Čunek opět jako zlý muž (Neviditelnypes.lidovky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 904
Dal: 298 poděkování
Dostal: 208 poděkování

Čunek opět jako zlý muž (Neviditelnypes.lidovky.cz)

Nový příspěvek od Silesia »


Proti adopci dětí homosexuálními páry se vyslovil zlínský hejtman a senátor Jiří Čunek. Lidovci mají podle něho zastávat konzervativní názory. Osvědčil tedy opět svoji věrnost principům, které donedávna tvořily ideovou kostru toho, čemu říkáme západní civilizace.

Doba ovšem je taková, že Čunek stojí takříkajíc na ztracené vartě. Trend doby jde jinudy. Jakmile se vyskytne ve veřejném prostoru něco, co je očividně proti zdravému rozumu, hned se vyrojí jednotlivci a skupiny a začnou to velebit a hlásat a podporovat.

Oficiální lidovecká pozice je ovšem jiná. V souvislosti s Čunkovým vystoupením jsou citováni jak ministr Daniel Herman, tak i předseda strany Pavel Bělobrádek. Zaklínadlem je diskuse. Když prohlásíte, jako Herman, že je lépe, když spolu lidé mluví než když nemluví, pak už nepotřebujete baterku, protože vám svítí svatozář nad hlavou. Je třeba si vzájemně vysvětlovat argumenty, to je zaklínadlo nové doby.

Vtip ovšem spočívá v tom, že zde nejde o diskusi jako takovou, ale o to, co kdo chce a co kdo nechce. Před patnácti, neřkuli dvaceti lety nebylo o adopci ani řeči. Tím spíš, že adopcím odložených dětí z dětských domovů brání předpisy údajně opřené o principy ochrany rodiny. Té rodiny, ze které se zvolna stává jakýsi podezřelý, samozřejmě že diskriminační útvar. Už ne registrované partnerství, už to má být manželství. Už ne manželství dvou, ale i tří a více osob, všichni se přece milují a jsou rodina. Zatím nesměle, zajisté že v rámci dialogu a diskuse a výměny argumentů, se nastoluje téma pedofilie. Poučení získáte na webu pedofilie-info.cz spravovaném organizací pedofilů ČEPEK, která naprosto nemá za cíl legalizaci sexuálních aktivit s dětmi.

Co bude dál?

Těžko říct, skoro jisté ale je, že Čunek to schytá.Nebojte, nezbláznil jsem se, ale opřela se o nás i taková kapacita jako pan Neff s poměeně neskrývanou ironií a nedůvěrou. Co mu to trochu vrátit?
Naposledy upravil(a) Allein dne úterý 10. 7. 2018, 17:29:24, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odkazy dávejte prosím do URL tagů, citace do Quote tagů nebo do kurzívy.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 876
Dal: 146 poděkování
Dostal: 764 poděkování

Re: Čunek opět jako zlý muž (Neviditelnypes.lidovky.cz)

Nový příspěvek od Myš »

Mám najednou nějak hodně času, když jsem nemocný, tedy jsem si řekl, že panu Neffovi napíšu.
Vážený pane Neffe,

jeden z členů ČEPEKu odkazoval na váš článek o panu Čunkovi, ve kterém právě ČEPEK poněkud nelichotivě zmiňujete:

"Zatím nesměle, zajisté že v rámci dialogu a diskuse a výměny argumentů, se nastoluje téma pedofilie. Poučení získáte na webu pedofilie-info.cz spravovaném organizací pedofilů ČEPEK, která naprosto nemá za cíl legalizaci sexuálních aktivit s dětmi."

Nechci vás nějak sáhodlouze zatěžovat přílivem informací o ČEPEKu. Především by mě zajímalo, na základě čeho tak o ČEPEKu usuzujete. Je pro vás na našem webu něco natolik znepokojivého, že jste pojal toto přesvědčení, nebo zda-li se za vás jedná o logický úsudek, že kdo chce otevřít nějaké téma, jistě tím sleduje více, než tvrdí?

Nicméně pár informací si přece neodpustím. Jsme neformální internetová komunita spíše než organizace a vzhledem ke svému členství v týmu stránku spravujícím, mohu upřímně prohlásit, že nám skutečně jde o na stránkách avizované otevření tématu ve společnosti, šíření objektivních informací (protože není lehké žít s tím, že by vás někdo třeba rád lynčoval na základě přesvědčení, že jste automaticky pachatel nejhorších odporností na dětech) a podporu členů, kteří s přijetím sebe sama a otevřením se ve světě mimo naší komunitu mohou mít problém. A vzhledem ke znalosti administrátorů a moderátorů stránky mohu směle prohlásit, že stránka spíš zanikne, než že by ji někdo transformoval za platformu lobbující za snížení věkové hranice. Jistě existují i takové pedofilní organizace, které mají legalizaci sexu s dětmi za cíl, nicméně podpůrně-osvětových skupin bez zájmů zákony měnit, či je dokonce porušovat, také není málo a ČEPEK mezi ně rozhodně patří.

Pokud na mě máte nějaké otázky, klidně se ptejte. Osobně si myslím, že když dojde k vysvětlení, pohled na ČEPEK změníte.

S pozdravem

Jakub alias "Myš"
správce poradny a mimo jiné také homosexuální pedofil
Docela obratem mi odpověděl, nicméně mě zanechal s pocitem, že mail vůbec nečetl.
Jak vidím, měl jsem pravdu.
Přeju vám, abyste se nedostal do konfliktu se zákonem.
A byl bych rád, kdyby se vám nepodařilo zákony změnit..
S popzdravem
Ondřej Neff
Tak jsem mu taky obratem odpověděl
Dobrý den,

váš email moc nechápu, v čem jste měl pravdu? Pochopili jsme se dobře?

Za přání děkuji, se zákony nemám problémy.

Kdybych měl z hlavy sepsat pár zákonů, kteřé bych změnil, tak jsou to třeba nedodělky v zákonu o financování politické kampaně, nedostatečná mi přijde kompromisní varianta služebního zákona, rád bych zavedl možnost korespondenční volby, legalizoval užívání kanabinoidů, změnil od ledna účinný zákon o povinnosti hypermarketů věnovat jídlo do potrainových bank, protože postihuje jen několik málo procent případů vyhozeného jídla, konečně změnil prastaré spotřební koše školních jídelen.... Návrh na změnu zákona ohledně snížení legálního věku způsobilosti k pohlavnímu styku mezi nimi není a nevím, jak jste na to přišel...

S pozdravem
Myš
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD