Školačky v Donbasu spí s vojáky za jídlo (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1614 poděkování
Dostal: 3526 poděkování

Školačky v Donbasu spí s vojáky za jídlo (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Školačky v Donbasu spí s vojáky za jídlo, znásilněné nikdo nepočítá (iDnes.cz)

Trošku podrobnější článek o situaci... nebylo mi vůbec příjemné to číst. Říkám to občas i v běžném životě - někdy se stydím za to, že patřím do skupiny lidí - mužů. Na druhou stranu nejsou všichni takoví. I tak je to ale velmi smutné čtení. Neúcta k lidem, neúcta k dívkám a ženám. Je mi to hrozně líto, nejhorší je vědomí, že člověk jim nemůže nijak pomoci, ale na druhou stranu i u nás jsou lidé, kteří potřebují pomoci a člověk musí dělat tu práci, kterou dělá, a na místě, kde ji dělá. To je to nejlepší, co mohu lidstvu jako celku přinést.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Školačky v Donbasu spí s vojáky za jídlo (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

No zrovna tenhle článek na "ihojte" bych jako zdroj nepoužíval.

Už jen nadpis který mluví o školačkách přitom text je o dospělých dívkách. Stejně tak značná nevyváženost. Na začátku autor prohlásí že zneužití žen a dívek se dopouštějí obě strany a pak uvádí případy pouze ze strany vzbouřenců. Pak samotný zdroj kdy informace jsou z doslechu nebo založeny na domněnkách...

Mimochodem já se za to že jsem muž nestydím i když vidím podobné případy, to že někdo někoho zneužije není o tom že je muž, ale o tom, že k tomu má moc a prostředky, a stejně tak bych se mohl stydět jako žena, že nějaká jiná využívá sexuality pro svůj kariérní, či hmotný prospěch..