Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Hebeš »

Zdravím.
Přitahují vás také mladiství/é a dospělý/é? Mladiství jsou lidé ve věku 15-18 let. Některé patnáctileté holky se mi celkem dost líbí, ale se zvyšujícím se věkem holek ta přitazlivost klesá a třeba sedmnáctiletých holek mě přitahuje jen velmi málo. Dospěle vypadající holky se mi nelíbí, ale mnohdy u mladých žen dovedu vytušit, jestli přitahují adultofily nebo nikoliv, ale nepřitahují mě.

Mnohdy se mi stává, že stejná třeba patnáctiletá holka se mi líbí v zimní v bundě, která zakryje rýsující se prsa, ale v upnutém triku se mi hnusí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Filip »

Priťahujú ma chlapci pred pubertou a na začiatku puberty. Ak má chalan, muž, dievča či žena podobné rysy ako chlapec, tak potom ma sčasti priťahuje. Ak už je príliš mužský, príliš dievčenský, alebo príliš ženský tak nie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Kasz »

Mně se mladistvé (15+) dívky docela líbí, nejvíc ale takové, které se nemalují, nebarví si vlasy apod. Líbí se mi i některé 25leté nebo i starší, ale platí, čím mladší, tím "lepší". Nad 25 let už by to musely být velké výjimky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Hebeš
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Myš »

Někdy jo, mám to jako Filip. Někdo už je pro mě ve 14 nepřitažlivý ale jsou mladíci, kteří si kousek "chlapeckosti" s sebou nesou. A je to vtipný, když takhle spozoruji, že se mi někdo zjevně nad 15 líbí, moc nevím, co s tím dělat. Poslední dobou se víc snažím o oční kontakt, ale přijdu si v tom snad divněji, než když se mi líbí nějaký mladší kluk, protože toho by mě ani nenapadlo "balit" :D U těch starších mě to někdy napadne, ale ten 10+ let rozdíl tam hraje svoji roli a byť vypadám mladší, stejně se necítím komfortně v tom, že bych něco inicioval. Kdybych věděl, že onomu klukovi se líbí kluci, část nejistoty by odpadla, ale kus diskomfortu vzhledem k věku by ve mě zůstal.

A vlastně i proto jsem si řekl, že bude fajn být out jako gay. Za a) je to blíž k pravdě, než když si lidi myslí, že jsem běžně orientovaný, za b) to může pomoci třeba někomu ze školy ať už ve vlastním coming outu, nebo s předsudky (tj. ano, netajím se tím ani před dětmi) a za c) by se to čistě teoreticky mohlo dostat k někomu, se kterým bych si dokázal vztah představit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 3):
Esteban, Hebeš, Jeremy
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Je hodně velká výjimka, když se mi v dospělosti trochu líbí nějaká žena, která mi byla dříve neznámá. Ale není to zas taková výjimka u dospělých žen, které jsem znal jako holčičky: pokud u nich během puberty nedošlo k větší než obvyklé změně chování a vzhledu, tak se mi trochu líbí i v dospělosti. Týká se to třeba mojí první lásky nebo mojí oblíbené youtuberky Jaroslavy.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Po velmi dlouhé době se mi zalíbila dívka mého věku. (cca 30 let)
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Honda »

Pokud dotyčný kluk vypadá mládě, tak ano přitahují mne občas i kluci starsi 15 let dokonce se mi líbí i někteří dospělý, ale pouze ti , které znám od mála. Ale pokud potkám na ulici dospělého muže, kterého vidím poprvé nic mne to neřekne , kdyz potkám malého nebo mladého kluka rad se za ním otočím a podívám se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Honda za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Kuba »

U mě už ta přitažlivost k mladistvým a mladě vypadajícím mladým dospělým vytěsnila předchozí pedofilní preference. :D Naštěstí. :D

Začalo se to u mě hýbat v momentě, kdy jsem měl první vztah s patnáctiletou dívkou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvky (celkem 2):
Hebeš, Daniel
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Zappart »

Kolem dvaceti let se mi líbily opravdu jen dívenky před-pubertálního věku, ve tři až pětadvaceti jsem se přeorientoval i na dospělé. Dneska to mám tak, že se mi líbí trochu jiným způsobem děti (dívky), jinak adolescentky a dorostenky a jinak dospělé. Ve všech ale vidím tu ženskou krásu jak tělesnou tak duševní, něco, co se pojmenovává jako "ženství". Když mám uspokojivý vztah s dospělou ženou, ta pedofilie tak nějak ustupuje do pozadí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zappart za příspěvky (celkem 2):
Hebeš, Kuba
Uživatelský avatar
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Příspěvky: 59
Dal: 118 poděkování
Dostal: 103 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Vofs »

Občas se stane, že si o nějaké holce 15+ (kterou neznám) řeknu (jen výjimečně) že není zase tak špatná. Ale na šestileté princezny stejně nemá. ;)

U těch 15+ co znám si cením jiných věcí než to jak vypadají, ale to jak se chovají. Nejvíce se mi hnusí když si hrají na něco co nejsou, jsou arogantní a tak.
Co se týče vzhledu tak se mi na těch starších nelíbí make up (asi si myslí že jsou po tom "hezčí"). Nejvíce se mi hnusí piercing a tetování. :!
Ale vztah s holkou třeba 16/17 (mě bude 18) si představit dokážu. I když té fyzické přitažlivosti bude méně. Samozřejmě by nesměla být jako ty výše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vofs za příspěvky (celkem 2):
Hebeš, Lukranas
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ano i mně sexuálně přitahují. Jen prostě když si vedle sebevětší dospělé "sexbomby" stoupne hezká 10letá holčička tak "sexbomba" nemá šanci..
Myslím že je to něco podobného jak když se "normálnímu" jedinci líbí hlavně mladé holky ale přitahuje ho i vnadná 50letá.
Taky souhlasím s ostatními že viditelné malování je pro mně ošklivé a za tu módu tetování bych poslal toho co to vymyslel na galeje! Krásná slečna a ona si na sebe nechá vytetovat nesmyslné omalovánky fuj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Dievcata od 8 do 12 rokov ma pritahuju najviac. Od 12 do 14 iba vynimky, je to ojedinele. Od 14 nahore vobec. Je to uplne nanic. Byt pedofilom by bolo omnoho znesitelnejsie, ak by ma pritahovali okrem maloletych aj starsie. Koli tomu mam obrovsky problem najst si partnerku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 2):
Zappart, Hebeš
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Mě sexuálně nepřitahují starší jedinci. Dospělí a starší dospívající se mi výjimečně líbí z estetického hlediska, pakliže vypadají mladě, zranitelně, křehce či jen roztomile. U těch dospělých se mi esteticky líbí asi spíš muži. U žen je často problém narazit na takovou, která nepoužívá líčení a ani jiné zbytečnosti.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Vyjímečně kolem 20ti let
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti