Historie českého zločinu — Sen o růžových kalhotkách

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Historie českého zločinu — Sen o růžových kalhotkách

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Sen o růžových kalhotkách mu zničil život. Boj s deviací sváděl marně
Nejdříve své oběti pouze osahává a chce, aby mu ukázaly spodní kalhotky. Postupem času si ale troufá víc a víc… Ostravským kriminalistům pachatel unikal téměř šest let.


Role holčiček v mladším školním věku mluví puberťačky, ale ty alespoň zní celkem přirozeně puberťácky a nesnaží se trapně a marně předstírat, že jsou mladší. To je pokrok oproti dílu Nikomu to neříkej!, kdy zneužitou holčičku mluvila rovnou dospělá žena. Realistické pořady o zneužívání se už dnes bohužel dají natočit jen obtížně, protože autoři by mohli být obviněni z toho, že dětskému herci způsobilo natáčení podobné trauma, jako kdyby byl doopravdy zneužit.

Článek: http://dvojka.rozhlas.cz/sen-o-ruzovych-kalhotkach-mu-znicil-zivot-boj-s-deviaci-svadel-marne-7672218?player=on#player
Ke stažení: https://dvojka.rozhlas.cz/audio-download/sites/default/files/audios/1d6d4cc0275cd2ee4847c8458fc6b4de-mp3
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.