Pouští a pralesem / Púšťou a pralesom / W pustyni i w puszczy / Stas and Nel Adventures (2001, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 141 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Pouští a pralesem / Púšťou a pralesom / W pustyni i w puszczy / Stas and Nel Adventures (2001, film)

Nový příspěvek od Scopi »

Pouští a pralesem / Púšťou a pralesom / W pustyni i w puszczy / Stas and Nel Adventures

Stas Tarkowski (15) a Nel Rawlinson (9) jsou uneseni Mahdího rebely a jejich zoufalí otcové začnou po nich pátrat. Jenomže Mahdího povstání se rychle šíří celou severní Afrikou a šance, že obě děti naleznou, se vzdaluje. Stas i Nel jsou nuceni spoléhat jen sami na sebe, a tak spolu se dvěma africkými otroky – Meou a Kalim – utečou ze zajetí. Putují směrem na jih přes bohapustou zemi plnou nástrah. Musí zdolat nejen divoká zvířata, bouře, ale také například malárii. Na jejich nedobrovolné cestě ke svobodě se setkávají s různými učiteli, například s Kaliopolim – vysídleným Řekem, který Stase provede kritickým setkáním s Mahdím, ale také s výstředním polským kartografem Lindem, který se ztratil v džungli a sehraje důležitou roli ve chvíli, kdy Nelu postihne malárie a zdá se, že už není žádná naděje na její přežití.

ČSFD

Obrázek Obrázek

V hlavní roli tehdy desetiletá Karolina Sawka.

Prozatím jsem viděl první dva díly a už ted můžu říct, že je to velmi pěkný film.
Kdyby někdo věděl kde sehnat třetí díl, budu velmi rád.
Amor non est sanabilis