Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
béda

Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od béda »

O vašem webu jsem se dozvěděl z médií a ze zvědavosti se přišel podívat. Odporné je už jen použití fotografií malých dětí v titulce a jako profilovek uživatelů. Jestli to myslíte vážně nechte se vykastrovat. Pouhá představa, že se nějaký takový magor vzruší, když třeba potká mojí malou na ulici je mi krajně odporná. JSTE HNUSNÍ A NEBEZPEČNÍ NECHTE SE VYKASTROVAT. Web by měl být zrušen, uživatelé dohledáni a nebezpečí eliminováno. Ti slušní z vás by určitě nalezli řešení jak nebýt nebezpečný okolí. Děti jsou nevinné a bezbranné už jen ty vaše odporné představy z vás dělají zrůdy. Vytáhli jste si černého petra, bohužel, asi za to nemůžete, ale děti mají větší cenu než vy. Nejste stejní jako LGBT ti jsou neškodní. Buďte zodpovědní a odstraňte nebezpečí které představujete pro nevinné a bezbranné děti.
Uživatelský avatar
Beda

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Beda »

Edit> Po nahlédnutí do sekce audiovisual musím napsat, že jste vážně banda totálně ujetejch kreténů. Normálního na vás není vůbec nic. Věřím, že ,když se PČR bude víc snažit tak tu najde něco za co vás dostane.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Kasz »

Vážený pane,
než začnete vykřikovat nějaká doporučení, co máme nebo nemáme udělat, doporučuji, abyste si zkusil o pedofilii a její léčbě něco nastudovat. Můžete klidně kontaktovat některou z psychiatrických nemocnicí v ČR a zeptat se, za jakých okolností lze provést chirurgickou kastraci. Vaše výkřiky totiž znamenají, že o problematice pedofilie a kastrací nevíte ani zbla.

Mě se nestává, že bych potkal na ulici holčičku a pohledem na ni bych se vzrušil, spíš mě zaujme tím, jak vypadá, zkrátka se mi líbí. Sexuální vzrušení obvykle takto na ulici necítím.

Do představ lidí nikdo nevidí, takže představovat si může kdo chce, co chce.

Nebezpečí pro děti představují všichni lidé, nejvíc jejich rodiče. Rukou rodičů zemře ročně v ČR zcela nejvíc dětí. Můžete mi vysvětlit, proč byste chtěl eliminovat zrovna nebezpečí od nás, zatímco nebezpečí od jiných lidí, kteří způsobují statisticky mnohem více škod na dětech, Vás nezajímá? Když eliminovat nebezpečí, tak od všech lidí stejným metrem, ne?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Beda

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Beda »

V profilovce máte fotku něčí dcery jste defektní a nebezpeční. Kromě kastrace se nabízí i další řešení, ale na ta nemáte odvahu, potom a jedině potom by se dalo mluvit o sebereflexi. Vědět jak odhalit skutečnou identitu tak všechny kdo o sobě prozradili, že mají děti nahlásím na OSPOD. To, že to není vaše vina neznamená, že nejste nebezpeční.Všichni byste měli být minimálně ve veřejně přístupném registru. Budete mít problém díky médiím se o vás dozví více lidí pro které jste jen úchylná prasata. Přečetl jsem si to vyjádření PČR a tam jasně píší, že použití fotografií dětí je krajně nevhodné, ale vám je to jedno. O dětech smýšlíte jinak než rodiče odporným zvráceným způsobem je berete jako partnery. Četl jsem příspěvek paní která přistihla manžela jak si honí péro nad 11 měsíční dcerou a nějaký úchyl ji radil, že to sice není úplně košér, ale že se to dá zvládat a stačí se vyhnout rizikovému kontaktu. Je to dcera proboha, moje dcera mne zbožňuje, objímá mne hladí a pusinkuje a hlavně mi bezmezně věří. Ten kripl patří za mříže, buď léčebny nebo kriminálu. Každej takovej zmrd by měl být izolován od dětí. Vaše zkurvené představy nejsou jen vaše věc, protože nikdy nevíte kdy to nedokážete ovládnout a nějakému dítěti můžete ublížit třeba až fatálně. O svoji dceru se moc bojím a vědomí kolik kriplů si myslí, že být pedofil je ok můj strach jen stupňuje. To, že se jedná o vrozenou odchylku je mi jedno vaše bezpečí a štěstí mám u zadku záleží mi jen na mé dceři. Po shlédnutí časti sekce audiovisula jsem přesvědčen, že tenhle web je zvrácená úchylná sračka co nemá na inetu co dělat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Kasz »

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32 V profilovce máte fotku něčí dcery jste defektní a nebezpeční.
Svou avatarku používám od roku 2003. Každá holčička, dívka, žena je něčí dcera. Tato je již dávno dospělá. Zřejmě ani neví, že byla v tom věku někým umělecky vyfotografována a že ji mám zde jako svou avatarku. Nikomu tím neubližuji, a to je pro mě podstatné.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Kromě kastrace se nabízí i další řešení, ale na ta nemáte odvahu, potom a jedině potom by se dalo mluvit o sebereflexi.
A jaká další řešení se nabízí? Již jsem psal, že byste si měl trochu něco zjistit o problematice chirurgických kastrací, jaké jsou v ČR podmínky, jaké jsou motivy lidí, kteří ji chtějí podstoupit, a proč dokonce i těm, kteří ji chtějí podstoupit, ji sexuologové mnohdy nechtějí povolit.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Vědět jak odhalit skutečnou identitu tak všechny kdo o sobě prozradili, že mají děti nahlásím na OSPOD.
A OSPOD s tím udělá co? Pedofilie není diskvalifikací pro to mít vlastní děti a starat se o ně.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32To, že to není vaše vina neznamená, že nejste nebezpeční.
To, že Vy napíšete, že jsme nebezpeční, neznamená, že jsme skutečně dětem nebezpeční.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Všichni byste měli být minimálně ve veřejně přístupném registru.
A k čemu by takový registr měl sloužit? K tomu, aby lidé mohli pedofily, kteří se nikdy ničeho nedopustili, lynčovat?

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Budete mít problém díky médiím se o vás dozví více lidí pro které jste jen úchylná prasata.
Váš názor - můj názor je jiný. Díky médiím se o o nás víc lidí dozví pravdivé informace a tím víc lidí si o nás přestane myslet, že jsme jen úchylná prasata.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Přečetl jsem si to vyjádření PČR a tam jasně píší, že použití fotografií dětí je krajně nevhodné, ale vám je to jedno.
Jedno nám to není, ale každá komunita má svou určitou kulturu, zvyky, tradice, a od počátku, co existovala nějaká diskuzní fóra pro pedofily, tak si uživatelé dávali jako avatar fotografii nějakého dítěte z nějaké veřejně dostupné galerie ať už uměleckých nebo modelingových fotek. Podobně se chová i běžná veřejnost, například na automobilovém fóru si lidé vkládají jako avatar značky aut, na fórech fanoušků Harryho Pottera si uživatelé dávají jako avatary hlavní hrdiny, včetně třeba fotografií nezletilého Daniela Radcliffa nebo Emmy Watson. Nevidím v tom rozdíl a nikomu tím všichni zmínění uživatelé neubližují, což je i zde na fóru pro nás podstatné.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32O dětech smýšlíte jinak než rodiče odporným zvráceným způsobem je berete jako partnery.
Ano, o dětech každý smýšlí jinak, strýc nebo teta, matka nebo otec, nebo sourozenec, každý se bude k dětem chovat trochu jinak. Mě se děti líbí, vidím v nich obrovskou krásu, jako partnery (životní) je nevnímám. Zajímavé je, že ale Vy hned víte, jak o dětech smýšlíme.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Četl jsem příspěvek paní která přistihla manžela jak si honí péro nad 11 měsíční dcerou a nějaký úchyl ji radil, že to sice není úplně košér, ale že se to dá zvládat a stačí se vyhnout rizikovému kontaktu. Je to dcera proboha, moje dcera mne zbožňuje, objímá mne hladí a pusinkuje a hlavně mi bezmezně věří. Ten kripl patří za mříže, buď léčebny nebo kriminálu. Každej takovej zmrd by měl být izolován od dětí.
Nevím, jaký přesně příspěvek máte na mysli, v poradně jsem našel akorát tento: https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=6986&p=43462. Naše poradna slouží pro pomoc lidem. Pokud si někdo "honil" nad spící dcerou, tak to sice v pořádku není, ale určitě je vhodné se zamyslet, jaký postup by byl v daném případě nejlepší. Nahlásit na PČR lze vždycky, to je ale až krajní možnost - v závislosti na tom, zda vůbec dané jednání mělo potenciál někomu ublížit. Masturbace nad spící dcerou potenciál sice má, ovšem vzhledem k věku je malý, dle mého názoru dotyčný potřebuje víc léčbu než vězení.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Vaše zkurvené představy nejsou jen vaše věc, protože nikdy nevíte kdy to nedokážete ovládnout a nějakému dítěti můžete ublížit třeba až fatálně.
Já vím, že se ovládnout dokážu, nikdy jsem s tím neměl problém.

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32O svoji dceru se moc bojím a vědomí kolik kriplů si myslí, že být pedofil je ok můj strach jen stupňuje. To, že se jedná o vrozenou odchylku je mi jedno vaše bezpečí a štěstí mám u zadku záleží mi jen na mé dceři.
Dobře, máte dceru, bojíte se o ní. Co byste dělal, kdybyste měl syna a tento syn by ve 13 letech začal zjišťovat, že se mu líbí děti. Svěřil by se Vám. Co byste dělal v takovém případě?

Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Po shlédnutí časti sekce audiovisula jsem přesvědčen, že tenhle web je zvrácená úchylná sračka co nemá na inetu co dělat.
To je Váš názor. Náš názor i názor sexulogů je opačný. S dovolením se raději budeme řídit názorem odborníků než názorem nějakého člověka, který nám nadává a píše zde vulgarismy. Aneb Vaše slova, Vaše vizitka. ;)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 722 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Daniel »

Kasz píše: pátek 16. 8. 2019, 14:14:44
Beda píše: pátek 16. 8. 2019, 13:34:32Četl jsem příspěvek paní která přistihla manžela jak si honí péro nad 11 měsíční dcerou a nějaký úchyl ji radil, že to sice není úplně košér, ale že se to dá zvládat a stačí se vyhnout rizikovému kontaktu. Je to dcera proboha, moje dcera mne zbožňuje, objímá mne hladí a pusinkuje a hlavně mi bezmezně věří. Ten kripl patří za mříže, buď léčebny nebo kriminálu. Každej takovej zmrd by měl být izolován od dětí.
Nevím, jaký přesně příspěvek máte na mysli, v poradně jsem našel akorát tento: https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=6986&p=43462.
Spíše to byl tento příspěvek: https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=6509

Podívejte se, pokud se vám při čtení tohoto dotazu dělá špatně, tak nejste sám. Nicméně lidé se v podobných vypjatých situacích obvykle nerozhodují podle toho, zda se jim chce nebo nechce zvracet, ale rozhodují se podle toho, co je v dané situaci v nejlepším zájmu dítěte. Já osobně se domnívám, že pokud to byl jednorázový zkrat, pokud dcerce nijak neublížil (nedotkl se jí a pamatovat si to zjevně nebude), pokud toho lituje, pokud je ochoten vyhýbat se rizikovým situacím, pokud je ochoten jít se ambulantně léčit a pokud je jinak skvělý manžel a otec (alespoň ve vztahu k synovi), pak je podle mne v nejlepším zájmu OBOU DĚTÍ, aby rodina zůstala pohromadě.

Nicméně ať už si myslíme cokoliv a ať už vyslovíme jakákoliv doporučení, konečné rozhodnutí by v tomto případě mělo být na matce a toho rozhodnutí bychom měli respektovat.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Příspěvky: 18
Dal: 9 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Lolitovník »

Zaujímavé, že príspevky tohto typu majú vždy rovnaký vzorec a síce spochybňovanie práce PČR ( :D ) , vyjadrenie odporu voči používaniu avatarov... a akési odporučenie na riešenie problému pedofílie kastráciou.
Pedofily a ľudia ako ty majú niečo spoločné, ako pedofília ani hlúposť a nedostatok empatie sa zatiaľ a asi ani v blízkej budúcnosti nebudú dať efektívne vyliečiť.
Na koniec len také zamyslenie.Čo ak by si mal syna, ktorý by zistil, že je pedofil.Zaujímalo by ma ako by si sa zachoval v takejto situácii.Či by si bol milujúci otec ako opisuješ alebo niečo iné, kastrujúce :D . Musela by to byť nepríjemná situácia preto ti navrhnem ako by si sa jej mohol efektívne vyhnúť.Kastrácia by to učite vyriešila ;) .
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Kasz »

Daniel píše: pátek 16. 8. 2019, 17:13:42Spíše to byl tento příspěvek: https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=6509
Děkuji za nalezení, já jsem totiž zkoušel vyhledávat *měsíční a nebo samotnou číslovku 11, ale že tam je 11m, to mě nenapadlo. A dotazů v Poradně máme taky požehnaně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Hebeš »

Kasz píše: pátek 16. 8. 2019, 14:14:44 [A jaká další řešení se nabízí? Již jsem psal, že byste si měl trochu něco zjistit o problematice chirurgických kastrací, jaké jsou v ČR podmínky, jaké jsou motivy lidí, kteří ji chtějí podstoupit, a proč dokonce i těm, kteří ji chtějí podstoupit, ji sexuologové mnohdy nechtějí povolit.
Podle mě má tím dalším řešením namysli sebevraždu, ale nemá odvahu to napsat. Třeba se bojí, aby podněcování k sebevraždě nebylo nelegální, tak to nenapsal přímo.
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 O vašem webu jsem se dozvěděl z médií a ze zvědavosti se přišel podívat. Odporné je už jen použití fotografií malých dětí v titulce a jako profilovek uživatelů.
Člověk by měl věci posuzovat dle toho, jestli někomu či nečemu škodí, či nikoliv. Je špatné, když rodič týrá děti či někdo (například pedofil, ale většinou člověk zaměřený na dospělé viz. Až 90 procent případů zneužívání dětí nezpůsobují pedofilové (novniky.cz)) děti zneužívá.) To, že je něco pro většinu lidí odporné, není vůbec žádný argument. V profilovkách jsou jen fotky známých dětských herců a jiných celebrit, dnes převážně dospělých. To naopak vy rodiče na Emiminu vystupujete fotkami vlastních bezbranných dětí, jejich spolužáci to mohou zjistit a vaše děti se jen kvůli vám mohou stát terčem šikany.
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 Jestli to myslíte vážně nechte se vykastrovat. Pouhá představa, že se nějaký takový magor vzruší, když třeba potká mojí malou na ulici je mi krajně odporná. JSTE HNUSNÍ A NEBEZPEČNÍ NECHTE SE VYKASTROVAT.
Tak se nechte vykastrovat vy, když vás vzrušují i ženy, které vás nechtějí. Dle vaší logiky je riziko, že ženu, která vás nechce, znásilníte. Samozřejmě vás nenavádím ke kastraci. Mimochodem, zjistěte si něco o legislativě a vedlejších účincích kastrace.
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 Web by měl být zrušen, uživatelé dohledáni a nebezpečí eliminováno. Ti slušní z vás by určitě nalezli řešení jak nebýt nebezpečný okolí.
Náš stát relativně dodržuje lidská práva. Jestli chcete lidská práva porušovat, tak se můžete přestěhovat do Ruska či do USA. Vy od mala vidíte tisíckrát v televizi, v povídáních lidí a všude kolem, jak se má heterosexuál chovat k ženě. My bychom, nebýt tohoto webu, nikde neviděli, jak se má pedofil chovat k dětem. Náš web snižuje riziko zneužívání dětí. Vy byste toto riziko jen zvýšil. Třeba jeden pedofil zneužíval dvě holčičky, pak přišel na náš web a uvědomil si, že dělá něco moc špatného a díky našemu webu zneužívat přestal.
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 Děti jsou nevinné a bezbranné už jen ty vaše odporné představy z vás dělají zrůdy.
Takže vaše představy o sexu s ženou, která vás odmítá, vás dělají zrůdu?
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 Vytáhli jste si černého petra, bohužel, asi za to nemůžete, ale děti mají větší cenu než vy.
Ano, život dítěte má větší cenu, než život dospělého člověka. Kdybych se dostal do mimořádné situace a musel bych vybrat, jestli zachránit dítě nebo dospělého, tak bych zachránil dítě. Protože děti mám raději, dokážu se do nich zamilovat a mají před sebou více let života. Ale nikdy nelze trestat člověka, který nic nespáchá nebo se o spáchání něčeho nepokusí. Je třeba trestat lidi, kteří někomu nebo něčemu ublíží či se o to pokusí.
béda píše: pátek 16. 8. 2019, 10:10:07 Buďte zodpovědní a odstraňte nebezpečí které představujete pro nevinné a bezbranné děti.
Nebezpečí přestavuje každý a nebezpečí nelze eliminovat, nicméně my ho snižujeme. Díky nám se mnoho mladých pedofilů srovná se svou orientací a díky našim textům viz. Následky selhání (Čepek) pochopí, jak je zneužívání špatné. Většina textů o zneužívání je jen o tom, jak před ní ochránit děti, ale málokdo vysvětluje, jak je zneužívání špatné tak, aby to člověk pochopil.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Návštěvník »

Udal jsi toho co zneužíval ty dve holčičky nebo sis řekl, že stačí, když přestal? K debatám ohledně tech dalších řešení. Já jsem si jistý, že bych taklhle žit nedokázal hnusil bych se sám sobě. Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat. Jasně, ze existují ženy které mne přitahují a nemuzu je mít. Taky proto, ale nebudu brečet na netu, nesrovnavejtene se sebou. Jsou věci které mají zůstat v temnotě a tabu, ze se kvůli tomu někdo oddela,holt osud. Kdyby se to stalo mému sinovi? Přiznám se, že to si asi představit nedovedu.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Hebeš »

Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Udal jsi toho co zneužíval ty dve holčičky nebo sis řekl, že stačí, když přestal?
Jo, udal jsem. Bylo mě tehdy pět let a měl jsem zde tisíce příspěvků :D :D :D
Ne, dělám si srandu. Samozřejmě jsem ho nemohl udat, jelikož mi tehdy bylo asi pět let. Ale především on tu nikomu nenapsal, že zneužíval děti. Jen přišel do kontaktu s články vysvětlujícími špatnost zneužívání dětí a tak s tím přestal. Naše komunita se to o něj dozvěděla až po jeho zatčení. Nahlásil ho jeho kamarád (ne pedofil), údajně proto, aby dostal nižší trest za vlastní trestnou činnost. Kdyby ho nenahlásil, my bychom možná dodnes nevěděli, že zneužíval dvě holčičky.
Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Debatám ohledně tech dalších řešení. Já jsem si jistý, že bych taklhle žit nedokázal hnusil bych se sám sobě. Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat.
Chtěl by jsi se připravit o celý život sebevraždou?
Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Jasně, ze existují ženy které mne přitahují a nemuzu je mít. Taky proto, ale nebudu brečet na netu, nesrovnavejtene se sebou. Jsou věci které mají zůstat v temnotě a tabu
Jenže nešťastnou lásku k ženě vidíš všude kolem sebe, v televizi, na netu, v rodině. Sleduješ filmy a najdeš si tam své vzory, se kterými se identifikuješ. My jsme se ještě nedávno nemohli s nikým identifikovat, až tento web to změnil. My zde nebrečíme, ale naopak pomáháme jiným pedofilům, aby nebrečeli. S pedofilií jsi se mohl narodit i ty.
Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 ze se kvůli tomu někdo oddela,holt osud. Kdyby se to stalo mému sinovi? Přiznám se, že to si asi představit nedovedu.
Jaké by ti bylo, kdyby tvůj syn spáchal sebevraždu, jen kvůli netolerantní nenávistné společnosti? Nebo kdyby tvoje dcera byla zneužitá? Čepek počet zneužívání snižuje.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 451 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Tim »

Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat.
Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Návštěvník »

Tim píše: sobota 17. 8. 2019, 14:02:44
Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat.
Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D
Clovek co se stará o rodinu, chrani ji, pracuje a nemusi se bat byt s detmi sám aby je neos...l. Proste pravy opak kohokoli v z vas.
nintropan
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 43
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od nintropan »

Já jsem vždycky říkal, že intelektuálové tvé sorty, mají pokřivený pohled na svět. A svoje ujeté definice, které moc nekorespondují s realitou.
Uživatelský avatar
Meadow
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: Neřadím se do dané komunity lidí. Přišla jsem zde za účelem zjistit si nějaké informace a hned neodsuzovat lidi za něco, za co nemůžou.
Příspěvky: 5
Dostal: 18 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Meadow »

Návštěvník píše: středa 21. 8. 2019, 8:53:13
Tim píše: sobota 17. 8. 2019, 14:02:44
Návštěvník píše: sobota 17. 8. 2019, 8:15:05 Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat.
Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D
Clovek co se stará o rodinu, chrani ji, pracuje a nemusi se bat byt s detmi sám aby je neos...l. Proste pravy opak kohokoli v z vas.
Takže vy chcete říct, že lidé, kteří jsou pedofilové nedokáží pracovat, nedokáží se postarat o rodinu a ani ji chránit? Jsou to lidé, jako všichni ostatní, kteří milují své ženy a také své děti, protože jsou otcové. Já mít tátu pedofila, tak bych se za to ani nestyděla. Lepší mít milujícího otce, který si chce semnou v dětství hrát, povídat si, jezdit na všemožné výlety a trávit semnou svůj čas. Než otce, který na mě, jakožto na své dítě totálně kašle.

Není pedofil jak pedofil. Některý bohužel dokáže ublížit dítěti, ale některý jej zase chrání a nedokázal by si představit někomu takovému ublížit.
To je to samé jak u "normálních" lidí (jak já nemám ráda slovo normální, ale pro lepší pochopení). Některý člověk by zanedbával a nedej bože týral své vlastní dítě a některý by jej zase miloval a chtěl pro něj to nejlepší.

To, že se těmto lidem líbí děti z nich nedělá zrůdy. Zrůdy by byli až v tu chvíli, když by někomu ublížili, v tomto případě dítěti. Takže nechápu, proč o nich něco v tomto smyslu tvrdíte, když nevíte, jestli provedli něco protiprávního, či nikoliv. To, že se koukají na děti, či na jejich fotky z nich nedělá sexuální predátory, kteří by za každou cenu chtěli dítě znásilnit. :|
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 722 poděkování

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Nový příspěvek od Daniel »

Návštěvník píše: středa 21. 8. 2019, 8:53:13
Tim píše: sobota 17. 8. 2019, 14:02:44 Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D
Clovek co se stará o rodinu, chrani ji, pracuje a nemusi se bat byt s detmi sám aby je neos...l. Proste pravy opak kohokoli v z vas.
Jsem heterosexuální pedofil a jsem 18 let ženatý. Pracuji, platím daně, živím rodinu, splácím hypotéku, volný čas trávím převážně se svojí rodinou. A s dětmi bývám o samotě poměrně často. A to jak se svými dětmi, tak příležitostně i s dětmi svých příbuzných. A protože chci být připravený svou rodinu chránit, mám v současné době podanou žádost o zbrojní průkaz a učím se na testy.

Je podle vás něco z toho špatně?
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