Child of Light (2014, PS4, PC, PS3, X360, WiiU, Xbox One)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 985
Dal: 111 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Child of Light (2014, PS4, PC, PS3, X360, WiiU, Xbox One)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jedná se o takzvaný žánr JRPG (Japanese role-playing game).
Hra je tvořena ručně malovanou grafikou. Ve hře hrajete za malou dospívající dívenku - princeznu, která jednoho dne upadla do bezvědomí a následně se probudila v kouzelném světě, který se snaží zachránit. Na to, že je hra od Ubisoftu, vypadá celkem dobře.

Odkaz na českou recenzi na games.cz:
https://games.tiscali.cz/recenze/child-of-light-recenze-237720