Dá se homofobie léčit? A2larm

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Dá se homofobie léčit? A2larm

Nový příspěvek od Myš »

Článek patří do sekce hate'n'lol, kam krásně pasuje. Na druhou stranu mi není příjemné, že máme v parlamentu někoho ražení paní Nývltové.
V rádiu se včera paní poslankyně za ČSSD Pavlína Nytrová v debatě s právničkou Adélou Horákovou trošku zamotala, až nakonec vypustila tu nešťastnou větu, že „homosexuálové se budou snažit zlegalizovat sex s dětmi“.

V pořadu na ČRo Plus politička od začátku neoplývala odbornými (ani jinými) znalostmi, což ale bohatě nahrazovala zápalem a předsudky, i nečekanými informacemi o státoprávním uspořádání Skandinávie, kde si „moc usurpovali homosexuálové“. Že Nytrová nerozumí fungování nejen Skandinávie, ale ani našeho státu, který by jako poslankyně měla teoreticky aspoň částečně řídit, ukázala hned v prvním vstupu, když spojila lobbisty, kteří podle ní v roce 2006 slibovali, že nebudou mít po uzákonění registrovaného partnerství žádné další požadavky, s rozhodnutím ústavního soudu zakazujícím evidentní diskriminaci spočívající v tom, že si člověk mohl adoptovat dítě jako „svobodný“, ale nikoli jako „registrovaný“.

Svůj intelektuální background ke své smůle prozradila (snad už brzy bývalá) sociální demokratka sama. Všechny odpůrce adopcí totiž navedla na své stránky petice-adopce.cz. Na jejím webu se středověkem nešetří. Homosexualita je nemoc, která by se měla léčit. V jednom z mnoha příspěvků na toto téma MUDr. Štěpán Rucki, CSc., ve své vypointované studii dokonce dospěl k tomu, že homosexualita se léčí stejně špatně jako alkoholismus.
http://a2larm.cz/2016/07/da-se-homofobie-lecit/
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dá se homofobie léčit? A2larm

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jééé. :)
http://www.petice-adopce.cz/ píše:Poznámka: v ČR již vznikla první pedofilní komunita ČEPEK http://www.cepek.cz. Samozřejmě vše zpočátku musí vypadat velmi neškodně a kultivovaně, jinak by členové této komunity neměli možnost fungovat a následně zakořenit do naší společnosti. Cílem této postupné strategie je zastávat postoj ve smyslu "my jsme hodní pedofilové a s těmi zlými nemáme nic společného". Vytvořením veřejné společenské diskuze dochází ke skrytému (podvědomému) posouvání hranic a pocitu, že na pedofilním způsobu života není nic špatného. Jedná se ovšem o psychologickou manipulaci a liberalizaci samotného pojmu pedofilie.
Škoda, že mají špatně webovou adresu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3148
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Dá se homofobie léčit? A2larm

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jen bych dodal že ani autor toho článku nemá úplně jasno o fungování státu. Jednak poslankyně nejde odvolat a druhak stát neřídí poslanci ale vláda...

To že máme parlament plný podobných "yntelyghentů" je věc jiná.

PS nešlo by zabrat i http://www.cepek.cz a dát tam přesměrování? I negativní reklama je reklama!
Stačilo by tam třeba dát nápis děkujeme paní poslankyni za podporu a po pár vteřinách to přesměrovat :0)