Radio 1 Prague - Zátiší, 12. 2. 2020 (V síti), Jeroným Janíček

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 97
Dal: 123 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Radio 1 Prague - Zátiší, 12. 2. 2020 (V síti), Jeroným Janíček

Nový příspěvek od Tsu »

Radio 1 Prague - Zátiší, 12. 2. 2020 (V síti), Jeroným Janíček

Zajímavý rozhlasový rozhovor, který se týká dokumentu V síti. Vlastně asi nejzajímavější, co jsem zatím slyšel. Mimo jiné je i s Bárou, která navštěvuje sedmou třídu a verzi pro děti už viděla.
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 28. 2. 2020, 15:22:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveno pro vložení do rozhlasové sekce