Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 434 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Allein »

Ještě přidám printscreen z iDnes.cz, že jsme byli na titulní straně :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Esteban
Na trestné lavici
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 17
Příspěvky: 9
Dal: 16 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Esteban »

Co si budeme lhát, pro nás i pro Klusáka je dobře že dar odmítl... negativní reklama je v podstatě ta nejlepší...
„Svět patří těm, co se neposerou.“

Charles Bukowski
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kasz »

Na hlavní stránku našeho webu jsem vložil krátké vyjádření za komunitu, když k nám teď možná budou chvíli více chodit i návštěvníci, kteří si o nás přečtou na internetu. Dal jsem do článku i odkaz na zdejší diskuzní vlákno, tak třeba nám někdo napíše. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 434 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Allein »

Na památku některé povzbuzující komentáře z diskuze pod iDnes.cz. Nevypisuji všechny, některé jsou uvedeny v reakci na předchozí komentář. Je to jen výčet „těch nejlepších“, které dokazují, že osvěta aspoň trochu funguje. :)
 • Tomáš K.: To odmítnutí je tedy hodně hloupé gesto a svědčí o účelovosti a neobjektivitě filmu.
 • Marek K.: Maloměšťácký a ubohý přístup... Pedofil není nic špatného, ten člověk za to nemůže, tak se prostě narodil... Všichni by si měli přečíst statistiky, které říkají, že více než 90% sexuálních útoků na děti mají na svědomí lidé bez této diagnózy... Naopak, pedofilové, kteří se celý život ovládnou a své touhy nerealizují, si zaslouží respekt a úctu společnosti…
  Marek K.: Ještě k tomu respektu - představme si, že by najednou vyšel zákon, že je přísně zakázán jakýkoli sexuální kontakt s dospělými ženami / muži... Jak by se nám asi žilo??? Velice těžko... Proto patří těm všem co to dokážou, veliké uznání…
  Marek K.: Zrovna od těchto tvůrců jsou takovou úzkoprsost a maloměšťáctví nečekal... Dělali film jako osvětu, ale evidentně jenom vocamcaď pocamcaď...
 • Jan P.: Dělat, že pedofilové neexistují, bude určitě přínosnější, že.
 • Jakub B.: Je to trochu škoda. Myslím, že každá organizace sdružující lidi, kteří měli tu smůlu, že se narodili s nějakou deviací, a pomáhá jim tenhle handicap překonat a zařadit se do společnosti, si zaslouží pozitivní publicitu. Ovšem tvůrce taky chápu, lidi obvykle reaguje na základě prvního dojmu a když je ten dostatečně emotivní, tak fakta pak roli nehrajou.
 • Hana U.: Pedofilie je podobná sexuální úchylka jako homosexualita, rozdíl je v sexuálním objektu. A jestli existuje nějaká léčba, tak snad jen na tlumení sexuálního pudu. Ale zneužívání dětí se dopustí jen jejich zanedbatelné množství.
 • Radek V.: Ale to, ze ve verzi (film bude mit 2 verze - pro skoly a pro kina) pro skoly bude v titulcich uveden sponzor pornoserver je ok. Vyzivna diskuze na toto tema je na fffilm. Ano, psali i Frantovi.
 • Tomáš K.: Jednoho znám osobně slušný chlap, ktery má smulu. Nevim co by na tom příspěvku bylo špatného.
 • Jakub B.: Ano, pojďme mluvit o tom, že existují lidé, kteří jsou pedofilové, ale jsou schopní s touhle deviací žít a dodržovat zákony. Tohle okno rád otevřu dokořán.
 • Jan U.: Pedofilie neni trestná. Porovnávat ji s vraždou je ukázkou vaši nevědomosti.
 • Jakub B.: Jde o to, že pokud mezi pedofila a zneužívání dětí dáme rovnítko, tak uděléme hned dvě chyby. Pedofilovi automaticky přisoudíme sklony k sexuálně motivovanému násilí. Lidi bez pedofilní diagnozy automaticky vyloučíme z okruhu podezřelých ze zneužívání dětí. Pro běžného člověka v běžném životě v tom asi velký rozdíl není, ale v psychologii, psychiatrii, sexuologii nebo kriminalistice je dost rozdíl. Nemluvě samozřejmě o lidech, kteří tuhle diagnozu mají, ale přesto to jsou slušní lidé, a kterým to prostě není fér.
 • Radek V.: Potom nechapu, proc tolik povyku kolem prispevku CEPEK. Tim prispevkem jen chteli dat najevo, ze jim to neni jedno a zneuzivani deti neni ok.
 • Martina S.: Zaslouží si toleranci a normální vnímání, nevím jestli zrovna respekt a úctu. Pedofilie není ani důvod k upalování, ani zásluha.
 • Jakub S.: Chápu filmaře, ale vlastně tím odmítnutím k jejich negativnímu obrazu a mediální blokádě přispívají. Pokud jde opravdu o spolek "zodpovědných pedofilů" a skutečně šíří jen osvětu, pak je to škoda.
 • Dominik H.: Zdejší diskuze je zářným příkladem, jaké stigma dnes pedofílie ve společnosti má, bohužel to má přesně opačný efekt, než tito lidí zamýšlejí. Při této nemoci je psychologická pomoc klíčová, aby se zabránilo zneužití dítěte daným jedincem. Každý ze zdejších diskutujících si asi dokáže představit, jak by mu bylo, kdyby nemohl mít nikdy sex se ženou, jaká by asi byla jeho sexuální frustrace. Tito lidé se za to často sami nenávidí. Díky stigmatu které ve společnosti přetrvává někteří vůbec nevyhledají pomoc, protože se bojí že se na to přijde, což vede právě k tomu, že bez pomoci spáchají to co někteří z nich páchají. Velké díky a respekt patří každému z nich, kteří s nemocí bojují a nikdy se k ničemu takovému nesníží.
 • Vendula S.: Tvůrci filmu jsou pokrytci. A ještě budou brečet o nějaké kampani proti filmu od ČEPEKU… Nevěřím, že takhle nekorektní jednání by si dovolili k jinému dárci než k pedofilům.
 • Daniela U.: Tak že ty co děti zneužívaní online kastrovat nebudeme ale pedofily ano? Četl jste vůbec ten článek a tu podstatnou informaci že většinou těchto predátorů nejsou pedofilové? a nebo tedy navrhujete kastrovat ploštně všechny pánč b sepredátory stát mohli, když chcete plošně kastrovat pedofily?
 • Michal K.: Pedofilie není nemoc stejně jako homosexualita.
 • Tomáš K.: Přesně ti lidi žijí s tím že nikomu nic neudělali a přesto je většina odsoudí i když se snaží
 • Dominik H.: Jejich dar bych odmínut kvůli stigmatu pedofílie, stačí se podívat do zdejší diskuze a je hned jasné, proč byl přízpěvek odmítnut.
 • Daniela U.: Z článku jasně vyplývá že jim dost dlouhou dobu vyhovovalo že s nimi spolupracují a pěníze od nich měli půl roku názor změnili až na základě průzkumu že by to lidi špatně nesli pánč bohužel průměrný čech (což je patrno i z disuse) často vůbec nechápe rozdím mezi tím kdo děti znásilňuje a pedofilem a to to že ad jedna většina pedofilů děten neubližuje a ad dva většina lidí co dětem ubližují nejsou pedofilové. Pro dítě je ze statistického hledicka víc pravděpodobné že se sexuálně zneužije někdo s normální sexuální orientací než pedofil. Stejně jako nerozlišují sadistu a pedofila a pod. Reálně nejvíce zneužitáých dětí je od někoho koho znají - obvykle blízký člen rodiny nebo i rodič a obvykle to nemá s pedofílií nic společného.
 • Bronislav G.: Kastraci? A to jako proč? Pedofilie není trestná.
 • Jan M.: Pedofily děti sexuálně přitahují, většině lidí nedělá radost ubližovat ostatním, ale ono třeba stačí kouknout, co dělalo ne úplně málo na dospělé ženy orientovaných mužů. Pedofil může být dobrý člověk nebo šmejd stejně jako kdokoli ostatní.
 • Ondřej L.: Souhlasím, že je třeba začít nahlas říkat, že pedofil neznamená automaticky ten, kdo zněužívá děti. Taky stojí za zmínku fakt, že děti ve skutečnosti většinou nezneužívají pedofilové, ale normální heterosexuálové.
 • Michal H.: To je podobné, jako byste bral, že heterosexuál = ten, kdo znásilňuje ženy. Většina heterosexuálů nikdy nikoho neznásilní, naopak, člověk nemusí být heterosexuál, aby to mohl udělat. Pedofil je prostě člověk, co má (až moc) rád děti.
 • Michal W.: Pohledem vědy je pedofile úplně to samé jako homosexualita. Takže bych se moc nesmál, když se takhle narodíte. Naopak by společnost měla smeknout před někým kdo si to uvědomuje a celý život ovládá svoje sexuální chutě a nikdy je nenaplní.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5588
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2312 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Po tolika pozitivních ohlasech naším směrem doufám, že i ostatní jako já budou tato vyjádření vnímat jako závazek, který je bude motivovat maximálně se snažit nezklamat pochopení této části společnosti a udržet své aktivity v rámci zákona.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kuba »

Já myslím, že by ČEPEK měl poděkovat tomu koproducentovi, který se proti němu postavil, protože tyhle články včetně odkazu na web sem přivedou mnohonásobně víc lidí a vzbudí větší debatu než umístění názvu komunity v titulcích.

Zároveň si poděkování zaslouží i Cykle, který v rámci svého aktivismu nebyl úplně spravedlivý vůči panu Klusákovi a dalším tvůrcům dokumentu, ale bez toho by média nebyla upozorněna, že se něco děje a o ČEPEKu a odmítnutí daru by se zřejmě nikde neobjevila ani čárka. A jak se ukázalo, vznikly díky tomu pěkné a vyvážené články. Samozřejmě si poděkování zaslouží i další, kteří komunikovali s tvůrci či médii. Cykleho tu ovšem vypichuji proto, že mi přišlo, že jej tu někteří kritizují a přitom bez jeho zápalu a aktivity by se o této věci v médiích asi nepsalo.

Barboře Chalupové a Vítu Klusákovi pak děkuji, že celý ten dokument dali dohromady a je lhostejno, že to nakonec je bez oficiální podpory ČEPEKu. Stejně jim na něj jednotlivě přispěla řada zdejších členů. :D Hlavní ale je, že se jedná o dokument povedený a snad sníží počet internetového obtěžování dívek a to nejen těch nezletilých (obtěžovat osmnáctiletou slečnu taky není správné). A to je nakonec to nejdůležitější.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kasz »

Já Cyklemu nic nevyčítám, ale chtěl jsem ho zbrzdit - vtípky si ale už užil, a to, že rozeslal informace do médií, beru jako pozitivní věc. :) Spíš mi šlo o to, aby už do Klusáka zbytečně dál nerýpal.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kasz »

Cykle02 píše: pátek 7. 2. 2020, 17:51:39 Po tolika pozitivních ohlasech naším směrem doufám, že i ostatní jako já budou tato vyjádření vnímat jako závazek, který je bude motivovat maximálně se snažit nezklamat pochopení této části společnosti a udržet své aktivity v rámci zákona.
No nejen závazek, ale ani nevíš, jak je mi na duši skutečně blaženě, že se tak dlouho snažíme... a prostě teď je vidět ten efekt. Skoro se mi zase derou slzy do očí, ale trochu z jiného důvodu, než když přišla ta zpráva od Pavly Klimešové. Prostě jsem dojatý, cítím uznání, dává mi to sílu žít dál a dál se snažit. I to, jak říkáš - nezklamat. I když to u mě skutečně nehrozí, na to mám děti moc rád. Ale je to hrozně důležité i pro jiné pedofily, kterým to ukazuje, že má smysl se snažit žít v souladu se společností a jejími zákony.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 434 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Allein »

Allein píše: pátek 7. 2. 2020, 17:19:44Na památku některé povzbuzující komentáře z diskuze pod iDnes.cz.
Zjistila jsem, že iDnes.cz sdílel článek i na svém Facebook profilu. A kupodivu i na FB se našly povzbudivé komentáře! Jelikož jsem upřímně na FB nějaké relevantní rozumné odpovědi nečekala, neodolám a postnu je taky:
 • Martin P.: Co je mi známo, tak zrovna ČEPEK nebojuje za žádné "zrovnoprávnění" ani legalizování styku s dětmi. Naopak pomáhají lidem, kteří se svou deviací chtějí bojovat a svodům nepodlehnout, nebagatelizují a odsuzují jakýkoliv sexuální vztah s nezletilými. Na jejich příspěvku tak nevidím nic špatného, ale když člověk nakoukne do běžné diskuze (např. tady), chápu, co tvůrce dokumentu od toho odradilo.
 • Viktor K.: „Náš koproducent se obává, že by propojení mohlo vyvolat negativní reakce kvůli nepochopení diváků“ – to je neuvěřitelný, takže místo informování společnosti o problematice pedofilů, se film, který se přímo tímto tématem zabývá (!), raději rozhodne nechat lidi v nevědomosti. Touché.
 • Nicola Š.: Je škoda, že 90% lidí stále žije v tom, že pod pojmem pedofilie vidí může, co dítěti ubližuje a znásilňuje ho. Doproučuju si tuhle psychickou poruchu trochu nastudovat a ve výsledku určitě přijdete na to, že je to docela jiné. :) krom toho ČEPEK je organizace která právě takovým lidem s touto poruchou pomáhá a pomáhá jim také s tím, aby se uměli vyrovnat sami se sebou :)
 • Martin O.: No a co? Mají svoje sdružení, svoje stránky, v Praze byli v průvodu. Je to úchylka jako každá jiná.
 • Radek P.: Pro společnost jsou 100x lepší pedofilové, kteří se sdružují, aby spolu bojovali proti tomu, jací se narodili, než neobjevenej pedofil, co to skrývá a může být nebezpečnej. Notabene víc sexuálního násilí má na svědomí heterosexuální muž jak pedofil. Načtěte si o tom něco.
 • Střechař H.: Ve starověku byly uznávaní a starali se o děti..existovalo několik druhů pohlaví..už nevim..snad 9?..to jak v dnešním světě chápeme pedofilii je dané špatnou osvětou, potlačováním společností a vlivem dalších sociálně patologických poruch..jako je sociopacie a pod.. obyčejnej pedofil dítě miluje na tolik, že by se ho v životě nedotkl..natož mu ublížil..něco si o tom přečtěte než budete chytračit..
 • Lucia L.: Petr Rozkosny a ako mozu mat alkoholici ci fetaci nejaku skupinu? Pojem 'pedofil' zjavne ludom nie je celkom jasny. Nie kazdy takto naruseny clovek je zaroven aj predator a skutocne aj detom ublizuje. Mozno by vas prekvapilo kolko takych ludi bezne chodi po svete, funguje bez toho, aby niekoho ohrozovali a cely zivot tuto svoju "uchylku“ potlacuju
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1638
Dal: 1946 poděkování
Dostal: 793 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od podivin »

Gabriel Svoboda píše: čtvrtek 6. 2. 2020, 13:38:17... ale pornografický portál Amatéři.com filmovým tvůrcům nevadí a v titulcích figurovat bude. Podle Klimešové však spolupráce vznikla poté, co se jeden z predátorů pokoušel na serveru zpeněžit videa...
Aha! Takže zase tak velbou blbost jsem nepsal, co?
Gabriel Svoboda píše: čtvrtek 6. 2. 2020, 13:38:17... ale pornografický portál Amatéři.com ... co se jeden z predátorů pokoušel na serveru zpeněžit videa...
OK, tak jednoho z těch tisíců načapali a zablokovali. A kolika dalším se ta videa podařila zpeněžit úspěšně, protože nějaký admin byl trošku línější nebo měl špatnou náladu a chtěl jít dřív domu nebo do hospůdky za kámošema a tak těch pár videí zkouknul jen tak zběžně? Nebo tam holčička vypadala starší, tak to odsouhlasil?
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1638
Dal: 1946 poděkování
Dostal: 793 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od podivin »

Kasz píše: čtvrtek 6. 2. 2020, 22:11:55 Prověrkou webového portálu pedofilie-info.cz byly potvrzeny informace uváděné oznamovatelem, tedy že se skutečně jedná o portál, který slouží prioritně k nápomoci při řešení sexuální orientace, kdy záměry tohoto webu lze skutečně hodnotit pozitivně.
Zdroj: Vyjádření orgánu činného v trestním řízení na základě podaného trestního oznámení na neznámého pachatele, únor 2020
On už zase někdo podal trestní oznámení na ČEPEK???
Kasz píše: čtvrtek 6. 2. 2020, 22:11:55Myslím si proto, přes všechno výše uvedené, že si Vít Klusák od nás nezaslouží žádné další "rýpání" nebo vtípky, ale přece jenom více si zaslouží naše uznání, že natočil něco, o čem se bude hodně dlouho mluvit, něco, co má reálně potenciál zastavit nebo alespoň omezit další zlo, které se dětem na internetu může dít, a nad to nadevšechno, dokonce je ochotný dál vysvětlovat rozdíl mezi pedofily a predátory, a to pravdivě. A za to má můj velký obdiv a dík.
Ano, je to pravda, že si zaslouží naše uznání a proto jsem rád, že jsem také sám za sebe, ale jako pedofil, na film přispěl. Možná kdyby se spočítalo, kolik poslali členové ČEPEK osobně, tak by to mohla být o dost větší částka, než co poslal ČEPEK :D
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1638
Dal: 1946 poděkování
Dostal: 793 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od podivin »

Allein píše: pátek 7. 2. 2020, 19:31:49
Allein píše: pátek 7. 2. 2020, 17:19:44Na památku některé povzbuzující komentáře z diskuze pod iDnes.cz.
Zjistila jsem, že iDnes.cz sdílel článek i na svém Facebook profilu. A kupodivu i na FB se našly povzbudivé komentáře! Jelikož jsem upřímně na FB nějaké relevantní rozumné odpovědi nečekala, neodolám a postnu je taky:
Docela mne překvapuje, kolik se nás zastává žen. Ty chlapy bych pochopil, mohou to být pedofilé jako my, kteří jsou tu třeba i registrovaní nebo si sem chodí číst, nebo kamarádi pedofiků. Ale ty ženy? To se muselo přiznat asi fakt hodně pedofilů svým manželkám nebo kamarádkám.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kasz »

Anebo to je prostě tím, že osvěta už zasáhla víc lidí. :) Prostě si lidi přečetli informace, zamysleli se nad nimi a svůj názor na základě toho upravili.

Co se týká toho trestního oznámení - bylo to trestní oznámení související s webem, nikoliv však že by bylo podáváno přímo na web.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
T.M.

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od T.M. »

Kasz píše: pátek 7. 2. 2020, 16:57:42 Na hlavní stránku našeho webu jsem vložil krátké vyjádření za komunitu, když k nám teď možná budou chvíli více chodit i návštěvníci, kteří si o nás přečtou na internetu. Dal jsem do článku i odkaz na zdejší diskuzní vlákno, tak třeba nám někdo napíše. :)
Myslím, že vám tam chybí vyjádření, proč chcete být uvedení v titulcích dokumentu. Někteří lidé to chápou tak, že devianti chtějí hlásat svoje úchylnosti všem a stát se respektovanou menšinou stejně jako homosexuálové a kdoví co dalšího ještě plánujete. Jak to chápu, vy chcete, aby bylo o pedofilii nějaké základní povědomí a aby mladí pedofilové poznali, že vůbec jsou pedofilové, takže pak budou vědět, co se sebou mají řešit, a že pak mají vyhledali pomoc, jak svou pedofilii mít pod kontrolou, a jak s ní žít, bez sexu s dětmi nebo jakéhokoli jiného zneužívání dětí. Dále že chcete, aby bylo o pedofilii povědomí, že pedofil nerovná se znásilňovač dětí, protože takto to významná část společnosti teď vnímá, což vede k brutální šikaně pedofilů už jen za to, že jsou, což vede až k sebevraždám. Slibovali jste si od uvedení v titulcích právě toto, nebo se mýlím?
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Hebeš »

podivin píše: pátek 7. 2. 2020, 23:25:00 Docela mne překvapuje, kolik se nás zastává žen. Ty chlapy bych pochopil, mohou to být pedofilé jako my, kteří jsou tu třeba i registrovaní nebo si sem chodí číst, nebo kamarádi pedofiků. Ale ty ženy? To se muselo přiznat asi fakt hodně pedofilů svým manželkám nebo kamarádkám.
Mě to nepřekvapuje. Žena v naší společnosti může projevit pozitivní názor na pedofily, na rozdíl od muže. Je pochopitelné, že ženy se obecně méně bojí psát pravdivé informace o pedofilii pod svým občanským jménem, než muži. Když něco pozitivního napíše o pedofilech muž, tak si lidé budou myslet, že je také pedofil. Zatímco u ženy tohle nehrozí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1638
Dal: 1946 poděkování
Dostal: 793 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od podivin »

Hebeš píše: sobota 8. 2. 2020, 14:55:32 Mě to nepřekvapuje. Žena v naší společnosti může projevit pozitivní názor na pedofily, na rozdíl od muže. Je pochopitelné, že ženy se obecně méně bojí psát pravdivé informace o pedofilii pod svým občanským jménem, než muži. Když něco pozitivního napíše o pedofilech muž, tak si lidé budou myslet, že je také pedofil. Zatímco u ženy tohle nehrozí.
Mne to spíš zaskočilo z toho důvodu, že jsem si myslel, že ženy budou mít větší strach o své dítě a tudíž budou více negativní názor na pedofily, kdežto chlap, který si zjistil fakta ta fakta dokáže prosadit i proti hlupákům a nebude se bát, že by ho někdo označil jako pedofila. Ale tvoje zdůvodnění je také logické.
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1638
Dal: 1946 poděkování
Dostal: 793 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od podivin »

T.M. píše: sobota 8. 2. 2020, 0:29:31
Kasz píše: pátek 7. 2. 2020, 16:57:42 Na hlavní stránku našeho webu jsem vložil krátké vyjádření za komunitu,
Myslím, že vám tam chybí vyjádření, proč chcete být uvedení v titulcích dokumentu.
To je, myslím, částečně uvedeno v prvním článku Československá pedofilní komunita partnerem dokumentu V síti:
Zaslaným peněžním obnosem chceme vyjádřit skutečnou podporu projektu, který je zaměřen na důležitou problematiku, která se týká dětí. Jsme proti jakémukoliv zneužívání dětí, proto vznik projektu V síti velmi vítáme a jsme rádi, že jsme jej mohli podpořit.
A také samozřejmě chceme lidem o nás dát vědět, že pedofilní web není jen s dětskou pornografií a návody, kde najít a jak unést a znásilnit děti. Jak již několikrát Kasz vysvětloval, nepřítomnost v titulcích nás mrzí, ale za film jsme i tak rádi. Spousta členů film podpořila sama za sebe, aniž by potřebovali do titulků psát "jsem pedofil".
T.M. píše: sobota 8. 2. 2020, 0:29:31Někteří lidé to chápou tak, že devianti chtějí hlásat svoje úchylnosti všem a stát se respektovanou menšinou stejně jako homosexuálové a kdoví co dalšího ještě plánujete.
Co chceme a nechce lze jednoduše nalézt na hlavní stránce v části O nás
T.M. píše: sobota 8. 2. 2020, 0:29:31Jak to chápu, vy chcete, aby bylo o pedofilii nějaké základní povědomí a aby mladí pedofilové poznali, že vůbec jsou pedofilové, takže pak budou vědět, co se sebou mají řešit, a že pak mají vyhledali pomoc, jak svou pedofilii mít pod kontrolou, a jak s ní žít, bez sexu s dětmi nebo jakéhokoli jiného zneužívání dětí. Dále že chcete, aby bylo o pedofilii povědomí, že pedofil nerovná se znásilňovač dětí, protože takto to významná část společnosti teď vnímá, což vede k brutální šikaně pedofilů už jen za to, že jsou, což vede až k sebevraždám. Slibovali jste si od uvedení v titulcích právě toto, nebo se mýlím?
Řekl bych, že jste to trefil. *good*
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1079
Dal: 402 poděkování
Dostal: 742 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Fx100d »

T.M. píše: sobota 8. 2. 2020, 0:29:31 ....což vede až k sebevraždám.
Nejen sebevraždám. Ale když jsem 13ti letý kluk, nebo o něco málo starší a vidím kolem sebe atmosféru, která mě automaticky staví do role zločince, mohu nabýt dojmu, že vlastně nemám jinou možnost, než zneužít dítě. A když ještě k tomu netuším, že i dobrovolná sexuální aktivita může na dítěti zanechat negativní vliv, je na průšvih zaděláno. Z toho samozřejmě plynou další pocity méněcennosti a může dojít i k té sebevraždě.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Kasz »

Tak jsem se poprvé dočetl, že jsme nebyli jediní, které odmítli:


Už za pár dní, 27. února, dorazí do kin nový český dokument V síti 92 % o zneužívání nezletilých dívek na internetu. Jeho tvůrci vybrali tři mladistvě vyhlížející dospělé ženy, postavili jim ve studiu falešné dětské pokojíčky a nechali herečky komunikovat se sexuálními predátory. Těch se během deseti dní ozvalo těžko uvěřitelných 2 458.

Za dokumentem stojí známý režisér Vít Klusák. Ten na sebe výrazně upozornil už počátkem tisíciletí, když s Filipem Remundou natočil Český sen 77 %, snímek o otevření neexistujícího hypermarketu. V posledních letech pak vznikl třeba film Matrix AB 76 % o premiérovi Andrejovi Babišovi, nebo taky Svět podle Daliborka 58 %, portrét českého neonacisty.

Klusáka oslovila v roce 2017 společnost O2, která poptávala virální video upozorňující na vzrůstající nebezpečí zneužívání dětí na internetu. Režisér proto s kolegyní Barborou Chalupovou založil falešný profil dvanáctileté dívky. Takřka okamžitě se začaly objevovat sexuálně explicitní zprávy a predátoři posílali i nevyžádané fotky svých přirození či odkazy na pornografii.

Režisér usoudil, že deset minut virálního klipu nebude stačit. Nakonec tak místo videa vznikl celovečerní snímek, který se tvůrci rozhodli částečně financovat s pomocí crowdfundingové kampaně na webu Hithit. Žádali o částku 850 000 až 1 500 000 korun – nakonec vybrali lehce přes 3 miliony. Ukázalo se, že zvolené téma hýbe českou společností.

Jen pár dní po splnění posledního cíle se Vít Klusák objevil v rozhovoru pro pořad DVTV. Tam vysvětlil, jak ho šokovaly statistiky, které dostal v podkladech k původně plánovanému videu: „Tam byla naprosto neuvěřitelná čísla,“ řekl moderátorovi Martinovi Veselovskému, „typu že 41 % dětí obdrželo pornografickou fotografii od někoho, koho neznají. Nebo že 15 % dětí absolvovalo, že před nimi někdo masturboval pomocí videohovoru.“

Popsal také některé sofistikované metody, které predátoři používají. Vytvářejí prý věrohodně vypadající profily na sociálních sítích, kde se prezentují jako vrstevníci svých obětí. Neváhají založit hned několik propojených účtů, aby své falešné identitě dodali na přesvědčivosti.

Následně dívku nalákají na videohovor, vymluví se, že jim nefunguje mikrofon a pomocí speciálního softwaru posílají místo záznamu ze své videokamery záběry skutečného mladého člověka. Přes textový chat si pak třeba s dítětem domluví schůzku. Takových setkání natočili tvůrci se svými herečkami přes dvacet. V jednom případě prý muž dokonce přivedl svou přítelkyni a nabídli dívce trojku.

Klusák také v rozhovoru zmínil, že tvůrci hlásili případy vyhrožování a vydírání, k nimž během natáčení došlo. Později tvůrci na Hithitu oznámili, že předali natočené materiály policii a v listopadu zmínili, že se na případech intenzivně pracuje. Vznik dokumentu tudíž nejspíš bude mít nějakou právní dohru.

Pro Lupu režisér popsal nejhorší moment, který během natáčení zažil. Maskérka prý poznala v jednom muži známého vedoucího dětských táborů.

Klusák také prozradil, proč projekt nepracoval i s nezletiletými chlapci. Je prý takřka nemožné najít dospělého muže, jehož hlas nezmutoval, který nemá vousy a dokáže věrohodně ztvárnit kluka.

Pro slovenskou internetovou televizi deníku SME zase režisér uvedl, že si predátoři během setkání dívky zvali je na hotel nebo k sobě domů. Jednomu z nich se dokonce podařilo zjistit, že je odposloucháván a pokusil se odejít i s drahým mikroportem.

Snímku se nevyhnuly ani určité kontroverze, často spjaté s finanční podporou. Tvůrci například vrátili sponzorský dar organizace ČEPEK, která sdružuje české a slovenské pedofily. Obávali se prý možných negativních reakcí diváků, přestože pedofilů je mezi predátory podle expertů jen asi 3-5 %. Pro iDNES později za Klusákův Hypermarket Film dodal Adam Hříbal, že tvůrci znovu prostudovali web ČEPEK pedofilie-info.cz a našli na něm něco, s čím svůj snímek nechtěli spojovat.

Tvůrci nepřijali ani dar Arcibiskupství pražského. „Je pro nás naprosto nemyslitelné spojit naše jméno s institucí, která tak bolestivou věc, jako je sexuální zneužívaní nezletilých, roky programově kryla,“ řekl Klusák pro iRozhlas. Částku 15 000 korun zdvojnásobili a zaslali organizaci Pro čistou církev.

Film půjde do kin ve dvou verzích. Kompletní stominutová je určena otrlejším divákům od patnácti let, zkrácená má 63 minut a vhodná má být už pro dvanáctileté. Na snímek naváže také osvětová kampaň.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5588
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2312 poděkování

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Ještě jsem Gábovi zadal text do wiki.

Autor projektu režisér Vít Klusák využil k zafinancování crowdfundingové kampě, kde pomoci veřejné sbírky chtěl získat alespoň 850 tisíc korun,[7] přičemž se mu podařilo takto nahromáždilo 3 012 923 Kč.[8] V této sbírce nabídl, že ti, kdo přispějí částkou 15 000 Kč a více, budou uvedení v závěrečných titulcích filmu. Měsíc před premiérou prošla internetovýmí médii zpráva o tom, že tvůrci dokumentu se rozhodli vrátit příspěvek Československé pedofilní komunitě (ČEPEK), protože některý z koproducentů projektu si nepřeje, aby ČEPEK byl uveden v titulcích, i když při předpremiéře uveden byl.[9][10]

https://cs.wikipedia.org/wiki/V_s%C3%ADti

ČSFD pořád nic, to už smrdí.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?