Cikáda3301 na chatu alias Mrkev na fóru - trvalý ban

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1077
Dal: 401 poděkování
Dostal: 741 poděkování

Cikáda3301 na chatu alias Mrkev na fóru - trvalý ban

Nový příspěvek od Fx100d »

Uživatel Cikáda3301 (na chatu) alias Mrkev (na fóru) byl trvale zabanován za opakované porušování pravidel. Na chatu byl již banován 06/03/2019 za pochybné řeči, bezdůvodné SOSky, chat znepřístupněn pro nevhodnost uživatele závislé na jeho požití drogy.
Po uplynutí banu na chatu opět banován 08/03/2019 za navážení se do ostatních, posílání pornografie a provokace.
Poté se zaregistroval jako Mrkev na fóru a hromadně nahlašoval příspěvky ostatních uživatelů. Po upozornění SZ, aby toho zanechal, odpověděl, že je to pomsta za ban na chatu a v jednání pokračoval.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.