte.

Dakujeme za pochopenie.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1354
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: středa 15. 7. 2020, 12:43:40 Takže v tomto ohledu budeme muset veřejnou AV sekci právě pro tyto případy obnovit.
Tak problematické jsou asi jen FOTOGRAFIE A OBRÁZKY a VIDEA ne? Ostatní podsekce mohou zůstat ve veřejné části. Když nás zákonný zástupce požádá o odstranění nějakého jména a fotografií dítěte ze sekce TV PROGRAM (nebo odjinud), tak ten by nemělo být tak problematické upravit. (?) Toto v kombinaci se zákazem indexování té sekce (aby to sem nevodilo lidi když hledají pořad/knihu/výstavu ve vyhledávačích by mohlo stačit.

Těm konkrétním maminkám co oslovily bulvár můžeme vyhovět a prostě ten jeden pořad dát pryč, nebo hold i TV PROGRAM skrýt. *wall* Jsem si jist, že nikomu nemůže vadit ROZHLAS, KNIHY, VIDEOHRY, VÝSTAVY a VLASTNÍ TVORBA.
Naposledy upravil(a) Dreamer dne středa 15. 7. 2020, 17:32:25, celkem upraveno 2 x.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 678
Dal: 297 poděkování
Dostal: 537 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Teenbl »

Jako tohle jsem už psal, že fakt sekce rozhlasu, knih i vlastní tvorby nedává smysl dávat neveřejně. Jde tedy případně udělat veřejnou a neveřejnou AV sekci.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5635
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2328 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »


Je to vskutku zvláštní podívaná. Prokremelská, nenávistně se vyjadřující krajně pravicová „čeládka“ dnem i nocí útočící mimo jiné na LGBTQ+ komunitu třeba i skrze spolky pedofilů má radost z reportáže Jana Tuny, který ve svém seznamáckém pořadu „A DOST!“ zcela správně poukázal na podivné chování administrátorů webu Československé pedofilní komunity(ČEPEK), kde byly ve veřejně dostupné audiovizuální sekci fóra k mání již několik let odkazy na fotky a videa s dětmi nejrůznější věkové kategorie. Originál fotka, nebo video zůstalo na webu, kam bylo původně vloženo, ale díky odkazu „hozenému“ do fóra ČEPKu bylo video, fotka ke zhlédnutí také zde, a to i s občasnými nechutnými komentáři, které někteří pedofilové psali.

Prolinkovávat obsah s dětmi, vlastně s kýmkoli předtím zveřejněný původně na odlišné doméně odlišného webu, třeba veřejných příspěvků Faccebooku, příspěvků základní umělecké školy, fotoalba Rajčete a podobně, není trestné.

Ovšem pokud k prolinkovanému obsahu začnete psát jména s příjmeními zobrazených, potom už děláte něco, co není správně minimálně podle GDPR ochrany osobních údajů. Se jmény a příjmeními, později zkrácenými na iniciály administrátoři ČEPKu pochybili, nehledě na to, že už samotné zveřejňování mediálního obsahu s dětmi na stránkách s pedofilní problematikou je ošemetné a potenciálně nebezpečné směrem k dětem samotným, protože spolužákům k šikaně postačí málo, třeba i to, že je fotka objektu šikany viditelná na webu pedofilní komunity, o které veřejnost nemá valné mínění s mnoha předsudky a mýty, mnohdy podporovanými senzacechtivými novináři prvotně toužícími po vyšší čtenosti, sledovanosti, než po faktografickém přístupu a korektní práci žurnalisty.

Naštěstí toto není případ Jana Tuny, i když i on problematiku podává víceméně jednostranně – chybí totiž druhý příběh jedné mince. Kdyby rodiče nezveřejnili na veřejně dostupném místě v internetu fotky, videa svých dětí, nebo kdyby nedali rodiče souhlas školám, uměleckým institucím ke zveřejnění fotky s dítětem, nebo videem s dítětem, Československá pedofilní komunita by neměla co prolinkovávat a tím pádem zpřístupňovat fotku, video s nedospělcem na svém webu. Fotky dětí by neměly být volně přístupné, ale někteří rodičové se chovají nezodpovědně. Stačí si projít Facebook, Instagram, Twitter, Rajče, nebo bláznivý Tik Tok, kde je škoda mluvit o tom, co děti zveřejňují, třeba bez vědomí rodičů. Jiné je to v případě dětí jako malých herců ve filmech, televizních pořadech, divadelních vystoupení zachycených televizí, potom prolinkování na takový obsah je naprosto v pohodě i s uvedením jména mladého herce.

Tunově reportáži chybí širší souvislosti, čímž je reportáži zcela zbytečně dodávána tendenčnost navíc zaobalená v menší dezinformace, kdy jedna z maminek požadující smazání fotky svého dítěte požaduje smazání fotky, díky čemuž si někdo může mylně myslet, že admin vzal fotku, uložil na web a tam ji zveřejnil, ale tomu tak nebylo a Tuna na to neupozornil v čase rozhovoru s maminkou, což určitě měl udělat. ČEPEK tvrdí, že v reportáži bylo užito náhledů jen na minoritní videa soukromější povahy z Youtube, nebo základních uměleckých škol, přestože naprostá většina odkazů na fotky a videa prý byla z jiného ranku. Na to se těžko odpovídá, protože web Československé pedofilní komunity nenavštěvuji, tudíž nevím co obsahovala, neobsahovala audiovizuální část fóra. Otázka je, jak to bylo s těmi maminkami…o jaké se jednalo a proč nedal autor reportáže prostor třeba tiskovému prohlášení Národního ústavu pro duševní zdraví z 1. července 2020, tedy z období, než byla reportáž na Seznamu zveřejněná. Z ní totiž vyplývá, že Národní ústav duševního zdraví není garantem ČEPKu, jak vyplývalo z Tunovy reportáže.

Obrázek

To je velká škoda. Nicméně je pravda, že v reportáži zmíněná reakce admina na smazání je podivná. Nikomu by se nic nestalo, kdyby odkazy odstranil z dobré vůle, pokud je o to zájem, i když k nalinkování fotky, videa třeba dítěte z nějakého filmu, veřejného vystoupení již zveřejněného ve zdrojové destinaci není třeba žádného dalšího souhlasu zákonných zástupců, což v Tunově příspěvku vůbec nezaznělo. Československá pedofilní komunita tímto počínáním neporušuje žádné zákony. Jak správně v reportáží řekl policista, případné nevyhovění žádosti na odstranění je třeba po vzájemné nedomluvě řešit žalobou u soudu, protože do celé věci nemůže zasahovat policie, když se o trestný čin nejedná, i když v Tunově reportáži to vypadá úplně naopak.

Obrázek

Prezentovaná trapná a hloupá odpověď přispívá k nepěknému obrázku o pedofilech, čehož využijí zejména radikálové, homofobové dnem i nocí toužící po lynči pedofilů i homosexuálů najednou. A to je také důvod, proč Janu Tunovi na Facebooku děkují za kvalitní práci, protože nyní mohou demagogicky tvrdit, jako třeba xenofob a s německou krajní pravicí spolupracující Zdeněk Chytra,

Obrázek

že na tohle celou dobu už několik let upozorňují, protože jen „fajnšmekr“ na „domácí“ radikalizování velmi dobře ví, jak to se Zdeňkem Chytrou a jeho ležmi typu jedna babka povídala ve skutečnosti je.

Postačí si vzpomenout na Chytrovy lži, když tvrdil, že na pedofily se bude vztahovat ochrana v rámci Istanbulské úmluvy. Použil očerňovanou pedofilní komunitu k útoku na mezinárodní dokument, na kterém si hodlal vytvořit aureolu bojovníka za „normální svět“. Extrémisté Černohorský, Chytra na Tunově profilu komentují, děkují a autor zdvořile odpovídá…

Jak dojemné…Chytra i Černohorský mají z Tunovy reportáže druhé Vánoce a opět skrze pedofilní komunitu útočí na LGBTQ+ komunitu, jak mívají ve zvyku a rozjíždějí si své nenávisti, než je zase Facebook potrestá. Částečně nenávistné jsou také jiné další komentáře pod Tunovým příspěvkem na Facebooku podivující se například nad tím, jak je možné, že existuje nějaká Československá pedofilní komunita, a jak je vůbec možné, že to není trestné. Trestné to není a není důvod, proč by to být trestné vůbec mělo.

Dovolím si použít citaci z mého webu Demokratikon.cz ze článku ze srpna roku 2019: „Pedofilie jako taková není trestná, být pedofilním není trestné, ledaže by pedofil zneužil dítě, nebo používal, rozšiřoval dětskou pornografii, ale v demokracii není možné dopředu na základě předsudků a generalizací předem kriminalizovat kohokoli jenom proto, že se s pedofilií setkáte v novinách jenom tehdy, když dojde k osobním selháním, ke kterým dopomohly další osobnostní rysy.“]tvrdil, že na pedofily se bude vztahovat ochrana v rámci Istanbulské úmluvy[/url]. Použil očerňovanou pedofilní komunitu k útoku na mezinárodní dokument, na kterém si hodlal vytvořit aureolu bojovníka za „normální svět“. Extrémisté Černohorský, Chytra na Tunově profilu komentují, děkují a autor zdvořile odpovídá…

Obrázek

Jak dojemné…Chytra i Černohorský mají z Tunovy reportáže druhé Vánoce a opět skrze pedofilní komunitu útočí na LGBTQ+ komunitu, jak mívají ve zvyku a rozjíždějí si své nenávisti, než je zase Facebook potrestá. Částečně nenávistné jsou také jiné další komentáře pod Tunovým příspěvkem na Facebooku podivující se například nad tím, jak je možné, že existuje nějaká Československá pedofilní komunita, a jak je vůbec možné, že to není trestné. Trestné to není a není důvod, proč by to být trestné vůbec mělo.

Dovolím si použít citaci z mého webu Demokratikon.cz ze článku ze srpna roku 2019: „Pedofilie jako taková není trestná, být pedofilním není trestné, ledaže by pedofil zneužil dítě, nebo používal, rozšiřoval dětskou pornografii, ale v demokracii není možné dopředu na základě předsudků a generalizací předem kriminalizovat kohokoli jenom proto, že se s pedofilií setkáte v novinách jenom tehdy, když dojde k osobním selháním, ke kterým dopomohly další osobnostní rysy.“

To by si lidé měli uvědomit především. Předsudky o pedofilech jsou hluboce zakořeněné ve společnosti. Dokonce tak hluboko, až se předsudečně vůči pedofilům kdysi vyjádřil ústavní právník Kysela na České televizi, kdy by překážkou ve jmenování ministra bylo, pokud by kandidát na ministra byl pedofilem a tím pádem by k výkonu funkce zůstal nezpůsobilým.

Potom se těžko můžete divit, když v diskusi na sociálních sítích se to předsudky vůči pedofilům zelená jako na jarní louce. Některé hejty jsou skutečně úsměvné. Občas si v diskusích počtete cosi o tom, že pedofilové jsou satanisté, aby vzápětí internetový prostor v období konání Prague Pride v roce 2019 nenávistnými plky espéďák Jan Novák zohyzdil internetový prostor slovy: „Tito úchyláci, co znásilňují děti, byli podpoření přímo z rozpočtu města Prahy! Jsem šokován, kam jsme se to dostali„, protože SPD i Zdeněk Chytra na sociálních sítích burcovali, že se pedofilové z Československé pedofilní komunity zúčastní pochodu Prague Pride, které se skutečně již po šesté podle vlastního tvrzení zúčastnili a není na tom nic špatného, nebo snad nezákonného. Lidé z ČEPKu tam rozdávali osvětové letáčky, což není nic nelegálního. A zároveň to není důvod k útokům na LGBTQ+ komunitu, protože edukace o tom co, nebo kdo je pedofil je ve společnosti více než třeba. Navíc, Prague Pride nijak, pokud vím, nespolupracuje s Československou pedofilní komunitou.

Podle sexuologa Petra Weisse 90 procent zneužití dětí nemají na svědomí lidé s pedofilní orientací, ale opilci, násilníci, lidé s duševními problémy a nejrůznějšími sexuálními deviacemi, ke kterým pedofilie rozhodně nepatří, protože pedofilie je pod označením F65.4 mezinárodně klasifikována jako sexuální preference vůči dětem, obvykle prepubertálního nebo časného pubertálního věku, chlapců, dívek nebo obou pohlaví. Proto jakékoli povídačky o pedofilech znásilňovačích jsou naprosto nesmyslné a hloupé.

Na první pohled by se dalo říct, že tendenčně pojatá reportáž alespoň donutila Československou pedofilní komunitu ke zrušení audiovizuální části fóra. Celá léta se nic nedělo, alespoň nyní nebudou děti zveřejňované na prostoru spojovaném s pedofilní tématikou…to je fajn, ovšem i Tunova zpráva o výsledku je tendenční a opět vytváří dojem, že Československá pedofilní komunita páchala něco nelegálního, zatímco policie nekonala…

Obrázek

Jenže takové tvrzení není fér. Policie nemohla konat, protože nikdo zákon neporušoval. Odpovědi maminkám, pokud byly takové, jaké byly prezentované v relaci DOST!, byly skutečně nehezké, neuctivé a svým způsobem zbytečné. Je bezesporu správné, že se fotky, videa z představení základních uměleckých škol, gymnastických oddílů a rodinných akcí na ČEPKu neobjeví…i když je otázkou, jakou část obsahu tvořily. Opět i zde chybí druhá pověstná část moralizující zveřejňovače fotek, videí…díky nim bylo tohle všechno možné. Perverzní komentáře měly být mazány. To je pravda pravdoucí.

