Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Ahoj, zpracovávám do školy projekt s názvem: "Vývoj společenského přístupu k sexuálním menšinám". Slíbil jsem v jeho rámci využít jako jeden ze zdrojů rozhovory přímo s příslušníky sexuálních menšin. Rád bych měl mezi respondenty také příslušníky tabuizované pedofilní komunity. Níže přikládám dotazník, není upraven speciálně pro pedofilii, ale měl by být použitelný univerzálně.


Instrukce k dotazníku:
Dotazník se skládá ze dvou částí. Osobní a neosobní. Nemá smysl ho vyplňovat, pokud na každou otázku odpovíte jednou větou, potřebuju ucelenější myšlenky. Samozřejmě chápu, že polovina otázek vás nezaujme nebo na ni odpovíte negativně.
Na osobní část nemusíte odpovídat. Můžete ji přeskočit, pokud o sobě nechcete mluvit, ale byl bych rád, kdybyste na ni odpověděli a poskytly náhled do skutečného života.
Pokud to pro vás bude pohodlnější, odpovědi na jednotlivé otázky stačí vypsat na forum. Můžete však, a já bych byl za to raději, odeslat odpovědi na můj email: [email protected]. Zaručí se tak větší anonymita, vzájemné neovlivňování respondentů, a možnost další komunikace umožňující rozvinutí položených otázek.

Osobní část:
1) Kolik vám je let? Chcete se před zahájením dotazníku popsat jednou dvěma větami?
2) Odkdy se u vás vyskytují příznaky odlišnosti?
3) Kdy jste pochopili, co to znamená, a seznámili se se skupinou, do níž se řadíte?
4) Kdy jste se se svou odlišností vnitřně smířili?
5) Komu ze svých blízkých jste svou odlišnost prozradili?
6) Setkali jste se s nepochopením či dokonce diskriminací? Pokud ano, popište.
7) Jak vypadá váš partnerský život?

Neosobní část:
1) Zajímáte se o dějiny sexuality a sexuální menšiny?
2) Fandíte sociálním komunitám sexuálních menšin nebo je považujete za způsob vlastní segregace a vzdalování se většinové společnosti?
3) Vidíte ve společenském přístupu za poslední desítky let nějaký posun? Popište.
4) Pozorujete sami osobně ve svém okolí nějaký hmatatelný posun?
5) Pokud jste na otázky 3 a 4 odpověděli kladně, zkuste vymyslet, čím je způsoben.
6) Co vidíte v současné době jako nejhorší překážky v přístupu společnosti k příslušníkům sexuálních menšin?
7) Existují nějaké překážky ze strany státu a zákonná diskriminace?
8) Vidíte výraznější rozdíl mezi situací v ČR a jiných státech Evropy?
9) Jaký je podle vás ideální přístup společnosti k sexuálním menšinám? Do jakého bodu byste byli rádi, aby tolerance dospěla?

Způsob naložení s dotazníkem:
Jména ani přezdívky jeho účastníků nehodlám zmiňovat. Celé dotazníky nebudu dávat do rukou nikomu dalšímu ani je celé číst. Některé zajímavé úvahy či odpovědi na konkrétní otázky mám v plánu v rámci projektu citovat v plném znění. Dále budu u dotazníku sledovat četnost jednotlivých názorů a hledat převažující či srovnávat rozdíly panující mezi jednotlivými menšinami.
Tito uživatelé poděkovali autorovi SanDonk za příspěvky (celkem 2):
simgiran, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Do kdy to asi tak má být? Pokud mám ke každé otázce napsat víc než jednu větu, budu potřebovat trochu času. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Dotazník určitě vyplním, vypadá zajímavě. Pokusím se jej poslat na email co nejdříve, nicméně ještě uvidím, nakolik to budu ať už dnes či v příští dny stíhat. Proto by bylo dobré, jak už psal Gabriel, připsat, kolik času na to dostáváme. :)

Mimochodem bych doporučil registraci na fóru - bylo by to pohodlnější pro obě strany. Nebudete muset čekat na schválení příspěvku moderátorem a také vás případně bude moct kontaktovat nějaký respondent přímo přes SZ na našem fóru, bude-li třeba nějaké rychlejší odpovědi. Ale to už je na vašem rozhodnutí.

Přeji hezký zbytek týdne a hodně štěstí s dotazníkem. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Forst Jan
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Livrey »

Dotazník odeslán :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Livrey za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Děkuju všem za zájem. Potěšila mě rychlost a množství reakcí. Odpovědi potřebuji do 19.4., tzn. týden od doby, kdy jsem dotazník vypracoval, šest dní ode dneška. Omlouvám se, že jsem to zapomněl na úvod připsat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi SanDonk za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Livrey
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Jdeme do finále. Z loňského projektu letos zpracovávám svou poslední středoškolskou odbornou práci (pak už budou jenom vysokoškolské). Betafinální verze, kterou teď posuzuje vedoucí, má 84 stran (46 vlastní test, 31 dotazníky vaše a sadomasochistů). Ještě jednou děkuji všem za spolupráci. Až bude hotova konečná podoba, pokusím se zajistit zveřejnění a dát sem na něj odkaz.
Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Livrey »

Díky ti za zpracování takového tématu, je to potřeba. Ráda jsem ti pomohla, i když to zpětně vidím jako hodně chatrnou pomoc, zvláště když jsem si to po sobě četla asi po roce, utrpení pro mé oči... :D
Máš na tohle téma na SOČku nebo se neúčastníš žádné soutěže?
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Já zase děkuju za ty odpovědi, bez nich by to nešlo. Doufám, že se tvoje názory až tak zásadně neliší od toho, cos mi odpověděla, protože se o ně dost opírám, různě z nich cituji a určuju jejich četnost.
Bohužel se neúčastním soutěže, protože jsem práci dokončil až dávno po uzavření termínu.

Finální podobu práce už mám dávno odevzdanou společně se svolením publikovat ji na internetu, ale bohužel se mi nepodařilo najít nějakou důvěryhodnou stránku, na které bych ji mohl ve formátu pdf zveřejnit. Pokud byste měli zájem, mohl bych ji například poslat někomu z administrátorů webu k posouzení, zda považuje za přínosné zveřejnit ji zde. Myslím, že jde o místo, kde by mohla být poměrně dobře dostupná a přitom se neztratitmezi balastem povětšinou anonymních referátů jako na "specializovaných" databázích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi SanDonk za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Kasz »

Práci pošli do redakce, mrknem na to: [email protected]
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Ahoj, už je to lehce přes měsíc, tak se zeptám, jak to dopadlo (asi tuším, ale radši se ujistím).
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

SanDonk píše:Ahoj, už je to lehce přes měsíc, tak se zeptám, jak to dopadlo (asi tuším, ale radši se ujistím).
Možná to lidé, kteří mají přístup k redakčnímu mailu, jen přehlédli. Určitě bych si tu práci rád přečetl.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Odepisoval mi Jakub Myš, že ji četl a je dobrá. Petr Kasz nebo někdo další mi neodpověděli (nevím přesně, kdo tam má ještě přístup).
Jestli chceš, klidně ti ji můžu poslat na tvůj email, ale byl bych docela rád, kdyby se povedla zveřejnit na nějakém rozumném místě, kde si ji někdo přečte.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Myš »

Bychom mohli práci zveřejnit tady na stránce, co na to ostatní členové týmu ČEPEK?
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ještě jsem tu práci nečetl, ale snad nebude špatná, takže bych ji tu zveřejnil.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od Kasz »

Práci jsem zveřejnil: Společenské postavení příslušníků sexuálních menšin se zaměřením na pedofilii a sadomasochismus – seminární práce, autor: Pavel Kantner

Omlouvám se za zpoždění. Kdybys potřeboval cokoliv upravit, tak napiš, není problém cokoliv zeditovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Livrey, SanDonk, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
SanDonk
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 50
Příspěvky: 9
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Přístup k sexuální menšinám - dotazník

Nový příspěvek od SanDonk »

Tak děkuji za odpověď i za zveřejnění. Delší dobu jsem tu nebyl, tak jsem si všiml až teď. Doufám, že ta práce bude alespoň trochu přínosem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů