Incest v rodině

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Incest v rodině

Nový příspěvek od alun »

Ahoj, už delší dobu přemýšlím nad trestností incestu, to znamená např. soulož rodiče se svým dítětem nebo soulož mezi sourozenci opačného i stejného pohlaví. V trestním zákonu je např.napsáno, že mezi trestné činy patří soulož rodiče s dítětem a soulož mezi sourozenci (stejného a opačného pohlaví).

Soulož mezi dítětem a rodičem, obzvlášť pokud dítěti nebylo 18 nebo 15, bych trestnost zachoval. Myslím tím soulož mezi stejným a opačným pohlavím. Pokud by šlo o osoby starší 18 let a s obou stran by byl souhlas, trestal bych to pouze nějakými peněžními pokutami v případě incestu mezi synem a otcem, nebo mezi dcerou a matkou. V případě soulože mezi dcerou a otcem nebo mezi synem a matkou bych zachoval trestní sazbu odnětí svobody až na tři roky. Protože v těchto případech může dojít k početí a děti které se tím to způsobem narodí mohou mít poté různé zdravotní problémy.

Tak že nevidím důvod proč trestat stejně sexuální aktivity mezi dcerou a matkou nebo synem a otcem pokud všem je 18 let a souhlasí s tím obě strany. Je to sice nemorální ale nikomu to neubližuje, než v případě incestu např. otec dcera nebo syn matka,kdy může dojít k nechtěnému početí.
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 10. 2. 2016, 14:39:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna tečka z nadpisu.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Jeremy »

Pokiaľ ide o dospelé osoby a so súhlasom oboch, nemyslím, že by sa takéto prípady reálne v nejakej väčšej miere riešili pred súdom. Znenie zákona tu chápem skôr ako také vodítko na zdôraznenie spoločenskej nevhodnosti podobných praktík, pričom sa ale takéto prípadné chovanie reálne trestá výnimočne a zrejme skôr v kombinácii s inými dôvodmi.

Nenapadá má lepšie riešenie a tak s tým súčasným nemám veľký problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Marco Freeman
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V Česku i na Slovensku je zakázána pouze soulož mezi příbuznými. A soulož je spojení pohlavních orgánů muže a ženy. Soulož mezi lidmi stejného pohlaví není možná, mezi nimi může dojít jen k jinému druhu pohlavnímu styku. Takže incest je trestný opravdu jen proto, aby nedocházelo k početí dětí-monster.

§ 188
Soulož mezi příbuznými

Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.


----------

§ 203
Súlož medzi príbuznými

(1) Kto vykoná súlož s príbuzným v priamom rade alebo so súrodencom, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

(2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 na chránenej osobe.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od alun »

V užším vyznamu souloz neboli pohlavni styk take znamená muz s muzem tedy analni sex (penilně analni styk). Tak ze souloz mezi pribuznymi stejneho pohlaví může byt. To slovo jsem pouzil víceméně dobře.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Jednorozec »

To že se splodí dítě s pokrevně příbuzným člověkem zvyšuje šanci na projevení se genetické vady. Ovšem za předpokladu že v dané rodině se nějaký vada vyskytuje. Stejně tak zvyšuje šanci na zachování genů pozitivních. Existovaly kultury jkde to bylo obvyklé a dokonce žádané. Takový sarověcí faraoni si běžně brali vlastní sestry, či děti nebo dokonce vnoučata!
Z našeho pohledu se to může zdát šílené ale oni se považovali za výjimečné (potomky bohů) a splodit potomky s někým méně na výši bylo pro ně negativní.
Zajímalo by mně jak moc se to na nich podepsalo, jestli existují záznamy o postižených faraonech..

Čistě teoreticky pokud by se udělal genetický test a riziko by nebylo velké tak bych to nechal být....

Pamatuji si dokonce případ kdy se dva mladí zamilovali a vzali měli zdravé dítě a praštění rodiče jim zkazili život tím že jim dodatečně řekli že jsou bratr a sestra (mám dojem že měli společnoho otce)....
Uživatelský avatar
Cute Boys
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Možná trochu netradiční, bisexuální pedofilka, kterou zajímají jak dospělí jedinci obou pohlaví, tak se dokáže pokochat pohledem na krásné mladé chlapce :)
Příspěvky: 25
Dal: 64 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Cute Boys »

Jednorozec píše:To že se splodí dítě s pokrevně příbuzným člověkem zvyšuje šanci na projevení se genetické vady. Ovšem za předpokladu že v dané rodině se nějaký vada vyskytuje. Stejně tak zvyšuje šanci na zachování genů pozitivních. Existovaly kultury jkde to bylo obvyklé a dokonce žádané. Takový sarověcí faraoni si běžně brali vlastní sestry, či děti nebo dokonce vnoučata!
Z našeho pohledu se to může zdát šílené ale oni se považovali za výjimečné (potomky bohů) a splodit potomky s někým méně na výši bylo pro ně negativní.
Zajímalo by mně jak moc se to na nich podepsalo, jestli existují záznamy o postižených faraonech..

Čistě teoreticky pokud by se udělal genetický test a riziko by nebylo velké tak bych to nechal být....

