Nadia (1984, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Nadia (1984, film)

Nový příspěvek od Kuba »

Nadia

Nadia C. se v 70. letech stala ikonou sportovní gymnastiky. Její jméno je známé dodnes, protože se ve světě gymnastiky stále pohybuje. Dokázala úspěchy, které nelze překonat. Prožila si také bouřlivá a dramatická období. Díky lehké formě podání a humoru však nečekejte životopisné drama, ale spíše rodinný film, který zachycuje hlavně její sportovní kariéru.

ČSFD
IMDb

Obrázek Obrázek Obrázek

Do you think it´s possible for a little girl to fly? Tohle je mnohem více, než "jen" gymnastická obdoba Rockyho inspirovaná životní drahou rumunské olympijské vítězky Nadii C. Film se může pochlubit bravurním scénářem (k čertu s tím, že v mnohém neodpovídá skutečnosti, je dobrý :)) a několika naprosto kouzelnými scénami, které mě neomrzely ani po desátém shlédnutí a na které nejspíš nikdy nezapomenu. Jen škoda nepříliš přesvědčivého výkonu hlavní hrdinky a zejména faktu, že holky v polovině filmu vyrostou...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)