Dětský vrah Barunky (†13) z Kmetiněvsi je na svobodě! Místní se bojí, odborníci bijí na poplach (bulvar.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4251
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1801 poděkování

Dětský vrah Barunky (†13) z Kmetiněvsi je na svobodě! Místní se bojí, odborníci bijí na poplach (bulvar.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Nekrofilní sadista, trestanec a dětský vrah. Tím vším je dnes už dospělý R. P., který ve svých 13 letech v Kmetiněvsi brutálně zabil a po smrti znásilnil svoji kamarádku a spolužačku Barborku (†13). Teď je R. P. na svobodě poté, co si odpykal trest za loupežné přepadení. Místní mají strach z jeho návratu do rodné obce.

O tom, že bude R. P. brzy propuštěn z vězení, Blesk informoval už během dubna. Podle serveru iDNES.cz k jeho propuštění v květnu skutečně došlo, dětský vrah se tak s největší pravděpodobností už pohybuje na svobodě. I po letech může být nebezpečný, tvrdí odborníci.

„Jednoznačně nesmí zůstat bez kontroly, měl by mít ochrannou sexuologickou léčbu, jinak je samozřejmě společensky velmi nebezpečný. Musí se léčit, protože s největší pravděpodobností nemá provedenu kastraci. Je jasné, že to bude trvat skoro až do smrti, věkem se to měnit nebude. I jako šedesátiletý, sedmdesátiletý může útočit. Tam, kde se to nejméně čeká, tam se to obvykle stane,“ řekla Blesku k případu sexuoložka Želmíra Herrová (69).

Místní mají z návratu dětského vraha strach a není se jim co divit. Případ vraždy třináctileté Barunky je opravdu jedním z nejtemnějších, který se na našem území stal.

Barunce by dnes bylo už třicet let, kdyby si ji tehdy 12letý R. P., její spolužák, nevyhlédl jako svoji oběť. Na Nový rok 2004 ji v noci zatáhl k potoku mezi Kmetiněvsí a Hospozínem, tam ji ubodal a po smrti znásilnil.

Policie vraha vypátrala až po několika pokusech o plošné protestování DNA. Bylo mu tehdy 13 let. Absolvoval chemickou kastraci a léčbu, ale poté byl beztrestný. Do vězení šel až za loupežné přepadení v Letňanech.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?