Rodiče prodávali svého 9letého syna pedofilům (Denik.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Ondřej
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Kam se kouknu, kousek tebe mám
Příspěvky: 22
Dal: 20 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Rodiče prodávali svého 9letého syna pedofilům (Denik.cz)

Nový příspěvek od Ondřej »


Německá policie rozbila mezinárodní síť pedofilů, kteří za úplatu opakovaně znásilňovali devítiletého chlapce. Toho jim prodávala jeho vlastní matka a její partner. Zatčeno bylo celkem osm lidí z různých koutů Evropy.

Sedmačtyřicetiletá matka devítiletého chlapce a její sedmatřicetiletý partner se živili tím, že svého syna "prodávali" pedofilům z různých evropských zemí a vybírali peníze za jeho opakovaná znásilnění. Ke znásilňování docházelo v okolí města Freiburg v jihozápadním Německu, v jehož blízkosti rodina žila. Informuje o tom agentura DPA.

"Jde o vůbec nejzávažnější případ sexuálního násilí, na jakém kdy vyšetřovatelé ve státu Bádensko-Württembersko pracovali," uvedl ve čtvrtek mluvčí německé prokuratury. Policie zatkla celkem osm podezřelých, včetně zmíněných rodičů.

Chlapec, který je v současnosti ve státní péči, byl zachráněn loni v září poté, co na praktiky pedofilního gangu upozornil policii anonymní tip. Podle německé prokuratury ale není jedinou obětí, protože mezi zatčené patří i otec, který sexuálně zneužíval svou vlastní nezletilou dceru.

Dalším podezřelým je devětačtyřicetiletý příslušník německých ozbrojených sil, kterého policie zatkla v kasárnách německo-francouzské brigády v Alsasku ve Francii.

Zbývající podezřelí, ve věku od 32 do 43 let, pocházejí ze Švýcarska, ze Španělska, ze severoněmeckého spolkového státu Šlesvicko-Holštýnsko a konečně rovněž z okolí Freiburgu.

Autor: Jaroslav Krupka


Kolik zájemců by se nechalo zlákat u nás?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Rodiče prodávali svého 9 letého syna pedofilům

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jako že by člověk zaplatial a pak s ním šel třeba na pouť nebo poučtět letadla?