*Husky - 10 dní ban na chatu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Myš »

Na jednu stranu všecka čest. Stabilnější web pro pedofily ve zdejších končinách zatím nebyl.

Já mám rád, když lidi mluví za sebe. Já se tu nebojím psát. S webem mám jisté problémy, občas něco nechápu, nesdílím, takový je život. Můžu to jedině přijmout, odejít nebo zkusit to změnit. Jestli se tu někdo s někým psát bojí, bylo by ideální, aby to tu nějak nenásilně napsal, ať se nebavíme o někom bez někoho. A pokud se stane, tak bych si přál, aby to bylo druhou vyslyšeno a uznáno.

Huskyho chápu minimálně v tom, že sbírání problematických výroků bez průběžné zpětné vazby a pak ban na základě toho všeho, co je nasbírané, se mi zdá zvláštní. Je to trochu jako kdybych si v duchu bez průběžné zpětné vazby počítal prohřešky nějakého dítěte a pak mu za to dal třídní důtku. Tohle si nepředstavuji jako ideální a stát se to mě, budu z toho asi taky zaražený.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Esteban
Na trestné lavici
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 17
Příspěvky: 9
Dal: 16 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Esteban »

podivin píše: středa 19. 2. 2020, 22:13:39 Aaaa, diskuze mě baví :) ...
Ne se vším souhlasím ale beru to, především se omlouvám jak jsem se dnes vyjadřoval.
Neříkám že jsme za jedno ale mohl jsem být víc diplomat.

Promiň
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 19. 2. 2020, 23:43:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zkrácena citace - není třeba citovat kompletní původní příspěvek
„Svět patří těm, co se neposerou.“

Charles Bukowski
Uživatelský avatar
Tori
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 40
Dal: 42 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Tori »

Hebeš píše: středa 19. 2. 2020, 21:27:57 Tady se neřešilo šíření dětské pornografie, jenže ta se přes šepot může šířit. To se prostě může stát. A je třeba tomu zabránit. Tady není stát, nýbrž web, za nějž mají jeho administrátoři zodpovědnost.
Může se skrze šepot šířit, ale taky nemusí. Kdyby ti někdo nějaké DP poslal, tak ho jistě hned nahlásíš. K tomu si ale nepotřebuje nikdo tvůj šepot číst. Pokud by se každý jeden četl, tak jsme všichni automaticky považování za podezřelé. Což ty určitě nejsi nebo snad ano?
Tori, Admini šepot vidí, aby mohli kontrolovat nevhodné zprávy. Šepot je zde pro jednotlivé uživatele, aby mohli jinému uživateli poslat něco, co něchtějí, aby viděli odstatní normální uživatelé na chatu. Šepot není od toho, aby se tam posílaly zakázané zprávy. Proto Adminé šepot kontrolují i zpětně.
Nemusíš mi vysvětlovat, k čemu to má sloužit. To chápu. Ptal jsem se na něco jiného. A to na to, jak se k těmto "soukromým" věcem přistupuje v admin týmu. Jestli se řídí nějakými vnitřními pravidly nebo si tam každý může prohlédnout co chce a nemusí se nijak zodpovídat ostatním.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Hebeš »

Tori píše: středa 19. 2. 2020, 22:37:32 Kdyby ti někdo nějaké DP poslal, tak ho jistě hned nahlásíš.
Já bych to samozřejmě nahlásil. Ale samozřejmě se mezi námi může vyskytnout uživatel, který tak neučiní.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3548 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Myš píše: středa 19. 2. 2020, 22:18:51... sbírání problematických výroků bez průběžné zpětné vazby a pak ban na základě toho všeho, co je nasbírané, se mi zdá zvláštní.
Husky má od nás zpětnou vazbu již z minulosti dostatečnou.

Co se týká toho, jak píšeš "sbírání"... Ono to není sbírání, ale... je všeobecně známo, že veškerý provoz webu je logován a admini k těmto logům mají přístup. Je to něco jako záznamy na kamerách na veřejném prostranství, jejichž záznam se ukládá.

Dejme si příklad - někdo cestou z hospody poškodí lavičku, rozbije pouliční lampu nebo vitrínu s reklamou a nikdo si toho nevšimne, bude to třeba ve 2 hodiny ráno. Jenže stejný člověk za 10 minut rozbije výlohu obchodu, a toho už si někdo všimne. Co udělá policie? Projde si záznamy na kamerách, a i když měla možnost ho vidět online, tak kamer je spousta, ale policistů, kteří se na ně "dívají", je méně, tj. nikdy policista nemůže vidět všechno a dát dotyčnému člověku zpětnou vazbu hned při prvním prohřešku. Na záznamech ale prohřešky budou dohledatelné a jejich pachatel bude za všechny potrestán, a navíc způsobenou škodu dostane k náhradě.