Ovšem, celou relaci měl Jan Tuna podle mého názoru vytvořit méně bulvarizujícím způsobem s větším výskytem prostoru oběma stranám, kdy na kameru měla promluvit klidně maminka dítěte, ale také člověk z Československé pedofilní komunity, aby příběh byl vyvážený, protože odpověď admina na nějaké přání stěžovatele nemusí být plnohodnotným vyjádřením se k dané problematice.

Na webu Československé pedofilní komunity stojí: „Opravdu tolik vadí i pouhé odkazy na legální materiály? Jakými jinými materiály bychom se tedy měli zabývat? A pokud nemůžeme mezi sebou sdílet odkazy na legální materiály, můžeme vůbec dýchat, můžeme vůbec žít?“

Tématu se totiž dotýká citlivá linka nezávadného legálního materiálu pro pedofily. Pokud nemohou být v pedofilní komunitě za „pohodové“ pokládány odkazy na fotky, videa legálně sdílená na internetu, jaký materiál si pedofilové mají vybrat? Když kriminalizujete legální jednání pedofilů, potom pedofily nepřímo posunujete na část nelegálnosti, kdy přijde čas na dětskou pornografii, i když pedofilie není jen o sexuálních touhách, protože pedofil nechce ve valné většině dítěti ublížit.
Naposledy upravil(a) pbd dne středa 15. 7. 2020, 21:54:14, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Oprava URL tagu
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Mathias8 »

Anonym píše: středa 15. 7. 2020, 16:30:33 Prosim o odstranenie slova "slovenska" z nazvu webu.

Nakolko je to registrovane na česku domenu .cz si neprajeme do toho zatahovat Slovensko.

Laskavo o tom popremyšlajte.

Dakujeme za pochopenie.
Aby sa nepovedalo, ze nikto nereaguje na Vas komentar. Koho myslite tym slovom "neprajeme"?
Pretoze ja som tiez Slovak a ak ste to mysleli ako Slovakou ako celok tak by bolo fajn, keby ste rozpravali radsej za seba. Pretoze ono to ma urcity vyznam. Nie nadarmo sa vola tento web "ceskoslovenska pedofilna komunita" pretoze su tu pedofili ako z Ceska tak aj zo Slovenska. Ak by to bola iba Ceska pedofilna komunita jej ucelom by bolo pomahat pedofilom z Ceska. Ale vola sa Ceskoslovenska tym padom pomaha ludom z Ceska tak aj zo Slovenska. A je fajn ze to ma v nazve. Ak by nemala nebol by som tu ja ani nikto iny zo Slovenska a dalsia vec ktovie, akym smerom by sa moj zivot uberal alebo niekoho ineho zo Slovenska. Ma to urcity zmysel. Inak nechapem preco Vas to tak rajcuje. Do urcitej miery by som to aj mozno chapal ak by ste boli tiez pedofil..ale to asi nie ste.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Anonym píše: středa 15. 7. 2020, 16:30:33 Prosim o odstranenie slova "slovenska" z nazvu webu. Nakolko je to registrovane na česku domenu .cz si neprajeme do toho zatahovat Slovensko.
Náš web má zaregistrované i domény www.pedofil.sk a www.pedofilia.sk, které jsou přeměrovávány na hlavní doménu webu. Vždy jsme tu byli i pro Slováky, i na Slovensku se o nás mluví občas v médiích, takže nevidím důvod, proč bychom se nemohli jmenovat Československá. Navíc tento název jsme takto plánovali už od samého začátku, pokud byla na internetu nějaké fóra, vždy tam chodili i Češi i Slováci, jsme tu zkrátka pro oba státy, myslím, že zde ani není žádná jazyková bariéra… navíc v ČR se rozjede projekt Parafilik, na Slovensku zatím nic, a není důvod, proč by projekt Parafilik a nebo náš web nemohl být i pro Slováky. Název určitě měnit nebudeme. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Anonym píše: středa 15. 7. 2020, 16:30:33 Prosim o odstranenie slova "slovenska" z nazvu webu.

Nakolko je to registrovane na česku domenu .cz si neprajeme do toho zatahovat Slovensko.

Laskavo o tom popremyšlajte.

Dakujeme za pochopenie.
Je hezké, že tady píšeš slušně, ale za zavřenými dveřmi je to jinak. Je to tak závažné, že to tady musím zveřejnit. Nebudu ale zmiňovat, kdo mi to poslal. Max je zdejší trvale zabanovaný Ksoft. Screeny jsou z nejmenovaného pochybného webu s pokřivenými morálními hodnotami.

[odstraněny nefunkční obrázky]
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1354
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Dreamer »


blesk.cz Je to k nevíře, ale je tomu bohužel tak. Čeští pedofilové na svých stránkách sdílejí fotografie a videa malých dětí. Hodnotí je jako zboží a píšou si o tom, kdo se komu líbí. Zděšení rodiče žádají stažení obrazových materiálů, na kterých jsou jejich potomci, ale marně. Z webu se jim dostává odmítavých odpovědí.


dennikslovensko.sk Fotky vašich detí na pedofilnom serveri? Aj to zažili niektorí rodičia, ktorí náhodne objavili fotky svojich ratolestí na stránkach československej pedofilnej komunity ČEPEK. Po požiadaní administrátorov stránky o odstránenie fotiek prišiel ďalší šok – správcovia webu to pôvodne odmietli. Po odvysielaní reportáže o tomto probléme však došlo k odstráneniu celej audiovizuálnej sekcie zo stránky pedofilov.hlavnespravy.sk Československá pedofilná komunita na svojej stránke zverejňuje fotky detí bez ich vedomia a bez vedomia ich rodičov. Fotky nechceli stiahnuť ani na žiadosť ich rodičov. Bránia sa tým, že fotky na ich webe sú len odkazy na tieto fotografie, ktoré sú na iných verejne dostupných stránkach. Pod fotkami sú pritom chlípne komentáre od pedofilov. Úrady sú však na riešenie tejto situácie prikrátke
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5635
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2328 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Pořád stejný nesmysly dokola, hlavně ať to co nejvíc vyděsí lidi.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 983
Dal: 312 poděkování
Dostal: 253 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Silesia »

Martin píše: úterý 14. 7. 2020, 15:18:27
Silesia píše: úterý 14. 7. 2020, 14:39:03
Sertralin píše: úterý 14. 7. 2020, 14:33:07
Nemorální a neslušné je to, když rodiče požádají o výmaz a není tak učiněno. Není to žádný problém. Když už to má být veřejně, tak by se aspoň měli respektovat přání rodičů ohledně vymazání. Kdyby se to stalo kdekoliv jinde, tak žádost pochopí a vyhoví. Nebuďme sobci a neházejme vinu na druhé. Máme tu možnost s tím něco dělat.
Za mě nejde vymazat a není k tomu důvod něco, co by jinde bez problémů mohlo existovat.
Můžu ti říct, že bys ten důvod našel velmi rychle, dobytku.
Velmi slušná reakce, jen co je pravda. Myslím, že pokud někdo žádá ústupky a pak nepoužívá ani slušnou mluvu ztrácí veškerý nárok na jakoukoliv snahu o hledání kompromisu.

Diskreditujte majoritu, skvělá forma prezentace. Palec nahoru.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3154
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ani bych se nedivil, pokud by po přesunutí části audiovizuální sekce na neveřejnou část diskuze okamžitě nevyskočili pedobijci s demagogickým "vidíte mají co skrývat!"....

Nic co je v pořádku u všech ostatních nesmí být špatně "jen u pedofilů". Je to podle mne jasná ukázka postupného potlačování práv a svobod "skupiny osob".
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5635
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2328 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Cykle02 »


16. júla 2020 10:04, Prečítané 1 290x, elenaistvanova, NEMLČÍM

.Oveľa razantnejší nadpis som dať chcela. Lebo to, o čom idem písať, dračie plamene vo mne vyvolalo v tomto zamračenom dni. Poviem vám, aj vy ich možno budete cítiť, ak si predstavíte, že by pedofili na svoje stránky vykvačili fotky vašich detí. Márnosť, ale som naštvaná – na žiadosť rodičov fotky ich vlastných detí neskvačili z tej svojej stránky?

Šikovní, slušní hackeri, kde ste, ak je na toto morálne bahno zákon prikrátky???!!
Úvodom dám link, na ktorý som ráno vo fb skupine natrafila…

Článok v Hlavných správach

https://www.hlavnespravy.sk/nie-tam-aj-vase-dieta-ceskoslovenski-pedofili-zverejnuju-svojich-strankach-fotky-deti-aj-menami-vekom-prosbu-niektorych-rodicov-aby-dali-prec-reagovali-ze-nie-legitimna/2231630?fbclid=IwAR1RhJwId9zRFMrKzvHT_2OHcsY6pV94NXRt5SvPeS8BUMko1zid4L_76y4

hovorí o tom, že

československá pedofilná komunita na svojej stránke zverejňuje fotky detí bez ich vedomia a bez vedomia ich rodičov. Fotky nechceli stiahnuť ani na žiadosť ich rodičov. Bránia sa tým, že fotky na ich webe sú len odkazy na tieto fotografie, ktoré sú na iných verejne dostupných stránkach. Pod fotkami sú pritom chlípne komentáre od pedofilov. Úrady sú však na riešenie tejto situácie prikrátke

I fotografie detí s komentármi pedofilov v tom článku nájdete.

Ach, hej, link na tú pedofilnú stránku. Odporúčam vám do pozornosti báseň na titulnej strane – túžil by niekto z vás, aby niečo podobné nejaký pedofil vypisoval vašej malej dcére či vnučke?

https://www.pedofilie-info.cz/cepek-ceskoslovenska-pedofilni-komunita/?fbclid=IwAR2zoGqZ0zWWUCG8uUG28FcyoRS5ytYuZJSCJUS9Jv6AqoKiDE432SSSXaY

Ráno bola báseň iná, teraz iná, ale i tak sa mi ani jedna nepozdáva.

Pre objektivitu dávam i link na ich vyhlásenie zo 14.7.2020, ktoré má tá pedofilná stránka uverejnené

https://www.pedofilie-info.cz/vyjadreni-k-reportazi-a-dost/

Podľa nich …
  • je mylnou informací, že se na stránkách komunity ČEPEK vyskytovaly a vyskytují fotografie či videa dětí – všechny tyto fotky a videa jsou tzv. embedded linky, tedy odkazy, které vedou na nějaký původní zdroj, a to nejčastěji na ČSFD.cz či zpravodajství typu iDnes.cz, Novinky.cz a jiné. Pro smazání těchto fotek není možné žádat nás, neb my uvádíme jen odkazy. Pro smazání těchto fotek je nutné kontaktovat internetové stránky, na nichž jsou fotky nahrány a uvedeny.
  • 2) Dále upozorňujeme, že reportáž vyznívala tak, jako kdyby Audiovizuální sekce byla místem pro shromažďování odkazů na YouTube videa či fotky ze soukromých (rodinných, školních) alb. Tak tomu nebylo a není. Odkazy na videa YouTube např. s vystoupením základních uměleckých škol byla vždy minoritní záležitostí, naprostá většina odkazů vede na fotky či videa veřejně známých osob. V reportáži však bylo užito náhledů jen na ta minoritní videa, která vedou na soukromější vystoupení, čímž bylo fórum vystaveno v horším světle. V rámci pravidel webu je nyní i jasně zavedeno pravidlo zákazu uvádění odkazů na fotografie a videa, která pochází z privátních alb (např. rodinných, školních) a která zachycují soukromá vystoupení (např. základních uměleckých škol). Administrátoři budou dbát na dodržování tohoto pravidla.
  • 3) Maminky vystupující v dokumentu (pakliže jsou to ty stejné, jež kontaktovaly moderátora Gabriela Svobodu, což reportáž evokovala) byly maminky veřejně známých osobností vystupujících ve filmech a jejich žádost o smazání se tedy týkala recenzí na tyto filmy. Nejednalo se tudíž o rodiče nějakých neznámých dětí vystupujících v YouTube videích, která se objevila v reportáži. Rodiče veřejně známých osobností dovolili, aby jejich dítě bylo veřejně známé, a tedy aby o něm mohli lidé i běžně hovořit a posílat si odkazy na jejich fotografie či vystoupení.
  • 4) Ve vyjádření Gabriela Svobody, které mělo v reportáži za úkol demonstrovat nevstřícnost komunity vůči rodičů, konkrétně v emailu zaslaném dne 9. 6. 2020 jedné z maminek, je psáno: „Co se týká Vašeho požadavku na vymazání fotografií, které se týkají Vašeho dítěte – tento požadavek nepovažuji za legitimní. Fotografie nejsou uložené na našem webu, jedná se ve své podstatě o odkazy na obrázky, které jsou uložené na stránkách České televize.“ V reportáži však informace o tom, že obrázky jsou nahrané a uložené na stránkách České Televize, na niž web ČEPEKu odkazuje, plně chybí. Právě tato informace však byla důvodem, proč v prvé řadě Gabriel Svoboda odpověděl, že žádost nepovažuje za legitimní – protože se jednalo o odkazy na Českou Televizi, nikoliv na soukromé rodinné album.
  • 5) V reportáži bylo uvedeno několik selektivních výroků, které měly reprezentovat, jak vypadá celá Audiovizuální sekce a prokazovat, že v rámci komentářů se objevuje sexualizace dětských objektů. Jediný skutečně z našeho pohledu problematický výrok byl „přesně takové holčičky úplně nejvíce zbožňuji. S tou bych nejen vařil“, který byl napsán na web uživatelem Plyšáček. Tento uživatel však má u svého profilu a u každého svého příspěvku červený nápis v následujícím znění: „Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity […] V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.“ Příspěvky tohoto uživatele tedy skutečně nemohou být příkladem toho, jak vypadá celá Audiovizuální sekce. V komunitě ČEPEK jsme si vždy zakládali na slušném vyjadřování a osoby, které toto nerespektovaly, byly opakovaně napomínány a trestány. Stejně jako již zmíněný uživatel Plyšáček. Za tyto minoritní dosud neodstraněné nevhodné komentáře, které bylo možno na webu nalézt, se omlouváme. Dohlédneme na to, aby podobná vyjádření, která v minulosti unikla kontrole administrátorů, byla z celého webu odstraněna. Bude-li podezření ze sexualizace dětí v na našich webových stránkách, nebráníme se expertnímu posudku.
  • 6) V rámci reportáže byly nepravdivě uvedeny informace o vztahu instituce NÚDZ a webu ČEPEK. NÚDZ nikdy nebyl garantem ČEPEKu a považujeme za nevhodné, že v reportáži nezazněla plná tisková zpráva NÚDZ k této věci. ČEPEK na svých stránkách propaguje projekt Parafilik, protože je v souladu s cíli komunity ČEPEK – má pomoci parafilikům (tedy i pedofilům), aby se lépe smiřovali se svými neměnitelnými sexuálními preferencemi a nedopouštěli se kriminálních činů. Využíváme rovněž toho, že členové ČEPEKu se v rámci Parafilika mohou dostat k efektivní odborné pomoci.
  • 7) Reportáž byla názorově nevyvážená. Naprostá většina času reportáže byla věnována maminkám a vybraným odborníkům. Vyjma krátkého úryvku z vyjádření moderátora Gabriela Svobody však nebyl v reportáži absolutně dán prostor druhé straně. V celé reportáži nebylo žádné vyjádření administrátorů stránek. Gabriel Svoboda je pouze moderátor, který není za chod webu odpovědný. Za chod webu jsou odpovědní administrátoři, jejichž vyjádření v reportáži úplně chybělo.
  • Závěrem bychom chtěli uvést, že pokud chtěl pan Tuna pokládat dotazy ohledně obsahu našeho fóra, měl kontaktovat osoby oprávněné v tomto dělat změny a osoby odpovědné za obsah webu komunity ČEPEK – nás, administrátory, na adrese [email protected]. To se ale nestalo.
  • Za administrátorský Tým ČEPEK,


Mne osobne pripadá nehorázne skrývať sa za výhovorku, že fotky majú z tzv. embedded linkov zväčša. A že odkazy na vystúpenia ZUŠ nie sú časté. Nemyslím si, že na ich stránke majú čo robiť fotky detí. Je to skrátka prešpekulované konanie z ich strany. Otriaslo mnou, že ten spomínaný koment dal chlap, ktorý zneužíval deti. Poviem vám pravdu, po prečítaní tohto vyjadrenia mám z toho všetkého dvojnásobne zlý pocit.Proti porušovaniu práv detí pedofilmi vystupujem v mojom blogu už dlho…

Napríklad tu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2018/07/25/hmmm-5-prava-pedofilov/

či tu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2019/07/10/cas-vykrocit-1-preco-nechapeme-pedofilov/

alebo tu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2019/07/10/cas-vykrocit-2-u-pedofilov/

Myslím, že súčasná situácia, ktorú článok popisuje a ktorú si vie človek medzi riadkami toho ich vyjadrenia k reportáži akejsi zachytiť, je jasným argumentom toho, prečo

pedofil NIE JE dobrým a bezpečným kamarátom pre deti, nemal by podľa mňa pracovať v žiadnej pomáhajúcej profesii.Záverom…


Pokladám za porušovanie práv detí, ak ich fotky niekto vykvačuje na pedofilné stránky a vystavuje ich tým komentom podobným vyjadreniu toho páchateľa zneužívania detí. Pripadá toto niekomu z vás normálne?

No čo už na toto všetko dodať? Naozaj je zákon na Slovensku prikrátky na to, aby sa na stránky pedofilov nedostávali žiadne fotky s linkami z vystúpení ZUŠ a fotky detí???!!!!!

Elena 16.7.2020P. S.: Spolok pedofilov ma týmto ich konaním donútil, aby som sa obrátila na medzinárodné inštitúcie, keďže na Slovensku zjavne tvorcovia zákonov sú prikrátki na podobné patologické správanie (alebo by sme mohli požiadať o zverejnenie zoznamu členov spolku a žasli by sme možno nad tým, kto je v ňom???!!).

Myslím, že bude ešte potrebné pritvrdiť GDPR, aby nikto nemohol zneužívať fotografie zo školských stránok. Nie je predsa v poriadku, aby pedofili preberali tieto obrázky a videá na svoje stránky. Ak Slovensko ešte v tejto oblasti nemalo hanbu, nuž ju môže mať.

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1664
Dal: 1964 poděkování
Dostal: 808 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:40:34

P. S.: Spolok pedofilov ma týmto ich konaním donútil, aby som sa obrátila na medzinárodné inštitúcie,
Bezva, tak konečně to bude potvrzené i mezinárodně, ne to není nic nelegálního a že se PČR a soudy ČR neflákají a nepodporují nás. To jim snad sklapne huby.

Cykle02 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:40:34
alebo by sme mohli požiadať o zverejnenie zoznamu členov spolku a žasli by sme možno nad tým, kto je v ňom???!!.


Hmm, rodíl je v tom, že rodiče dětí jejich jména zveřejnili sami, kdežto já moje jméno zveřejnit nechci z obavy o poškození mé osoby, jak všude možně podobní jedinci dokazují. Takže to je trochu rozdíl.

Ale je možné, že byste opravdu žasla, že by tam byli třeba i vaši známí, kteří jsou k dětem slušní a děti je mají rády. To by byl šok, co?
Cykle02 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:40:34
Myslím, že bude ešte potrebné pritvrdiť GDPR, aby nikto nemohol zneužívať fotografie zo školských stránok. Nie je predsa v poriadku, aby pedofili preberali tieto obrázky a videá na svoje stránky. Ak Slovensko ešte v tejto oblasti nemalo hanbu, nuž ju môže mať.
Ano, také si myslím, že by GDPR mělo kompletně rodičům, resp. rovnou sociálním sítím, zakázat sdílet fotky dětí, ani soukromě ne (to by se pak mohli hlupáci vymlouvat, že ty fotky chtěli nastavit soukromně a omylem kliknuli na jiné tlačítko a všechno fotky udělali naopak veřejné). Jednoduše, žádné fotky a videa s dítětem nesmí být nikde na žádné sociální síti nebo jiném informačním serveru (ani IMDB nebo ČSFD). Jen tak můžeme chránit děti před linkováním jejich fotek na nevhodná fóra a zabránit úchylům psát pod tato média nechutné komentáře.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3154
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Jednorozec »

A nebylo by jednodušší, aby ti co jim vadí že se i pedofil může koukat na fotku zveřejněnou dítěte prostě na stránky pedofilů nechodili? Nikdo je k tomu snad nenutí..
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od NemesisPri »

Jednorozec píše: pátek 17. 7. 2020, 11:01:23 A nebylo by jednodušší, aby ti co jim vadí že se i pedofil může koukat na fotku zveřejněnou dítěte prostě na stránky pedofilů nechodili? Nikdo je k tomu snad nenutí..
To je jako říct, ti co nemají rádi Rusko, tak ať si jich nevšímají, bohužel to nepomůže, upřímně lidi přímo hledají nějakou tu "čarodějnici" co by "upálili". Tak to bylo, je a bude. A to jen protože jím to ve své podstatě někdo řekl, spousta lidi jsou ve své podstatě jen ovce, který potřeubjí něco nenávidět.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 983
Dal: 312 poděkování
Dostal: 253 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Silesia »

Cykle02 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:40:34
Myslím, že bude ešte potrebné pritvrdiť GDPR, aby nikto nemohol zneužívať fotografie zo školských stránok. Nie je predsa v poriadku, aby pedofili preberali tieto obrázky a videá na svoje stránky. Ak Slovensko ešte v tejto oblasti nemalo hanbu, nuž ju môže mať.
Ano, také si myslím, že by GDPR mělo kompletně rodičům, resp. rovnou sociálním sítím, zakázat sdílet fotky dětí, ani soukromě ne (to by se pak mohli hlupáci vymlouvat, že ty fotky chtěli nastavit soukromně a omylem kliknuli na jiné tlačítko a všechno fotky udělali naopak veřejné). Jednoduše, žádné fotky a videa s dítětem nesmí být nikde na žádné sociální síti nebo jiném informačním serveru (ani IMDB nebo ČSFD). Jen tak můžeme chránit děti před linkováním jejich fotek na nevhodná fóra a zabránit úchylům psát pod tato média nechutné komentáře.
sarkazmus ironie věřím že ano. Fotky z akcí s dětmi nebo na prezentaci dětských filmů a akcí prostě jsou a budou potřeba jinak by veškerý marketing mohl rovnou skončit.