Pamatuji si dokonce případ kdy se dva mladí zamilovali a vzali měli zdravé dítě a praštění rodiče jim zkazili život tím že jim dodatečně řekli že jsou bratr a sestra (mám dojem že měli společnoho otce)....
Pokud v rodině existuje nějaké genetické vady, tak se příbuzenským stykem opravdu ještě prohlubují a asi nejznámějším případem je Faraon Tutanchamon.

http://maat63.blog.cz/1011/tutanchamon-rodinna-tajemstvi

http://vat.pravda.sk/clovek/clanok/333879-tutanchamona-nicili-geneticke-poruchy/

Pokud jsme si tedy zákon vyložili správně, tak nesmí dojít k pohlavnímu styku, tj. penis + vulva. Anální otvor se zpravidla nepovažuje za součást pohlavní orgán, takže pokud by souložil otec se synem, oba dobrovolně nad 15 (nejlépe nad 18 let věku), tak se vlastně nedopouští porušování zákona? Aspoň tak jsem to pochopila já.

Stejně tak u matky a syna by tedy mohly probíhat legálně praktiky typu - orální sex, různé formy předehry, uspokojování rukou, atd. Jen by nesměl zasunout penis do vagíny, ale do análu už ano. To samé v případě otec a dcera.

Zdá se, že zákon se věnuje opravdu jen zákazu pohlavního styku = zamezení početí potomků.

Jen jsem ještě četla, že pokud je dítě na rodiči existenčně závislé, tj. u něj bydlí a rodič ho živí,třeba po dobu studií a ono si nevydělává, tak zákaz nějakých sexuálních aktivit by tedy mohl trvat nejen do 15 nebo 18, ale i klidně 26 let? Ale to je jen z nějaké diskuze o zákoně, paragraf 186.

Studoval to někdo nějak víc?
Naposledy upravil(a) Allein dne úterý 27. 9. 2016, 22:45:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy prosím vkládejte do URL tagů.
Uživatelský avatar
Cute Boys
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Možná trochu netradiční, bisexuální pedofilka, kterou zajímají jak dospělí jedinci obou pohlaví, tak se dokáže pokochat pohledem na krásné mladé chlapce :)
Příspěvky: 25
Dal: 64 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Cute Boys »

Naposledy upravil(a) Allein dne úterý 27. 9. 2016, 22:45:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy prosím vkládejte do URL tagů.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Allein »

Incest v českém právu
Trestní zákoník č. 40/2009 Sb. v ustanovení § 188 hovoří o souloži mezi příbuzným v pokolení přímém (tj. děti, vnuci a vnučky, rodiče a prarodiče) nebo se sourozencem, kterou trestá trestem odnětí svobody až na tři roky.

Samotný pojem incest ovšem náš právní řád neužívá. Podle výše zmíněného ustanovení trestního zákoníku je trestný ten, kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo sourozencem. Z hlediska sourozeneckého vztahu zákon nerozlišuje mezi sourozenci plnorodými a polorodými. Proto soulož vykonaná mezi sourozenci vlastními je hodnocena stejně jako soulož vykonaná mezi sourozenci nevlastními. ...

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Incest#Incest_v_.C4.8Desk.C3.A9m_pr.C3.A1vu

Trestní zákoník č. 40/2009 Sb. v ustanovení § 188:

Soulož mezi příbuznými
Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

Zdroj: http://zakony.kurzy.cz/40-2009-trestni-zakonik/paragraf-188/

Pohlavní styk, sexuální styk, soulož:

Pohlavní styk (též milování, sexuální styk nebo obecně sex) je v užším smyslu označení pro penilně-vaginální styk (soulož čili koitus), tedy úkon vložení ztopořeného penisu muže do vaginy ženy. Do užšího významu se někdy počítá i penilně-anální styk.
Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pohlavn%C3%AD_styk

Problém je, že zákon jej nehodnotí pouze v užším smyslu. Mimo jiné, pohlavní styk, tj. sexuální styk, může mít i jiné formy, do kterých se počítají i orální a podobné aktivity. Více viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Pohlavn%C3%AD_styk#Jin.C3.A9_formy_sexu.C3.A1ln.C3.ADho_styku.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Allein píše:Problém je, že zákon jej nehodnotí pouze v užším smyslu.
Ano, pohlavní styk je velmi široký pojem, ale právě proto v případě soulože mezi příbuznými používá zákon pojem soulož, nikoli pohlavní styk. Pohlavní styk mezi příbuznými je legální, kromě soulože.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Allein »

Gabriel Svoboda píše:Pohlavní styk mezi příbuznými je legální, kromě soulože.
Mohla bych tě poprosit o nějaký zdroj nebo nějakou judikaturu?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ono co není zakázané je povolené no... Nemúžeš mít zákon na něco co není.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Incest v rodině

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Allein píše:Mohla bych tě poprosit o nějaký zdroj nebo nějakou judikaturu?
Teoretici trestního práva rozlišují mezi souloží, pohlavní stykem provedeným způsobem srovnatelným se souloží a pohlavním stykem provedeným způsobem nesrovnatelným se souloží. Paragraf o souloži mezi příbuznými zakazuje právě jen soulož.

Obrázek (vpravo dole)

Zdroj: Jelínek, J. a kol.: Trestní právo hmotné. 1. vydání. Praha: Leges, 2009, str. 545
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů