Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Můj úvod a představení se

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 730
Dal: 147 poděkování
Dostal: 613 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Myš »

On taky vůbec nemusí vědět, co od tebe od čekává. Třeba mu je s tebou prostě dobře, asi jsi dobrý kámoš :) A jestli tam hraje roli absence otce a hledání mužského vzoru, případně sexualita, tak na to by ti možná neuměl neodpověděl, ne každý v tomto věku vnímá tyhle věci vědomě.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 777
Dal: 327 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Silesia »

proto bych tu sexualitu do toho vůbec netahal ale přesto vědět co by chtěl zažít nebo co by mu udělalo radost by mohl ne?
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Silesia píše:proto bych tu sexualitu do toho vůbec netahal ale přesto vědět co by chtěl zažít nebo co by mu udělalo radost by mohl ne?
Tak to jo, to samozřejmě mapuju. Rád by se třeba podíval do Británie, tak jsem mu slíbil, že třeba o prázdninách nebo až bude lepší počasí, si i s máti na pár dní vyjedeme. Jinak ho občas beru na hokej na nejmenovaný extraligový tým a chodí koukat když jdu hrát já s partou (čistě amatérská záležitost). Chtěl by hrát s náma, ale zatím by to bylo vzhledem k věku a postavě pro něj docela o hubu, tak to jsem mu rozmluvil, že na to je ještě nějakou dobu čas. Zájmů je dost, v tom problém není.
Sexualitu asi fakt s ním řešit nebudu, pokud s tím nezačne sám tak já to radši nechám tak. Kdyby to s těmi důvěrnostmi začal nějak přehánět, tak si ho usměrním, ale zatím to není nic co by smrdělo paragrafem.
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Příspěvky: 290
Dal: 229 poděkování
Dostal: 199 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od podivin »

Paulie86 píše:Namátkou pár situací, abyste měli představu o co jde:
Teda já jsem GL (na holčičky), ale tohle je fakt hezký, opravdu ti to přeju, zvlášť, když si toho sám vážíš a cítíš v tom opravdu lásku.

Možná je to opravdu jen prostě větší důvěra a vděk za záchranu, možná se tak začal chovat, protože už zjistil a cítí, že jsi ho jen nezachránil a nejsi s jeho matkou jen kvůli sexu, ale že ho máš opravdu rád. Nevím, jak dlouho byla matka a on bez manžela a otce, ale možná právě začal od tebe cítit taky lásku (teď myslím spíš rodičovskou než nějakou erotickou) a začal ti tedy víc důvěřovat. Možná, že se snaží se k tobě chovat mile, aby tě "ulovil" jako tátu. Možná se tak chová, aby tě přesvědčil, že tě má rád a že by chtěl, abys s nima zůstal.

Sice by mne taky moc zajímalo, proč to začal dělat, ale případný vyzvídání bys musel dělat opravdu opatrně. A nebo to prostě nechat, jestli nepřijde sám. Možná třeba příležitostně jen tak prohodit "Teda ty mě máš tak rád, to si snad ani nezasloužim." a třeba ho to postrčí, aby něco řekl, třeba pak sám řekne "Mohl bych se tě na něco zeptat/něco ti říct, ale nechci, aby ses pak rozzlobil". Tak bys ho musel ujistit, že ne a v žádném případě se nezlobit, hned zareagovat, že tě tím příjemně překvapil (ať to bude cokoliv) - musíš ho prostě hned ujistit, že se nezlobíš, že je vše v pořádku, musíš se na to připravit. Pokud by ti něco řekl a ty by ses zatvářil divně nebo jen trošku překvapeně zareagoval nebo trochu dýl o tom přemýšlel, mohl by se leknout, jestli něco neřekl špatně. Připrav se na to dopředu, pak už bude pozdě. Až to přijde, tak už bude pozdě o tom přemýšlet, co máš odpovědět.

Já vim, je to samé "možná".

Jinak řekl bych, že možnost je i ta, že je opravdu zženštělý, ať už by se to nazývalo homo nebo jinak, např. teď máme v seznamce DDLG, což jsem vůbec neznal, že existuje, takže třeba by tvůj vztah byl DDLB (bez BDSM) :-)

Super je, že jsi od soudu, takže máš přesný přehled o zákonech, takže by se nikdo něměm bát, že přeslápneš :-)

Takže ještě jednou, přeju ti to a užívej si to, dokud to jde a dokud ti to dělá dobře.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

To právě ne, žádný zženštilý metroušek to není, po stránce chování i vzhledu normální kluk. Jak už jsem psal, takhle se chová akorát ke mně (aspoň pokud vím) a jinak je to takový dost rezervovaný typ, co si spíš nechává odstup.
Ty rodinné vztahy jsou trochu složitější, otec zemřel krátce před jeho narozením, takže prakticky nikdy žádného ani neměl. Matka žádný vážnější vztah od té doby údajně neměla. Jen pro úplnost dodám, že já s ní nic intimního nemám.
Jo, to jsem taky přemýšlel, co bych vlastně dělal, kdyby mi doopravdy řekl, že se mu líbím jako kluk nebo něco v tom smyslu a co s tím pak dál. Jestli upřímnost za upřímnost a přiznat taky barvu, nebo radši dělat blbého dál. I z toho důvodu to radši jen víceméně pasivně přijímám a nevrtám do toho. Fyzickými kontakty z mé strany se snažím šetřit, občas mu to v té chvíli nějak decentně opětuju, ale jen v kamarádských mezích, aby si zase nemyslel že je mi to od něj protivný.
Možná si někdo může myslet, co jsem to za blbce, místo abych byl rád že si můžu "šáhnout" tak z toho dělám kovbojku, ale pro mě je zkrátka jeho důvěra a city (ať už je jejich podstata jakákoliv) cennější než to co má pod trenkama. Nebudu lhát, že mě to nezajímá vůbec, to by mi asi stejně nikdo nevěřil, ale snad chápete jak to myslím...
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Příspěvky: 290
Dal: 229 poděkování
Dostal: 199 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od podivin »

Paulie86 píše:To právě ne, žádný zženštilý metroušek to není, po stránce chování i vzhledu normální kluk. Jak už jsem psal, takhle se chová akorát ke mně (aspoň pokud vím) a jinak je to takový dost rezervovaný typ, co si spíš nechává odstup.
Tak on se tak může chovat jen k tobě právě proto, že ví, že je jinej a bojí se posměchu od odstatních, ale tobě věří, tak si k tobě dovolí být intimnější. Ale nejsem psycholog, pořád píšu jen svoje "možná". Ale jestli to tobě není nepříjemné, tak to prostě přijímej, určitě mu tím uděláš radost, jinak by to nedělal.
Paulie86 píše:Ty rodinné vztahy jsou trochu složitější, otec zemřel krátce před jeho narozením, takže prakticky nikdy žádného ani neměl. Matka žádný vážnější vztah od té doby údajně neměla. Jen pro úplnost dodám, že já s ní nic intimního nemám.
Hmmm, chudák. Takže ještě dvě možná: mohl by být ovlivněný životem s matkou, prostě trochu víc vyjadřovat náklonnost (nebo i lásku). A nebo mu opravdu celou dobu chyběl otcovský vzor a teď ho našel v tobě.
Paulie86 píše:Jo, to jsem taky přemýšlel, co bych vlastně dělal, kdyby mi doopravdy řekl, že se mu líbím jako kluk nebo něco v tom smyslu a co s tím pak dál. Jestli upřímnost za upřímnost a přiznat taky barvu, nebo radši dělat blbého dál.
Tak je určitě dobré být připraven. Hlavně z toho důvodu, aby člověk nevhodnou odpovědí neublížil (sám občas přemýšlím, jestli jsem jako mladší některým svým vrstevnicím takhle nějak trošku neublížil, když se chtěli se mnou trošku sblížit). Na druhou stranu, když by k tomu došlo, tak když mu řekneš, že ho máš taky hrozně rád, tak myslim, že tím nic nepokazíš.
Paulie86 píše:I z toho důvodu to radši jen víceméně pasivně přijímám a nevrtám do toho. Fyzickými kontakty z mé strany se snažím šetřit, občas mu to v té chvíli nějak decentně opětuju, ale jen v kamarádských mezích, aby si zase nemyslel že je mi to od něj protivný.
Tak jestli to tak opravdu cítíš, tak ho klidně i třeba víc pohlaď nebo obejmi, to snad trestný neni. Však sám víš, co si dovolit nesmíš. Možná to zkouší, jestli se taky sám nějak víc projevíš a když nebudeš reagovat, tak se možná stáhne, což by byla škoda. A kdyby chtěl zajít dál, tak si s ním promluv, pokud je rozumnej a opravdu mu na tobě taky záleží, tak by to mohl pochopit, že je někde hranice, za kterou nesmíš zajít.
Paulie86 píše:Možná si někdo může myslet, co jsem to za blbce, místo abych byl rád že si můžu "šáhnout" tak z toho dělám kovbojku, ale pro mě je zkrátka jeho důvěra a city (ať už je jejich podstata jakákoliv) cennější než to co má pod trenkama. Nebudu lhát, že mě to nezajímá vůbec, to by mi asi stejně nikdo nevěřil, ale snad chápete jak to myslím...
Ale prd, to si právě všichni myslí, že pedofilové chtěji děti zneužít, ale aspoň podle toho, jak se tady ostatní vyjadřují, tak prostě chtějí s dětmi být, hrát si s nimi, žít v jejich světě. Pokud bych měl mluvit za sebe, já rád s holčičkama mluvím, koukám, jak se chovaji, jsou prostě sladké, mají krásný nevinný pohled. Když se mazlím s dcerkou, mám sice erekci, ale ne proto, že bych myslel na sex, ale prostě mě vzruší. Sex s holčičkama si nedokážu představit a dětské porno jsem nikdy nehledal ani neviděl a asi by se mi to ani nelíbilo. Sex si dokážu představit se stařší slečnou nebo ženou, která si to dokáže vychutnat. Takže, když ti to nebude odporné, nebo dokonce ti to bude příjmené, tak se neostýchej s ním objímat, pohladit ho (na dovolených místech), prostě jednej přirozeně.

Doufám, že jsem ti teď neporadil něco špatného, ale můj názor je, pokud se nekoná zneužití, tak je to OK. Všechno, co lidé dělají, dělají proto, že jim to přináší potěšení. Jíme dobrá jídla, pijeme dobrá pití, posloucháme hezkou hudbu, to vše nám dělá dobře. Stejně je to se vztahy, akorát u vztahu pedofil-dítě musí být dospělák opatrný, ale ten vztah samotný vyhledávají oba dva, protože je pro ně příjemný.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Díky za rady, cením si toho. Zatím se držíme na svém a nechávám tomu volný průběh, tak uvidíme.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Mě ještě zaráží jedna věc, že ani matce všechny ty důvěrnosti nepřipadají divné. Nebo tak aspoň nevypadá, že by ji to nějak znervózňovalo.
Napadají mě dvě možnosti: a) buď mi máti opravdu tak bezmezně důvěřuje, že mu nic neudělám, nebo za b) ví o něm něco, co já ne.
Jestli je to za a) tak si toho moc vážím, ale na druhou stranu mě docela mrazí myšlenka, že by na mém místě byl někdo jiný, kdo by neměl zábrany toho využít.
A pokud za b) tak si moc nedokážu představit, že by věděla o co se jedná a tolerovala by to...
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 357 poděkování
Dostal: 53 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od K3i4L »

Ahoj.. hoši na chatu mě přemluvili, abych svoje postřehy z chat diskuze postnul i sem, tak to dělám.. jen upozorňuji, že to je v podstatě výcuc z chat konverzace:

to, že to ví matka, není záruka toho, že je to ok.. jsem četl to vlákno na webu, aj jsem tam chtěl reagovat na to.. jenže než bych něco inteligentního sesmolil.. mám pocit, že v nevinejch věcech vidí něco víc, což je pro pedofila obecně dost nebezpečný..
to, co popisuje, jsou reakce normálního trochu kontaktnějšího děcka.. to není nic příliš významného.. obzvlášť když k němu cítí vděčnost..
"A potíž je v tom, že on asi taky, pohledy do očí, mrknutí, takové to jakoby "kamarádské" drcnutí ramenem, culí se na mě jako měsíček, u televize mi hodí hlavu na rameno a tak." // to je prakticky úplně normální chování, které ani na táboře, kde své kluky znám někdy i pár dní, není výjimkou.. teda tam nemáme telku, většinou třeba u táboráku.. děcko unavený a kontaktní, kluk vedle se o mě opře a culí se.. nothing special in my opinion
přeji hodně štěstí, až kluk přijde za kámošem nebo kámoškou a řekne, že se líbal s dospělým borcem na pusu.. ladies and gentleman, we got him..
já tam vidím 13letýho vděčnýho a zmatenýho kluka, kterej hledá sám sebe a neví, co dělá.. city k dospělýmu jsou dost silný, plný vděčnosti.. jestli není kontaktní, neměl s rodiči moc blízkej vztah, možná není zvyklej na objetí a pohlazení.. boom a přišel někdo, kdo mu to poskytne.. tak mu to přijde jako definice lásky, z jeho dětskýho pohledu.. nicméně nope, je to prostě jen pobláznění, jak to děti uměj.. a na druhý straně je zjevný pedo, kterej odmítá, že je pedo, tvrdí, že počká do 15 let, ale už si s klukem dal pusu.. místo "klučičí večer" říká "romantickej večer".. a ve všem, co kluk dělá, od začátku viděl zamilovanost.. já říkám, že tohle neskončí jednoduše dobře..

A ještě, když už jsme u toho, mi nedá, abych nepřipomenul Plyšáčkův případ.. taky mamka věděla, že má dceru rád, taky tvrdil, že počká, až bude mít holka 15.. taky tvrdil, že zamilování je vzájemný.. dneska on i mamka stojí před soudem a jak jsem na chatu psal, hrozí jim takovej trest, že než by vyšli, nabrali by víc vrásek než zkušeností..
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Příspěvky: 290
Dal: 229 poděkování
Dostal: 199 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od podivin »

K3i4L píše:Ahoj.. hoši na chatu mě přemluvili, abych svoje postřehy z chat diskuze postnul i sem, tak to dělám.. jen upozorňuji, že to je v podstatě výcuc z chat konverzace:
Já bych rád jen připsal, že jsem (bohužel) jen některé infromace ze SZ s pauliem použil, abych trochu K3i4L přesvědčil, že důvěřuju pauliemu, že hranici nepřekročí. Nepsal jsem plně vše ze SZ, ale jen útržky podle mne důležité k objasnění a snad ne moc soukromé. Jestli bude mít paulie pocit, že jsem jeho intimní informace předal bez souhlasu dál, tak se hrozně moc omlouvám, že jsem zklamal jeho důvěru. Osobně si myslím, že ty informace snad tak moc intimní nejsou, spoustu SZ bylo převážně doplnění detailů k zápiskům na fóru, ale nechci to zlehčovat. Ale kvůli neuplným informacím si myslím, že K3i4L možná svůj názor opírá jen o částečné informace, ale úplně všechno jsem rozhodně bez paulieho svolení psát nechtěl. Chtěl jsem ale paulieho zkusit přemluvit, aby sem napsal celý příběh, ale pokud nebude chtít, tak ne. Myslím si ale, že by paulieho příběh mohl ostatní zajímat. Rozhodně si nemyslím, že by paulie byl ten typ, co překročí hranice.

Plyšáček byl (podle mne) trošku něco jiného, byl učitel tance, takže měl hodně kontaktů s holčičkami a navíc, co jsem tady četl, občas psal věci, které by neměl, a u plyšáčka to nebyla ojedinělá věc, on toho prováděl víc než jen zamilovanost do jedné holčiny. Navíc se s tou holčikou (tuším o dost mladší než tenhle mladík) dost předváděl na veřejnosti, takže on opravdu nějak tu hranici přestal vidět nebo prostě měl toho tolik kolem sebe, že se přestal ovládat. Paulie ale sám píše, že ví, kde ta hranice je a nechce jí překročit.

Pokud bys takhle uvažoval o Pauliem, tak bys tak musel uvažovat i o Kaszovi a vlastně i o sobě - samozřejmě, ty sis to zažil, takže znáš ten pocit i z druhé strany a proto to chápeš líp než my, co dítě zažívá a nechceš taky tak ublížít, proto máš větší zábrany, protože přesně víš, jak hrozné to pro dítě je. Ale i tak, proč zrovna ty bys nemohl začít uvažovat "já jsem musel trpět, když si na mě nejakej pedofil užíval, tak bych měl mít právo si taky s nějakým dítětem užít". Nechci tě urazit a způsobovat bolest, opravdu mi je hrozně moc smutno, co se ti stalo, ale pokud takhle uvažuješ o jednom člověku, tak bys tak musel uvažovat o všech a dokonce i o těch, kteří žádné stálé dítko nemají - ti by se prostě jednoho dne mohli taky "naštvat", že nikoho nemají a prostě si někoho ulovit, zneužít a odhodit.

Já osobně doufám, že ta pedofílie v nás nás nemění na zvířata, ale že nám ukazuje to krásné v dětech, že se dokážeme zamilovat kvůli té kráse a něžnosti a ne kvůli sexu. Buď budeme pesimisti nebo optimisti. U paulieho uvažuješ pesimisticky. Proč ne i u ostatních? Stejně tak bys mohl mne začít odsuzovat, že něco provedu mojí dceři.

Prosím, nechci s tebou začínat hádku, jen jsem smutný, že jsi tak pesimistický :(
Naposledy upravil(a) podivin dne čtvrtek 17. 1. 2019, 1:02:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 357 poděkování
Dostal: 53 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od K3i4L »

Já nejsem pesimistický.. jsem realista.. Nechápu, proč bych měl mít obavu z Kasze, když ten se sešel a začal chodit s Allein, když měla 14,5.. a u něj nemám pochyby, že pokud něco chtěli, tak tam nebyl problém vydržet do jejích 15.. A důvod taky je, že oba znám a o obou vím, jak v pohodě a jak střízliví jsou..

Proč neuvažuju o každém jako o zneužívači? Nechápu, proč bych měl.. spousta lidí tady mi přijde v pohodě a, jak jsem psal, se střízlivým pohledem.. je asi jen přirozené, že u člověka, u něhož ten střízlivý pohled necítím /nic proti tobě, Paulie, už jsem se vyjádřil/, jsem mnohem víc skeptický a opatrný..

Jsou peďáci, kteří jsou schopní se uvědomit, vytyčit si rizikový situace, uvědomovat si rozdíl mezi dětskou a dospěláckou psychikou.. a pak jsou tu tací, kteří ještě nejsou plně uvědomělý, nevědí, co jsou jejich rizikový situace a vidí trávu růst i u běžných reakcí dětí.. děti se poblazňují, děti jsou děti, hledají si idoly, hledají si, co jim schází.. ale to z nich nedělá ještě osoby ready na vztah.. Takže pokud obecně u někoho cítím, že není uvědomělý ohledně téhle problematiky, když tvrdí, že je do něj dítě zamilovaný a když mi pak někdo řekne, že si jde udělat romantickej večer /což bylo vysvětleno jako teda normální večer u filmů s klukem/ a že se ten dotyčnej i s tím klukem líbal.. tak je to asi trochu jiný než u většiny lidí tady, ne? Tohle není něco, co vypráví kdejakej pedo, co sem dojde..

Osobně tam vidím vícero chyb.. za 1) i kdyby kluk tvrdil, že je zamilovanej, neznamená to, že fakt zamilovanej je.. kolik lidí bylo "zamilovaných" ve 13 a pak jim došlo, když byli starší, jak moc to bylo cringe? Děcka si pletou partnerskou lásku s obdivem, idoly, vděčností.. 2) pokud by se děcko svěřilo, že je zamilovaný, i tak je pedo ten odpovědnej.. měl by říct, že se uvidí, až bude starší, ať si to promyslí.. ne mu dát pusu a z nevinnýho vztahu, o kterým se dalo přemýšlet jako o čistě kamarádském, najednou udělá něco jinýho.. a ne, fakt si nemyslím, že hned se z pusy musí stát vztah, jen je rozdíl mezi pusou při blahopřání k narozkám a pusou po tom, co mi děcko řeklo, že je do mě zamilovaný.. A víc jsem už napsal..

Já Paulieho neznám, jen poukazuju na to, co vidím a čtu.. já vidím běžný děcko s běžným chováním, kterých jsem za svou práci s dětma potkal už vícero, kluků i holek, který byli kontaktní a vděční a tulili se u táboráku.. což by mohlo být romantický, kdybych si jasně neujasnil, jak chci o takových věcech myslet..

Takže tak.. nic proti Pauliemu, to byly jen poznámky, který mu třeba pomůžou si leccos ujasnit a třeba i neselhat, who knows.. ale ty, Podivíne, to tady matláš jedno přes druhý..

Jinak, když tady trochu plevelíme Paulieho vlákno, tak tě tady, Paulie, vítám mezi náma..
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Příspěvky: 290
Dal: 229 poděkování
Dostal: 199 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od podivin »

K3i4L píše:Jsou peďáci, kteří jsou schopní se uvědomit, vytyčit si rizikový situace, uvědomovat si rozdíl mezi dětskou a dospěláckou psychikou..
Myslim, že už jsem ti to psal. Možná to bude znít jako ironie, ale myslim to vážně. Píšeš takový hluboký myšlenky, jako bys byl o hodně starší a já si připadam jak mladý ucho. Jsi tady už dýl, než já, máš i víc kontaktu a zkušeností s dětma. Navíc máš i svojí zkušenost.
K3i4L píše:Takže tak.. nic proti Pauliemu, to byly jen poznámky, který mu třeba pomůžou si leccos ujasnit a třeba i neselhat, who knows..
Snad to teda pauliemu pomůže, bohužel si mě asi vybral zrovna špatně na tuhle diskuzi, tak snad jsem mu něco neporadil špatně:(
K3i4L píše:ale ty, Podivíne, to tady matláš jedno přes druhý..
Chtěl jsem pauliho povzbudit a pomoct, aspoň s tim, že mu budu naslouchat, ale s mými zkušenostmi toho asi moc nesvedu a mohl bych ještě špatně poradit. Beru si tvojí kritiku k srdci a budu se krotit.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Argumenty proti i ten pesimismus chápu, ostatně jsem ani nečekal, že mi to tu všichni nadšeně odkývou. Zpětně si taky říkám, že jsem to asi nechal dojít trochu dál než by bylo košer, ale myslím si o sobě, že jsem zásadový člověk, který sliby plní (ať už dané jiným, nebo sám sobě).
Pokud jsem použil slova jako "romantika/romantický", tak to bylo myšleno do jisté míry s nadsázkou.


"za 1) i kdyby kluk tvrdil, že je zamilovanej, neznamená to, že fakt zamilovanej je.. kolik lidí bylo "zamilovaných" ve 13 a pak jim došlo, když byli starší, jak moc to bylo cringe? Děcka si pletou partnerskou lásku s obdivem, idoly, vděčností.. "
Jo, to je možné, netvrdím že se to stát nemůže. Ale to kolikrát pořádně neví ani dospělí lidi.

"2) pokud by se děcko svěřilo, že je zamilovaný, i tak je pedo ten odpovědnej.. měl by říct, že se uvidí, až bude starší, ať si to promyslí.. ne mu dát pusu a z nevinnýho vztahu, o kterým se dalo přemýšlet jako o čistě kamarádském, najednou udělá něco jinýho.. a ne, fakt si nemyslím, že hned se z pusy musí stát vztah, jen je rozdíl mezi pusou při blahopřání k narozkám a pusou po tom, co mi děcko řeklo, že je do mě zamilovaný.. A víc jsem už napsal.."
Bavili jsme se spolu "potom" docela dlouho, co jako s tím dál a staví se k tomu celému dost racionálně a rozumně. Evidentně si sám moc dobře uvědomuje, že to není úplně standartní "vztah" a ani on o tom neuvažuje ve smyslu "jé, teď spolu budeme chodit, pusinkovat se, vodit se za ručičky, mít se mocinky moc rádi a budeme spolu až do smrti".
Nechci ho nějak vychvalovat do nebes, ale ten kluk má víc rozumu, nadhledu a inteligence, než mnozí, kteří mají v téhle zemi volební právo. Ono taky se spolužáky a vrstevníky, co jsem tak vypozoroval, se baví jen minimálně a radši vyhledává společnost dospělých, protože se mezi nimi cítí líp. Chodí s námi třeba na kulečník, šipky nebo si zahrát na umělku fotbal (krom něj všechno dospělí chlapi) a když jsem se ho ptal, proč třeba radši nejde někam se spolužákama/spolužačkama, tak mi na to odpověděl, že si s nima nemá co říct a že jsou to "deb...í děcka" (admin doufám promine, jen cituju). Přitom chodí na gympl, kde by člověk tak z principu čekal, že bude spíš ta "chytřejší" část děcek.

"to, že to ví matka, není záruka toho, že je to ok.. "
Já vím, že to neznamená, že je to ok, taky vím, že to není ani běžné. Ale v každém případě je to asi pořád férovější model, než jí lhát. Já takhle aspoň cítím, že jsem "pod dozorem" a zároveň to beru jako obrovský projev důvěry. Tu kdybych nějak zklamal, tak je game over.

"přeji hodně štěstí, až kluk přijde za kámošem nebo kámoškou a řekne, že se líbal s dospělým borcem na pusu.."
No, není to chlubivý typ, čím míň je středem pozornosti, tím je šťastnější a z toho, že by se teď v dohledné době proflákla jeho orientace, má vysloveně strach, protože si je jístý, že by ho spolužáci sežrali.

"taky mamka věděla, že má dceru rád, taky tvrdil, že počká, až bude mít holka 15.. taky tvrdil, že zamilování je vzájemný.. dneska on i mamka stojí před soudem"
"Plyšáček byl (podle mne) trošku něco jiného, byl učitel tance, takže měl hodně kontaktů s holčičkami a navíc, co jsem tady četl, občas psal věci, které by neměl, a u plyšáčka to nebyla ojedinělá věc, on toho prováděl víc než jen zamilovanost do jedné holčiny. Navíc se s tou holčikou (tuším o dost mladší než tenhle mladík) dost předváděl na veřejnosti, takže on opravdu nějak tu hranici přestal vidět nebo prostě měl toho tolik kolem sebe, že se přestal ovládat. Paulie ale sám píše, že ví, kde ta hranice je a nechce jí překročit."
Nevím o co jde, takže nedokážu posoudit ani porovnat. Pokud ale je pravda ten druhý odstavec o dost mladší holčičce atd., tak tohle není můj případ.


Závěrem: kdyby to psal někdo jiný a já to četl, tak u toho budu vrtět hlavou taky, ale z pohledu třetí osoby je to zkrátka jiné než když je to osobní zkušenost.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Jen ještě dodám, že podivin podle všeho jen vytrhl pár věcí z kontextu z celkové naší komunikace, přihodil k tomu nejspíš nějakou vlastní dedukci, čímž to celé (věřím, že neúmyslně) zkreslil a přibarvil a výsledek je ten, že to vypadá, jak to vypadá. Ale tohle jsem si s ním vyříkal přes zprávy a považuju to za uzavřené.

"když mi pak někdo řekne, že si jde udělat romantickej večer /což bylo vysvětleno jako teda normální večer u filmů s klukem/"
Asi tak, já o žádném "romantickém" večeru nic nepsal, v téhle souvislosti jsem to slovo nepoužil a mluvil jsem čistě jen o společném večeru. "Romantika" byla čistě jen podivinova volná a poněkud nešťastná interpretace. A je mi naprosto jasné, jak to teď vypadá a co si člověk jako první pod slovy "romantický večer" představí. Já to nikomu za zlé nemám, protože já bych si pod slovním spojením "romantický večer" představil to stejný.
Uživatelský avatar
Cava19
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Bydliště: Velká Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: většinou je daleko dráždivější zahlédnout než vidět
Příspěvky: 48
Dal: 38 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Cava19 »

A jsi teda na třináctiletý kluky nebo máš jen bujnou fantazii?
Otázku, jak vnímat chování syna, zodpovím takto: svým příchodem do rodiny jsi zrušil oidipuskomplex (nebo něco podobného), syn prozřel a diví se, v jakémže to světě dosud žil - miluje tě, to je jisté, a je ti velmi vděčný.
Result: až si zodpovíš úvodní otázku, budeš vědět, co dál. Pokud bych byl na ženské a byl svobodný a jeho matka by se mi neprotivila, tak bych si v tomto momentě začal všímat jí, abych se uklidnil a uvědomil si konečně, že sexuální fantazie nejsou podmíněné sexuální orientací.
V opačném případě máš problém. No gratuluji ti, žes žil dosud běžně a neřešil jsi neřešitelné, o což se snaží tady ti lidi na tomto fóru.
Uživatelský avatar
ULICNIK
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jednou, až vyrostu, chci být malým klukem." Joseph Heller
Příspěvky: 27
Dostal: 5 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od ULICNIK »

Ahoj,
já vnímám Tvůj příběh jako touhu, kterou jsi pravděpodobně podvědomě potlačoval a najednou se objevila, zničehonic, o to ale silněji, než kdyby to bylo postupně od Tvých 13 let a Ty ses s ní učil žít.

Co píšu, píšu z vlastní zkušenosti. Sám si úplně hrozně moc přeju najít někoho ideálního, se kterým budu trávit čas a bude to čas maximálně šťastný nejen z mé strany, ale i z té druhé. Přeju si najít spřízněnou duši.

Protože už mi bude třicet, začínám si uvědomovat, že kromě té touhy najít chlapce, se kterým prožiju zbytek života, on nikdy nevyroste a bude mi ideálním partnerem až do smrti, mi děsivě bijí na poplach i biologické hodiny, které se nedají nijak ošálit a po většinu mého bdělého života mi posledních několik měsíců opakují stále dokola: Zestárneš úplně sám, nikým nemilován, všemi zapomenut, protože ostatní budou mít rodinu, to jediné, na čem v životě záleží.

Myslím, že Tvé city k tomu chlapci jsou jedna ze dvou rovin, kterou prožívám já. Buď jsi zjistil, že jsi pedofil a chlapce si idealizuješ a vsugerováváš si, že Tvoje city on opětuje a děje se malý zázrak na nebi, nebo prostě chceš být tátou.

Já Ti z celého srdce přeji, abys byl šťastný, a proto doufám, že jde o tu otcovskou rovinu.

Pokud ne, brzo bohužel zjistíš, co znamená bezhlavě se zamilovat do někoho, kdo nechápe city jako dospělý a neumí je opětovat stejně, což strašlivě bolí a to nepřeji nikomu.

Každopádně mu buď po boku jako starší kamarád, jako jeho vzor, ale přestaň ho vnímat jako milence - to se prostě spíš nestanea celé to podezření se Ti odehrává v hlavě jako egoobranný mechanismus. Jak jsem psal, píšu z vlastní zkušenosti, která už tolikrát bolela moc bolela.
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Díky za reakci, ale v mezičase od doby, kdy jsem psal úvodní příspěvek, se to už celé z jeho strany vysvětlilo. Ono to "podezření" se ukázalo být nakonec pravdivé, řekl mi to on sám, jak se věci doopravdy mají. Svým způsobem se ten malý zázrak na nebi stal.
Neboj, jako "milence" ho určitě nevnímám, ani to tak není - zatím mám ještě všech pět pohromadě.
Uživatelský avatar
ULICNIK
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jednou, až vyrostu, chci být malým klukem." Joseph Heller
Příspěvky: 27
Dostal: 5 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od ULICNIK »

Paulie86 píše:Díky za reakci, ale v mezičase od doby, kdy jsem psal úvodní příspěvek, se to už celé z jeho strany vysvětlilo. Ono to "podezření" se ukázalo být nakonec pravdivé, řekl mi to on sám, jak se věci doopravdy mají. Svým způsobem se ten malý zázrak na nebi stal.
Neboj, jako "milence" ho určitě nevnímám, ani to tak není - zatím mám ještě všech pět pohromadě.
No tak to je paráda, to jsi šťastný člověk. :P
Uživatelský avatar
Cava19
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Bydliště: Velká Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: většinou je daleko dráždivější zahlédnout než vidět
Příspěvky: 48
Dal: 38 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Cava19 »

Něco nového u vás? Zajímavosti, detaily?
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Příspěvky: 41
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Cava19 píše: středa 26. 6. 2019, 23:19:09 Něco nového u vás? Zajímavosti, detaily?
Nového v zásadě až tolik ne. To hlavní asi vyplynulo z posledních příspěvků.
Už to bude půl roku, co mi "přiznal barvu" a ačkoliv jsem měl obavy, jestli to bude dělat dobrotu, tak zatím je vše v pohodě. Naštěstí se ukázal být opravdu rozumný a chápe, že některé věci vzhledem na věk zkrátka nepřipadají v úvahu, takže se o ně ani nepokouší. Žádnou razantní změnu ve fyzických kontaktech to za následek nemělo a čas spolu trávime v podstatě stejným způsobem jako předtím, i když od té doby přece jen o dost častěji. Navíc za tu dobu, co se známe, taky o něco vyspěl (fyzicky i psychicky), takže je to zase trochu o něčem jiném.