Husky byl, stejně jako kterýkoliv jiný uživatel, mnohokrát upozorněn na přestupek pouze domluvou. Jako když někdo přechází mimo přechod, který je 20 metrů vedle, tak policista má několik možností, jak situaci řešit, a to například domluvou, i když dotyčnému hrozí pokuta až do výše 2000 Kč. Poprvé ho tedy upozorní domluvou. Ale když stejného člověka uvidí i další den na tom stejném místě, jak opět jde mimo přechod, tak už to nebude domluvou, ale dostane třeba pokutu 200 Kč. A když i třetí den, tak pokuta bude možná opět větší. A v takovém případě začnou někteří viníci ale i okolojdoucí lidé prostestovat, že přece taková pokuta není přiměřená. Ale v zákoně je jasně napsáno, že se má přecházet po přechodě a že za to hrozí pokuta až 2000 Kč.

Pak také kolikrát způsob řešení přestupku záleží na chování dotyčného přestupce. Pokud ten, kdo jde mimo přechod, se po upozornění policisty omluví, uzná chybu, má větší šanci na řešení přestupku "domluvou". Pokud začne do policisty rýpat, že přece nejelo žádné auto a že se vlastně nic nestalo, tak pravděpodobnost, že bude platit peněžní pokutu (tedy, že bude za své jednání potrestán), se zvyšuje.

Admini nejsou na webu pořád. Mají logy k tomu, aby mohli dohledat i zpětně případné závadové jednání uživatelů, podobně jako má policie k dispozici záznamy městských kamer. Je to zvláštní nebo ne? V pravidlech máme černé na bílém psáno, že veškerá komunikace na webu je logována. K čemu asi? Pro potěchu duše adminů? To asi ne.

Ono opravdu hodně záleží na chování daného uživatele, nikoliv na libovůli nebo snad "zlovůli" admina.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Lenka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 35
Příspěvky: 2
Dal: 13 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Lenka »

podivin píše: ČEPEK se snaží být seriózní server na pomoc pedofilům a osvětu. Tohle není zabavní server, kde si člověk píše a posílá prasárničky, které v našem případě budou převážně nelegální, nebo alespoň opravdu nevhodné. ČEPEK se snaží propojit náš pedofilní svět se světem ostatních lidí, aby právě na nás nekoukali jen jako na konzumenty DP, zneužívače a urážeče dětí. Pro nás je tu dítě jako anděl a o tom chceme lidi přesvědčit. A sprostým vyjadřováním a nevhodnýma vtipama o dětech to určitě nezvládneme. Já chápu, že některé vtípky mohou být dobré, ale to víme jenom my, že to jsou jenom vtípky - pro ty normální lidi budeme vypadat jako prasata, která by měli vykastrovat a zavřít do sklepení do konce života. Takže ty nevhodné diskuze bude opravdu lepší vést na soukromých kanálech.
Vím, že jdu trochu s křížkem po funuse, ale jen bych chtěla potvrdit podivínova slova. Momentálně jsem tu už druhý den, kdy si to tu počítám jako nezaujatá osoba "z venčí", která zde objevila naprosto nový svět, o kterém neměla ani potuchy a díky tomuto serveru přehodnotila veškeré své dosavadní názory na pedofily, ale musím tedy přiznat, že tyto Huskyho narážky mě trošičku znechutily a to nejen proto, že se jedná vesměs o děti, protože já osobně nesnáším sexistické narážky i vůči dospělým. To však neznamená, že hned všechny tady hodím do jednoho pytle, proto jsem ovšem také tu, abych vaši komunitu poznala a udělala si reálný obrázek.
Jenže to mluvím především o sobě a já jsem, troufám si říct, dost tolerantní osoba, což, jak jistě víte, mnoho lidí není a kdyby si to tu opravdu někdo přečetl, tak si jen potvrdí svůj názor pedofil=zrůda a bude mu naprosto putna, že to napsal jen jeden uživatel a ostatní se tu vyjadřují vesměs pozitivně a sami takovéto chování odsuzují.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Re: *Husky - 10 dní ban na chatu

Nový příspěvek od Myš »

Kasz píše: čtvrtek 20. 2. 2020, 0:25:44 Husky má od nás zpětnou vazbu již z minulosti dostatečnou.
(...)
Dobré vysvětlení, díky.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD