NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Čerstvé zážitky z Asie

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Stal se mi "zážitek", o který bych se rád podělil a možná tím otevřel zajímavé téma.

Jak jsem psal ve svém představení, rád a často cestuji. Nejraději mám země jihovýchodní Asie, a právě teď trávím nějaký čas s rodinou v Indonésii.

Nejprve se pokusím "vyhnat slona z místnosti": ne, nejezdím do Asie za sexem s nezletilými. Nikdy jsem nevyužil žádných komerčních sexuálních služeb. Nějaké přiležitosti byly, ale rozum/strach/čest vždy vyhrály nad touhou. Pokud někdo projeví zájem, klidně se rozepíšu.

Musím se přiznat, že mám pro Asiatky slabost. Působí na mě "dívčeji" (alternativa k ženštštěji), submisivněji, mileji a zranitelněji než ženy a dívky u nás, jsou usměvavější a mají postavy malých holčiček. Často působí, že o vás mají zájem, přestože jste 2x nebo 3x starší, a někdy ten zájem dokonce skutečně mají.

O různé "zážitky" tu tedy není nouze. Každou chvíli narazíte na krásnou drobnou dívku s vyzáží holčičky, která se na vás usmívá od ucha k uchu, a když ji úsměv oplatíte, tak očima neuhne a směje se ještě víc a je prostě k sežrání. Často se mi při takových setkání div nezastaví srdce.

Třeba dnes. Vracel jsem se s dcerou po hodinové koupačce v moři k dece s manželkou, když na mě už z dálky mlčky úsměvem zaútočila tak překrásná dívenka prodávající korálky, že jsem ztratil orientaci. S úsměvem jsem odmítl, ale ona se nedala a trápila mě dalších několik dlouhých sekund ještě krásnějšími prosebnými úsměvy... a já se jen marně snažil vypadat svéprávně před svou blížící se manželkou, říkat "ne" zatímco v mysli zní "bože ano", a nešlápnout na nějakého nešťastného turistu co si vybral špatné místo k ležení. Mohlo ji být cokoli mezi 11-ti a 14-ti, těžko říct... a to právě na asiatkách miluju.

Drobné milé servírky, které byste si nejraději odvezli domů jsou tu všude. Od další takové krásky tu kupuju kokosy, a ten její slaďoučký nechápavý výraz, když se jí snažím vysvětlit, že opravdu nepotřebuju brčko (druhý nákup), plastovou lžíci (třetí nákup), potravinovou fólii (čtvrtý nákup), ani žádný jiný plast (teď už radši pokaždé), je prostě odzbrojující.

Rádi tu chodíme do takové luxusnější italské restaurace (což je stále víceméně rarita v širokém okolí). Mají tam personál snad 20-ti mladých servírek, indonésanek (ty jsou ze všech asiatek nejdrobnější), většina moc hezkých, všechny minimálně o hlavu menší než manželka. U vchodu nabízí domácí italskou zmrzlinu a aby stíhali nával turistů i místních, jsou za pultem někdy i čtyři nebo pět zmrzlinářek.

Při včerejší návštěvě jsem jako tradičně nejprve u vchodu vybíral zmrzlinu pro dceru, a pak ji objednal od volné zmrzlinářky, která mě hned zaujala krásným drobným obličejem, milým a usměvavým, jako panenka. Na tělo jsem neviděl, byla celá schovaná za tím zmrzlinovým pultem. Teprve při cestě dovnitř jsem si všiml, že narozdíl od ostatních zmrzlinářek stála na takovém stupínku, a když nám zmrzlinu donesla ke stolu, myslel jsem že snad sním. Ta 100% legální dívenka byla drobnější a menší než moje dcera z prvního stupně základní školy.

Pedofilův splněný sen. Nemůžu jí pustit z hlavy :-).

Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 852
Dal: 144 poděkování
Dostal: 700 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Myš »

O dívkách ti moc nenapíšu, ale chlapci se mi líbí napříč zeměmi. Přijde mi, že ti stejně jako dívky i asijští (z dálného východu) chlapci dospívají o něco později a mají spíš menší postavy. Usuzuji dle v Česku žijících Asiatů, protože nejdále na východě jsem byl na Blízkém východě.

To, že by mohl být chlapec, který se mi líbí, nad 15, mi občas hlavou probleskne, ale tu myšlenku zas pustím a nechám jít, protože mi vztah s klukem kolem 15, 16 let nepřijde úplně reálný (a vlastně ani nevím, jestli by mi naplňoval potřebu partnerské sounáležitosti, spojení, kterou mám).
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Nojo, já to u chlapců neumím posoudit. Vztah s dívkou nebo ženou je pro mě o tom, že se o ní starám, hýčkám si jí a mazlím se s ní :-). Jasně že jde i o jiné věci, ale tyhle jsou důležité pro mojí sexualitu a o mnoho víc nepotřebuju. S manželkou sice máme plně rovnocený vztah, ale i kdyby byla nejschopnější ženou na světě, vždycky pro mě bude jen holčička o kterou se musím starat.

Mezi mladými asiatkami je prostě spousta takových, co vypadají jako holčičky, a to i vysoko nad 15 let. V domě, ve kterém tu pobýváme, máme jednu droboučkou uklízečku. Vzpomínám si, že když jsme tu bydleli naposledy před dvěma lety, tak mě zaujala svou roztomilostí. Tělo dvanáctky, pěkný obličej a úsměv. Při povídání jsem se dozvěděl že je jí 24 a má 4-letou dceru. Opravdu moc hezká. Za ty 2 roky se vůbec nezměnila. Stále je to ta krásná usměvavá dívenka.

U starších je to už horší. Kupoval jsem tu SIMku od takové babičky, tak ve věku mojí matky +/-. Musel jsem jí ukázat pas a s radostí mi oznámila, že máme narozeniny ve stejný den. Asi nekoukala na rok, říkal jsem si. Ale koukala, o pár vteřin později poznamenala, že je o rok mladší než já.

Ale proč myslet na ošklivé věci, když je na světě tolik krásných...
Uživatelský avatar
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 517
Dal: 520 poděkování
Dostal: 667 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Daniel »

Dreamer píše: pátek 20. 9. 2019, 19:29:19 Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Ano, líbí se mi dospělé ženy, pokud jsou menší postavy a vypadají na svůj věk mladě. Moje budoucí manželka mne zaujala tím, že byla o hlavu menší než a já, a ač je o něco starší, všichni ji tipují tak o deset let méně než mě.

Na asiatkách je určitě hezké to, že jsou menší a mají měkčí rysy v obličeji, ale evropanky se mi líbí víc.

A když už píšu, přidám jeden zprostředkovaný zážitek, který mám od manželky. Desetiletá dcera přes léto povyrostla a rifle, které jsme jí na jaře koupili, jí už byly malé. A protože nebyly skoro nošené, tak je manželka nabídla přes internetový bazárek v očekávání, že je nějaká maminka koupí pro svoji dceru. Jedna se jí také hned ozvala a domluvily si setkání ve městě. Tam k jejímu překvapení dorazila drobounká žena s kočárkem a malým miminkem, na svoje rifle si natáhla ty dceřiny, zkoukla je ze všech stran, prohlásila, že dobrý, zase si je sundala, zaplatila a odešla.

Když mi to manželka vyprávěla, tak jsem prohlásil, že tu paní bych rád viděl. Manželka se zasmála, pak na mě spiklenecky mrkla a řekla, že by se mi určitě líbila.

Mimochodem, docela rád bych se seznámil nejenom s tou paní, ale také s jejím manželem. Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl kolega, co se sexuality týče.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Tak té překrásné holčičce z pláže je 12 let. Trošku jsme se skamarádili... tedy, koupili jsme si od ní za pětistovku cetky tak v hodnotě dvacky, které jsme rozhodně nepotřebovali.

Koupal jsem se s dcerou v moři a všiml si, že přišla s nějakým klukem, asi stejně starým, možná o kapičku starším, a usadili se asi metr dva od naší prázdné deky. Nemohl jsem se dočkat, až se manželka vráti s pizzou, vylezeme z vody, a já si budu užívat pohled na nejkrásnější stvoření na světě během celého dlouhého, strašně pomalého oběda.

Stalo se, ale její chování mě trochu zaskočilo. Celou dobu nás bez kapky studu upřímně pozorovala, a usmívala se na nás a hlavně na mě takovým způsobem, jako by snad dokázala číst moje myšlenky. Po jídle jsem šel s dcerou do vody, ale manželka se s ní seznámila, a něco nakoupila. Kromě jejího věku se dozvěděla, že ten kluk je bráška, a že ani jeden nechodí do školy.

O pár dní později přišla na stejné místo zas. Já byl u moře jen s dcerou, a zrovna jsme vlezli do vody. Bylo už později odpoledne a na pláži jsme tak byli v dohlédnutelném okolí sami. Přišla zase s bráškou, postavila se na břeh a usmívala se na nás. Bráška nám zamával a sednul si opodál. Ona tam stála dobrých 5 minut a jen se na nás smála, než jí konečně brácha odtáhnul.

Nevím úplně, co si o tom myslet. Lidé jsou tu milí a usměvaví, ale až takhle zase ne :)
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Po mnoha měsících z jiného místa a jiného soudku. Budu rád za reakce, zejména těch z vás co mají děti.

COVID a zavření hranic asi většina z vás prožívala jinak než já. My s manželkou a před-pubertální dcerou zůstali v jisté nejmenované zemi, na malém tropickém ostrově běžně velmi oblíbeném mezi turisty. Takový na turismu stojící ostrov se během hysterie kolem COVIDu změní k nepoznání. Pláže jsou liduprázdné, otevřená je každá desátá restaurace, zdravíte se s místními jako starý známý, a turistu co přijel jen na jednodenní výlet z druhé strany ostrova nebo jiné části země poznáte na 100 metrů, protože všechny déle pobývající jedince a rodiny znáte minimálně od pohledu.

V takové atmosféře jsou k sobě lidé milejší, sdílnější a komunikativnější. Citlivější jedinci se objímají, někteří pláčou. Když vyrazíte na vedlejší pláž, tak vás nepřekvapí, když k vám přijde cizí chlápek, sedne si vedle vaší deky a začne si povídat.

Poprvé jsme ho viděli na stejném místě o pár dní dříve. Byl tam s partou dalších Rusů, asi pět dospělých, dvě krásné dcerušky a malý chlapeček. Seděl pár metrů od ostatních a hrál si s dětmi. Mohlo mu být tak 35-40, štíhlý charismatický fešák. Měl zakloněnou hlavu, nahé holčičky mu ji "myly" pískem, chlapeček mu zakopával nohy. Vzpomínám si na jeho blažený výraz na tváři a trochu jsem mu záviděl. Šťastný otec.

Partička to zabalila dřív než my, zůstali jsme na pláži sami. Po nějakém čase, těsně před našim odchodem se šla dcera projít - tak 200 metrů, víceméně na dohled. Když jsme odcházeli, vrátila se s tím, že jí objímal nějaký pán. Byla nadšená, koukli jsme směrem odkud přišla, kdosi nám zdálky mával, pobaveně/nechápavě jsme na sebe s manželkou pohlédli a nechali to být.

O pár dní později na stejném místě byl ten "šťastný otec" sám. Dcera se k němu rozeběhla a dlouze se s ním objala. Pán si k nám přisedl a začal povídat. Je z Ruska, přijel sem za obchodem, uvízl tu, doma má rodinu, dceru, tady je osamělý. Miluje místní lidi, jsou usměvaví a milí. Miluje děti. "Can I hug her again?"

Bydlel v hotelu, který jako jediný podával v plážové restauraci alkohol i přes absolutní zákaz místní vlády. Chodili jsme tam rádi, ale setkání s ním nám nebyla moc příjemná a začali jsme se mu vyhýbat. Během následujících týdnů jsem ho viděl na pláži sedět u mnoha rodin s malými dětmi, které často objímal. Jednou k nám přišel s asi 16-letou dívkou, oba byli moc milí, dívka vzala dceru za ruce a začala se k ní klanět/modlit/nevím. Pak odešli.

S manželkou jsme se shodli na teorii, že to byl "pedofil na lovu" :-) a jeho historka s rodinou byly jen žvásty. A možná to tak vůbec nebylo. Ale to není podstatné. Podstatné je, že jsem narazil na jiného člověka, kterého jsem považoval za pedofila, a nebylo mi to příjemné. Nastavoval mi zrcadlo. Instinkt ho zařadil jako hrozbu pro naši dceru.

A přitom šlo o prd. Dceři se jeho objetí líbila, tak proč mu to nedopřát? Nedopřál jsem.
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 899
Dal: 788 poděkování
Dostal: 410 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od podivin »

Dreamer píše: čtvrtek 4. 6. 2020, 18:35:47 Po mnoha měsících z jiného místa a jiného soudku. Budu rád za reakce, zejména těch z vás co mají děti.
...
S manželkou jsme se shodli na teorii, že to byl "pedofil na lovu" :-) a jeho historka s rodinou byly jen žvásty. A možná to tak vůbec nebylo. Ale to není podstatné. Podstatné je, že jsem narazil na jiného člověka, kterého jsem považoval za pedofila, a nebylo mi to příjemné. Nastavoval mi zrcadlo. Instinkt ho zařadil jako hrozbu pro naši dceru.

A přitom šlo o prd. Dceři se jeho objetí líbila, tak proč mu to nedopřát? Nedopřál jsem.
Moc ti děkuju za tenhle zápisek. Jsem v trošku podobné situaci jako ten Rus a chovám se trochu podobně, tak o tom teď budu přemýšlet, jak mne vidí okolí. Nejsem ale na lovu. Mám děti, ale bydlí s matkou. Takže jsem rád za společnost jiných dětí, když jsou moje děti u mě, tak si hrajem všichni spolu. A k tomu se váže můj dotaz na tebe. Kdybys věděl jistě, že ten Rus má doma rodinu a opravdu se mu stýská a že není na lovu, ale jen chce opravdu to objetí, cítil by ses lépe?

Jinak jsem ale překvapený, co tvoje dcera udělala, že se objímala s úplně neznámým chlapem. Já třeba nechal ty děti tady samotné, aby udělali první krok a neříkal jsem jim, aby mne objímali nebo cokoliv jiného. Nechal jsem je samotné, aby zjistily, jaký jsem. Také jsem jim o sobě řekl, ve kterém bytě bydlím, prostě nic neskrývat, s rodičema se bavím. Řekl bych, kdyby to takhle někdo udělal s mýma dětma, tak bych byl asi v klidu, ale kdyby se někdo seznámil s mýma dětma jako ten Rus a hned se s nima objímal, tak bych asi koukal, jak vypadá jeho rozkrok.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Díky za reakci.

Nemyslím si, že pro mne bylo důležité, zda má rodinu a nebo ne. A samozřejmě ani on vůbec nemusel "být na lovu". Nicméně získání si důvěry milým přístupem, nějaké ty dárečky, úplatky a lži mohou velmi dobře zafungovat na některé místní chudé maminky. Zda je také oslovoval netuším, já ho viděl vždy jen s rodinami turistů/expatů na té pláži.

Spíš mě překvapilo, že jsem k němu automaticky instinktivně cítil antipatie. Sám jsem pedofil, ale kontakty s cizími dětmi nenavozuji. Když se ke mě nějaká holčička a nebo i kluk na pláži ženou, tak radši utíkám :-D. Tenhle chlapík byl úplně v pohodě, těžko by si mě koupil, těžko by si k dceři dovolil něco nevhodného na veřejnosti, a přesto jsem ho považoval za hrozbu.

Tak si říkám, že když takhle zavrhne (domnělého) pedofila pedofil, jak na nás musí koukat ti většinoví. A nebo naopak, znám sám sebe a tak přistupuji ke mě podobným s nedůvěrou. Na první pohled ostatním rodinám nijak nevadil, ale zase většina z nich byli jen výletníci, tak nemohli vidět ten vzor v jeho chování.

Žije tu spousta podivných lidí, plných duchovna a tantry a všemožných jiných punkových nebo komerčních rádoby alternativních záležitostí, a tak to taky mohl být jen další pošuk v řadě, plný lásky ke všem bytostem na zemi. Víc takových.

Dcera je hodně kontaktní, takže její vstřícnost mě vůbec nepřekvapila. Ale to by bylo na delší povídání...
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2695
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1221 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Cykle02 »

Dreamer píše: čtvrtek 4. 6. 2020, 23:28:20Spíš mě překvapilo, že jsem k němu automaticky instinktivně cítil antipatie.
Zrovna z nedávna mám podobný zážitek. Když jsem procházel městem, zahlídl jsem sedící skupinku dětí, jejichž sociální sítě znám (nj informace to je moje), takže nebyly pro mě úplně cizí. Povídal si s nimi nějaký muž, a bylo do očí bijící, jak se k ním nehodí. Rozhodně jsem z toho měl pocit že takhle vnímán bych nechtěl být, ne-li jestli na ně něco nezkouší.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Cykle02 píše: pátek 5. 6. 2020, 8:45:32 Rozhodně jsem z toho měl pocit že takhle vnímán bych nechtěl být, ne-li jestli na ně něco nezkouší.
Jo. Když nad tím přemýšlím, tak má reakce byla hodně ovlivněná tím, že tam se mnou byla manželka. Podvědomě jsem si nepřál, aby mě s ním srovnávala. Kdybych tam byl sám, možná bych neměl problém se s ním spřátelit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6013
Dal: 1190 poděkování
Dostal: 2956 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Kasz »

Tomu chlapovi do hlavy nikdo nevidí, takže můžeme spekulovat, jestli byl nebo nebyl pedofil, nebo co ho vedlo k tomu, že se tě dokonce zeptal, jestli může obejmout tvou dceru. Tvůj instinkt ti ale něco napovídal, připadalo ti to podezřelé. Tak je to ale v pořádku, reagoval bys tak na kohokoliv bez ohledu na jeho sexuální orientaci, prostě kdo by se k tvému dítěti choval podezřele. To tě stejně vedlo jen k určité větší ostražitosti, dokonce jsi mu ani nezakázal, aby dceru nakonec obejmul, v podstatě na této úrovni žádné riziko nehrozilo a navíc - kdybych chtěl nějaké dítě zneužít, nebudu se tak okatě kvůli obejmutí dítěte seznamovat s jejími rodiči, na druhou stranu to může být strategie, jak si získat jejich důvěru, dceru pak se mnou pustí na zmrzlinu a pak někde za rohem… A ty se ani nemusíš nic dozvědět, akorát si možná všimneš změny v chování své dcery ve vztahu k tomuto muži. Ale i to je otázka - za zmrzlinu by třeba byl ochotná něco snést… a nikomu o tom neříct.

Život přináší riziko. Rodiče samozřejmě musí být ostražití, nejde jen tak někomu hned věřit.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 864
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Starší zážitek z Kuby

Nový příspěvek od Dreamer »

Když už jsem to tu nakousl, tak se podělím o celý příběh, dokud si ho aspoň trochu pamatuju :).

Před pár lety jsem vyrazil s kamarádem na Kubu, bylo to ještě v době kdy tam Američani nesměli, a turismus tam nebyl moc rozvinutý. Na letišti nás vyzvedl můj velmi blízký přítel, říkejme mu třeba Honza, který tam v té době žil a podnikal. Vtipné bylo, že kamarád, se kterým jsem tam letěl, neuměl ani slovo anglicky ani španělsky, nikdy nebyl mimo Evropu, a ani neznal toho mého přítele, co nás měl vyzvednout. Letištní kontrolou prošel za pár minut, zatímco mě shodou náhod 3x vyslýchali a 3x prohledávali, takže jsem vylezl až po 2 hodinách. Dodnes si pamatuju, jak si oddechl když mě viděl.

Sešli jsme se tam 4 kluci a plán byl půjčit si auto a objet Kubu mimo běžné turistické oblasti, trošku si zakajtovat, a bavit se. Honza byl král diskoték a lamač srdcí, v každé vesnici na něj čekala nějaká (dospělá) dívka, se kterou udržoval poměr. Každá z nich doufala, že si jí jednoho dne odveze. Moje výčitky mu byly lhostejné. Vše šlo podle plánu, na Kubánské poměry (auto troska, do kopců jsme občas museli tlačit, hotely zoufalé, silnice příšerné). Cesta byla hezká, příroda krásná. Města trpěla epidemií cholery, což vzhledem k hygienickým podmínkám které tam panovaly nebylo nijak překvapivé.

Co nás s kamarádem překvapilo, bylo Honzovo dikotékové a rumové tempo. Cestu víceméně naplánoval podle svých oblíbených vesnických diskoték a přítelkyň, každou noc "pařil" téměř do rána, přesto byl schopný se ráno ujmout volantu a jet dál. Celá dovča se odehrávala víc v noci, než ve dne. Všechny ty Honzovy dívky byly nádherné a milé, a já je opravdu litoval, že narazily na takového hajzla.

Kamarád po 2 dnech odpadl, já se účastnil nočních akcí každý druhý den, ale nebylo pro mě příliš zajímavé to táhnout dlouho do noci. Na vesnických diskotékách jsme jako jediní běloši budili vždy velkou pozornost místních dívek a stali se vyloženě lovnou zvěří. Nezřídka se mě (dospělé) dívky nechápavě ptali, proč s nimi nechci mít sex. Některé jsem tim vyloženě urážel. Dotazy jako "nelíbím se ti?", "ty jsi muž, já jsem žena, pasujeme do sebe, tak proč se nepobavit?" byly na denním (nočním) pořádku.

Jenoho večera jsme dorazili do městečka Piňar. Je to asi jediný název, který si z Kuby pamatuju, vzhledem k večeru, co jsem tam prožil. Z dikotéky jsem odešel okolo půlnoci, kdy se ostatní přesouvali na jinou akci, ale spát se mi ještě nechtělo. Šel jsem na prázdné náměstí, sednul si na lavičku, popíjel rum a pokuřoval. Brzy lavičku vedle obsadila mistní omladina, popíjecí rum z jedné láhve. Dva kluci tak 14-16, dívky 10-12, 14, 15 odhadem. Zaujal jsem je (běloch v Piňar v noci mimo hotel je prostě cool a velmi vítané rozptýlení) a lámavou angličtinou a posunky jsme si povídali.

Pochopil jsem, že jeden z těch kluků je bratr té nejmladší dívky. Druhý přítel jedné z těch starších. Byla s nimi zábava, všichni byli slušně rozjetí, holky začali brzy na lavičce tancovat velmi erotickým způsobem, kluci jim tleskali do rytmu. Ta nejmladší byla překrásná a trochu zdrženlivější než ostatní. Řekl jsem si, že je nevyšší čas z akce vycouvat, a začal se loučit. Všichni, včetně té nejmladší, důrazně protestovali, "noc je ještě mladá", a tak jsem se vymluvil na to, že mi došly cigára. Postavili se k tomu prakticky a jedna z dívek odběhla za roh a za 5 minut byla zpět s krabičkou cigaret a další flaškou rumu, kterou jsem byl donucen s nimi sdílet.

Nevím přesně po jaké době, ale brzy se ti dva, co k sobě trochu víc patřili, začali cumlat, a všichni mě sborově začali povzbuzovat, že bych s jednou z nich určitě měl mít sex, když už jsem jednou za život v Piňar. Holky se předváděly a s chichotáním podbízely. Nakonec všem došlo, že se mi líbí ta nejmladší, což kvitovali chápavým neodsuzujícím smíchem, její bratr začal zářit štěstím a začal celou "akci" organizovat. Hodí nás autem k nim domů - do hotelu nemůžeme, je moc mladá, mohly by být problémy (ve skutečnosti do státních hotelů byly všechny návštěvy zakázané, což se běžně řešilo úplatky pro recepčního, jak mi Honza vysvětlil). Divenka se smála, byla na mě moc milá, svým dívčím způsobem mě sváděla... a byla trošku nervózní.

Další půlhodinu jsem si užíval tu velmi neobvyklou situaci, nabídky odmítal... a nakonec utekl do hotelu.

Honza mi druhý den vysvětlil, že na Kubě je pro mladé sex v podstatě jediná zábava, obzvláště dál od Havany. Nemají knihy, nemají internet, nemají televizi, nemají nic. Jen rum, tanec a sex. Zápaďáci jsou pro ně navíc velmi atraktivní, většina dívek touží po tom, že přijede princ ze západu, zamiluje se a odveze si jí. Bráška prostě chtěl pro svojí sestřičku to nejlepší. A pro svou rodinu. Sestřička ze západu určitě občas něco pošle.

Marco se mě tu nedávno ptal, jak bych se zachoval v situaci, kdyby mě nějaká koketka začala svádět, a já se přiznal, že si sám sebou nejsem úplně jistý, a možná bych selhal. Neselhal jsem. Bylo to v cizí zemi, na vesnici, riziko postihu minimální, a i přes láhev rumu a velmi vyhrocenou situaci jsem to ustál. Zpětně se tedy hlásím do klubu, co mají své “rozhodnutí” úspěšně za sebou :).

Zbytek dovolené jsem strávil zamilovaný vzpomínkami na tu krásnou dívku, a tak trochu v mlze. Mám z té noci pár fotek, a občas zavzpomínám.

V Asii, kam jezdím častěji, nic podobného nezažijete, tam jsou všichni slušní, děvčata jsou po setmění doma a v barech v odlehlých městech sedí jen pár místních bossů zpívajících karaoke, co vám nabízí chlast a (dospělé) prostitutky. Ale rád se tam projíždím na motorce po odlehlých venkovských oblastech. Spousta dětí tam nikdy neviděla na živo bělocha, a když někde zastavíte, obsypou vás, chtějí vám ukázat cestu a sáhnout si na iPhone. Ale to opravdu musíte mimo běžné turistické trasy.

Kuba se v tomhle vymyká i ve svém regionu. Honza zná velmi dobře celou střední a jižní ameriku, ale tenhle velmi otevřený přístup k sexu prý zažil jen na Kubě. Dnes už tam funguje turismus, myslím že už tam mohou jezdit i Amíci, a vše už nejspíš bude úplně jinak...