ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Libor K.

ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Libor K. »

zdravim, pred hodne hodne dlouhou dobou mi delal nejaky pan Kolarsky PPG vysetreni. stravil jsem rok v lecbe v Bohnicich a ted od te doby (rok 2013) jsem venku. dochazim na ambulantni lecbu a ted mi bylo receno jednou doktorkou ze to bude spět ke konci, ale ze se musi odstehovat ze me da panu Trojanovi.
pan Trojan me prijal a rekl mi, ze pujdu na PPG ktery mi prave dloooouho nikdo nedelal a pak za nejakou pani psycholozkou ktera posoudi jak jsem se adaptoval. a ted jako nevim co mam ocekavat. zmeni to PPG nejak ten pohled na propusteni. nebo je to jen proste doplneni "spisu?" ze jsem porad homosexualni pedofil (a nebo zoofil)?
nebo co kdyz se tam treba objevi i neco jineho nez pri prvnim vysetreni? (uprimne pan Kolarsky mi pripadal slizky, kdyz mi sahal na prirozeni a uz v ocich bylo jasne, ze uz uchyl jsem, jen jsem vesel do dveri. Budu otevreny k vam, vzrusujou me i zvirata, koně, opravdu. A byť v projekci byla i konska vagina, libilo se me to ale v ppg grafu se to vubec neukazalo.) na svobode jsem 4 roky bez zadneho problemu. trochu mam strach, ze psycholozka nebo PPG nejak zastavi to moje propusteni, byt mi to bylo doktorkou receno. a co kdyz se u trojana (pokud tam bude mit i zvirata) objevi i znak zoofilie? prosim poradte.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Podle mě je to PPG pouze na doplnění "spisu". Žádný sexuolog snad nemůže očekávat, že by tě teď nestandardní objekty vzrušovaly méně než na začátku léčby, nebo dokonce vůbec. Cílem léčby není změna sexuální orientace, to ani není možné; cílem je jen vyřešit problémy se sebepřijetím a sebeovládáním.

Víc ti poradit neumím, takto předem to asi nevyřešíme. Počkej si na verdikt, nech si ho odůvodnit a pak budeme moudřejší a budeme ti případně moci poradit, jak se bránit. Ale snad vše dobře dopadne. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Libor K.

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Libor K. »

Děkuji ti Gabrieli, tak tam mam zitra jit a jsem z toho cely nervozni. tak doufam ze se tam nesesypu protoze vubec nevim co ocekavat tak snad to bude v pohode. radsi bych tam sel za cil vyzkumu.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Filip »

Nemusíš sa báť. Určite ťa nezavrú, maximálne ti neukončia nariadenú ambulantnú liečbu. A ppg si už absolvoval takže to nebude nič nové.
Uživatelský avatar
Libor K.

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Libor K. »

Tak to mám za sebou. Stále hledá klienty na průzkum PPG.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Takže to chápu tak, že ti to PPG dělali jen proto, že tě přeřadili k Trojanovi, který zrovna náhodou dělá výzkum PPG. Kdyby tě přeřadili ke kterémukoli jinému sexuologovi, nové PPG by ti nedělali.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Forst Jan »

U mého ukončení ambulantní léčby PPG vyšetření nebylo potřeba.
Děkuji
Uživatelský avatar
Libor K.

Re: ukončení nařízené ambulantní léčby - postup?

Nový příspěvek od Libor K. »

Musim rici ze to bylo u pana Trojana mnohokráte lepší než u pana kolarskeho.
U pana kolarskeho jsem si musel nasadit prezervativ a prakticky pres nejakou jakoby obrácenou zkumavku kde vedla hadicka a kde mereni dochazelo tlakem to bylo u pana Trojana jine lepsi.
zmeril mi obvod meho nadobi a podle toho mi pak udelal ten senzor ktery byl neco jako krouzek na ptactvo na nohu orla.
co se tyce projekce asi nejhezci mi prisla pampeliska a rybnik a sem tam probliknuti pozadi windows 7
jinak obrazky .. uprimne kdyby byly alespon hezci v obliceji, ale promitat fotky z 80 let nic pro me. me se musi aspon trosku objekt libit v obliceji coz zvladla asi jen jedna.
ukol znel: "Predstavujte si sex, mazleni, jakekoliv sexualni aktivity s temito muzi, zenami, detmi"
šlo to těžko, protože mě fyzicky nepritahovali. jsem sexualne preferovany jinak, ale taky mi jde o vzhled. asi jsem malo otrly, kdyz mi to nepripadalo sexy.
jo a aplikace se mu rozbila s temi čísly, 1 málo svůdná až 6 přitažlivá. tak sem toho byl ušetřen. a za 45 minut co jsem vešel do ordinace jsem pak šel domů. je to škoda.
přemýšlím nad tím, jestli to třeba není nějaké podprahové vnímání :D že mi mezi neutrální snímek a nějakou tuhle ženskou nacpou na jednu milisetinu objekt mého zájmu ve vysokém rozlišení, kterou zachytí jen můj mozek a pak je to bráno že na tu fotku, kterou vidím reaguji. noo budu to muset prozkoumat :D kazdopadne diiiky :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů