Učiteľ obvinený zo sexuálneho zneuživania žiačky(13)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Učiteľ obvinený zo sexuálneho zneuživania žiačky(13)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Právnik Ján Kanaba st.:
- Neprekvapuje ma, že tohto učiteľa vzali do väzby. Trestná sadzba je od 7 do 12 rokov, najmä za pohlavné zneužívanie, tam ide o osobu, ktorú mal zverenú pod dozor ako žiačku a navyše bola maloletá. V prípade umelého prerušenia tehotenstva je sadzba nižšia, pretože ide iba o prečin. Skôr ma prekvapuje iná vec, že v tejto republike neplatí zákon pre každého. Poznám prípad, kde farár takýmto spôsobom pohlavne zneužíval 14-ročné žiačky, volal ich do sprchy umývať mu chrbát, obchytkával ich na náboženstve, a keď rodičia podali trestné oznámenie, vyšetrovateľ zastavil trestné stíhanie a napísal, že letmé obchytkávanie cez oblečenie nie je trestný čin.
To ten právník myslí vážně? Srovnávat soulož, ze které bylo počato dítě, s osaháváním přes oblečení? Z chladně objektivního hlediska je snad jasné, co je závažnější, a pokud jde o subjektivní prožívání těch zneužívaných dívek, může to být vysoce individuální (umím si představit i extrémní případ, že ta soulož byla z lásky a zanechala menší psychické následky, než to osahávání).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.