Manželská tonutí - 2. a 3. díl (1996, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Manželská tonutí - 2. a 3. díl (1996, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Manželská tonutí - 2. a 3. díl

Cyklus komedií o trampotách partnerského soužití. Čtyři samostatné dramatické příběhy byly inspirovány skutečnými životními případy, se kterými se spoluautor scénářů MUDr. Miloslav Plzák (spolu s Otto Zelenkou a Petrem Zelenkou) setkal ve své dlouholeté praxi.

ČSFD

2. díl - Hysterka
14letá Sandra Nováková v roli dcery muže, který balí hysterku:

Obrázek

12.8.2012 ve 14:30 na ČT1.


3. díl - Nejsem líná, jsem chudokrevná
Cca 10letá Barbora Johnová v roli dcery rozvádějících se rodičů:

Obrázek

19.8.2012 ve 14:55 na ČT1.
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 24. 8. 2020, 9:15:21, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.