Zpěvačka Anita Hegerland, N (1961)

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Zpěvačka Anita Hegerland, N (1961)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Wikipedie píše:Anita Hegerland (* 3. března 1961 Sandefjord) je norská zpěvačka, která, mimo jiné, spolupracovala s britským multiinstrumentalistou Mikem Oldfieldem.

Její hudební kariéra začala již v brzkém věku. V roce 1970 se z Hegerlandové stala ve Skandinávii dětská hvězda díky singlu „Mitt Sommarlov“. Do roku 1973 pak vydala několik dalších singlů a také tři alba.

V roce 1971 se účastnila národního finále pro soutěž Eurovize.
Nazpívala taky několik duet se západoněmeckým zpěvákem Royem Blackem — a zdá se mi, že to mezi nimi jiskřilo, nebo to alespoň před kamerou uměli dobře hrát. :) ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zpěvačka Anita Hegerland, N (1961)

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Dneska by ho za to v "diskusi" na Novinkách.cz virtuálně ukamenovali. A to v tom lepším případě.