Damian

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Scopi »

Předem se omlouvám, že to píši ještě do tohoto tématu, ale jsem na tabletu a ten text bych nezkopíroval.
Filip píše: Ako mu pomôžu fotky detí v plienkach, či v plavkách často v diskutabilných pózach, čo sú na fóre najmä v sekcii imgsc.ru.?
Tobě třeba nepomáhají, ale dost lidem to může pomoci, že nebudou vyhledávat nelegální fotografie a nedostanou se tak do průšvihu.
Filip píše:tie témy by mali byť vhodné a nie tu zakladať témy o detskej masturbácií a podobne.
To že nejsou podle tebe vhodné, neznamená, že nejsou vhodné.
Filip píše:To sa na verejný pedofilný web nehodí.
Zrovna tohle se podle mě, právě na takový web hodí.
Filip píše:Rovnako aj fotky detí v spodnom prádle, či plavkách, alebo fotky modeliek sa na fórum nehodia.
Opět, podle tebe. Proč by se sem nehodily fotky ve spodním prádle nebo v plavkách už si myslím někde vysvětloval, ačkoliv to stále nedokážu pochopit. Ale, že i modelky? To se máme tvářit že nás děti vůbec nezajímají?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, Kasz, asce
Amor non est sanabilis
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Damian

Nový příspěvek od Forst Jan »

Plyšáček píše:Damiane, děkuji za velice poutavé a vzrušující sdílení.
Vzrušující? Někdy mám drobné sadistické sklony, ale ani tak mě toto sdílení jednoho z nejsmutnějších životních příběhů nevzrušilo. Mladý muž popisuje, jak ho některé nevhodné a náhodné příspěvky, často právě od tebe, pomáhali přivést až na samotné dno. Jestli ti to přijde vzrušující, pak bych ti doporučil, abys přestal řešit, zda "plyšoodboj" vede Marco, nebo já a zamyslel se spíš, kde se stala chyba.

A tobě Damiane moc děkuji, že jsi našel sílu tohle napsat, vím, že to není pro tebe jednoduché. Mohu ti jen popřát, drž se. A vzpomeň si na můj slib, který jsem ti tenkrát dal a který pořád platí a bude platit, dokud budu živ. Bez ohledu na to, co se děje, bez ohledu na to, kde jsem a co dělám, kdykoliv se mi ozveš a cokoliv budeš chtít, vždy tu pro tebe budu.
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Damian

Nový příspěvek od Kasz »

No, příběh, který popisuje Damian, je rozhodně napínavý a skutečně může člověka rozrušit. Možná to myslel Plyšáček tím výrazem. Damianův text thriller určitě je, přičemž jeden z možných překladů anglického slova thrill je i vzrušení.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Damian

Nový příspěvek od Forst Jan »

Ano Kaszi, určitě si Plyšáček své pocity pojmenoval, pak ty názvy přeložil do angličtiny a pak zpátky do češtiny, takže z "napínavý" se stal "vzrušující"
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Damian

Nový příspěvek od Kasz »

Kdysi jsem šel poprvé na thriller, bylo mi skoro 20, 6. smysl to byl. A když jsem se ptal, co to znamená thriller, tak se mi dostalo odpovědi, že v překladu to znamená "vzrušák". A ano, sledování bylo vzrušující. Mimochodem, klikni si na ten překlad, těch možných nuancí toho slovíčka je tam víc.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů