Hledala jsem lásku pomocí seznamky, přišlo utrpení a bolest

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6124
Dal: 1328 poděkování
Dostal: 3101 poděkování

Hledala jsem lásku pomocí seznamky, přišlo utrpení a bolest

Nový příspěvek od Kasz »

Hledala jsem lásku pomocí seznamky, přišlo jen utrpení a bolest (alik.idnes.cz)

Když mi bylo 14 let, tak jsem začala čím dál tím víc toužit po lásce. Rodiče mě sice měli a mají rádi, ale nikdy mi to nedali jinak najevo, nikdy mi neřekli mám tě rád, mám tě ráda a tak jsem začala lásku hledat jinde.

Sama o sobě jsem si myslela, že jsem ošklivá a tak jsem byla ráda, když jsem se někomu líbila. Nevím, co mě to napadlo, ale asi ze zoufalství jsem si napsala jednoho dne na jednu nejmenovanou seznamku inzerát a byla jsem překvapena, že na něj kluci začali reagovat tak rychle. Jeden z těch kluků se mi velmi líbil, tak jsme si spolu začali psát...


Popis negativní zkušenosti je přínosný, bohužel autorka se příliš neřídila obecnými "bezpečnostními" doporučeními - setkání na veřejném místě apod. Šla s dotyčným do baru, kde zřejmě někde v "zákoutí" si dotyčný dovoloval, a přestože se jí to nelíbilo, sešla se s ním znovu. Musela být asi hodně zoufalá, protože s člověkem, který se ke mně na první schůzce chová tak, jak popsala, bych se už nikdy setkat nechtěl.

Chtěl bych do diskuze zareagovat a napsat v krátkosti náš příběh s Alleinkou, které taky bylo 14, když jsme se poprvé setkali, a dopadlo to opačně. Jenže na Alíkovi účet nemám a asi mě tam jen tak nepustí. :)
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