Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jsou to radikálové a ti nemají ve fungující společnosti místo. Dostávají se k moci jen díky takovým událostem jako jsou občanská válka či "arabská revoluce"... Naprostá většina zemí s majoritou islámu (tj co mají přes 80% věřících) je v celku v pohodě, dokud jim tam někdo nezačně přinášet "demokracii". Obecně se stačí podívat v kterých zemích je muslimů nejvíce. N prvním místě je indonésie, pak indie, pak pákistán, pak bangladéš, pak až egypt atd...
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Jednorozec píše:Jsou to radikálové a ti nemají ve fungující společnosti místo. Dostávají se k moci jen díky takovým událostem jako jsou občanská válka či "arabská revoluce"... .
Ano, tam, kde je už moc stabilizovaná, tam není tolik důvodů k radikálismu. Ale Evropa ještě z hlediska islámu stabilizovaná není. Nás teprve to "arabské jaro" čeká...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

asce píše:Ovšem je otázka, zda by si kupec stačil něčeho užít, protože s uříznutou hlavou to jde blbě - za dívání se na fotbal, za to, že si nechal ošetřit zub od ženy zubařky, za skleničku alkoholu, za to, že chce, aby jeho dcera chodila do školy, ... v podstatě za cokoliv, co zrovna místně příslušného imáma napadne...
Takovéto věci většinou slyším od lidí, kteří žádného muslima osobně neznají nebo v muslimské zemi nikdy nebyli. A ačkoli je podřazenost žen a kruté tresty v některých muslimských zemích skutečně problém, podle Tvého příkladu by šlo říci, že v Americe křesťané žijí bez elektřiny a jezdí výhradně koňskými povozy (myslím tím Amiše, pro které je mimochodem žena také podřízena muži).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Filip, Jeremy
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Myš píše:Takovéto věci většinou slyším od lidí, kteří žádného muslima osobně neznají nebo v muslimské zemi nikdy nebyli. A ačkoli je podřazenost žen a kruté tresty v některých muslimských zemích skutečně problém, podle Tvého příkladu by šlo říci, že v Americe křesťané žijí bez elektřiny a jezdí výhradně koňskými povozy (myslím tím Amiše, pro které je mimochodem žena také podřízena muži).
Byl jsem v arabských zemích, znám osobně muslima (velmi rozumný pán), ale hlavně - četl jsem poměrně dost pasáží z Koránu. Také jsem mluvil s lidmi pracujícími či žijícími v jisté nemuslimské a přesto značně muslimské zemi, mluvil jsem i s policisty, kteří nám hlídají budoucí naše pány... Kde jsem naproti tomu nebyl, jsou No Go zóny některých evropských měst...
Z čeho jsi vydedukoval tu pasáž o Američanech, mě vůbec nenapadá. Cílem současných křesťanů je snad zavádět inkvizici? Ne. Je cílem současných muslimů na místě, kde je jich aspoň 10% populace (ta procenta plynou z Koránu), zavést právo Šaría? Ano...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

asce píše:Byl jsem v arabských zemích, znám osobně muslima (velmi rozumný pán), ale hlavně - četl jsem poměrně dost pasáží z Koránu. Také jsem mluvil s lidmi pracujícími či žijícími v jisté nemuslimské a přesto značně muslimské zemi, mluvil jsem i s policisty, kteří nám hlídají budoucí naše pány... Kde jsem naproti tomu nebyl, jsou No Go zóny některých evropských měst...
Z čeho jsi vydedukoval tu pasáž o Američanech, mě vůbec nenapadá. Cílem současných křesťanů je snad zavádět inkvizici? Ne. Je cílem současných muslimů na místě, kde je jich aspoň 10% populace (ta procenta plynou z Koránu), zavést právo Šaría? Ano...
Čtení Koránu mi jako hlavní věc v porozumění tématu rozhodně nepřijde (také jsem četl pasáže Koránu). Někteří muslimové, se kterými jsem se setkal, Korán nečetli vůbec. Svatou knihu starou tisíce let není ve většině případů možné brát jako jako nástroj pochopení poměrů v té které zemi, natož v muslimském světě jako celku.

V "NoGo" zónách (alespoň dle informací místního tisku a tvrzení lokální extrémně pravicové strany) v okolí města, kde bydlím, jsem byl. Ani u jedné jsem označení "NoGo" nepochopil. Samozřejmě třeba v Paříži nebo Berlíně to může být jiné, v části Německa, kde bydlím, na NoGo zóny nevěřím.

Nic jsem nededukoval, jenom jsem přirovnal prohlášení o muslimech řezajících hlavy za křesťany jezdící v koňském povozu - obou těchto skupin je v rámci jejich vyznání menšina.

Jak mi potom vysvětlíš státy, kde je muslimů drtivá většina a přesto jsou sekulární, nebo je tam šaría uplatňovaná pouze v otázkách svědomí, morálky nebo halal jídla?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Filip, Jeremy
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Myš píše:Čtení Koránu mi jako hlavní věc v porozumění tématu rozhodně nepřijde...
...Nic jsem nededukoval, jenom jsem přirovnal prohlášení o muslimech řezajících hlavy za křesťany jezdící v koňském povozu - obou těchto skupin je v rámci jejich vyznání menšina.
Jistě, čtení Koránu není nejdůležitější, někdy se stačí jen dívat či poslouchat... Rozdíl mezi současným většinovým křesťanem a současným většinovým muslimem - něco vím, něco pravda jen dedukuji - je propastný. Většina křesťanů okolo mě jde jednou za čas do kostela, tam provede jakousi očistu duše, něco přispěje na provoz farnosti, a pak - a pak si reálně žije úplně normální v podstatě bezvěrecký život. Muslim pravidlům Koránu hluboce věří. Jsou pro něj dogma, směr života, snaží se je co nejvíce dodržovat. Malá menšina muslimů to bere smrtelně vážně - smrtelně pro sebe i pro okolí. To jsou ti radikálové. O něco více jich to bere velmi vážně - ti těm radikálům poskytují zázemí a podporu. Ostatní muslimové to berou vážně - ty ohavné činy by sice sami nedělali, ale souvěrce nejen že nikdy neudají, ale oni jejich činy schvalují, protože jsou v souladu s vírou. Pokud mi na toto téma, které podle mne na Čepek vůbec nepatří, budeš ještě něco odpovídat, tak prosím ne ve stylu, že někteří muslimové atentáty a další zvěrstva odsoudili - říkal jsi, že jsi četl něco z Koránu, takže jistě víš, že bys mi tím jen nahrál na smeč...
Myš píše:Jak mi potom vysvětlíš státy, kde je muslimů drtivá většina a přesto jsou sekulární, nebo je tam šaría uplatňovaná pouze v otázkách svědomí, morálky nebo halal jídla?
Snadno. Ti nešťastní věřící totiž jsou jen potřebné roští. Rozsáhlé roští. Ve skutečnosti jde o moc. O ovládnutí. A hluboce věřící, dobrovolně svázaní množstvím příkazů, zákazů... jsou prostě mnohem užitečnější, neboť poslušnější a ovladatelnější, než jiné typy poddaných. Dobře si to ten prorok vymyslel... Pokud už ovšem je na nějakém území moc pevně v rukou, pak už jako vládce nepotřebuješ nějaké atentáty, spíše naopak, můžeš klidně i uzdu trochu popustit, aby ti poddaní ještě lépe na tebe vydělávali...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Jednorozec »

Blbost, ti lidé byli prostě odmalička vychovávání v islámském prostředí tak se k němu hlásí, stejně jako u nás ke křesťanství, přitom katolíků je už jen 10%, rozhodně nejde tvrdit, že většina z nich schvaluje teroristické jednání ve jménu víry, to jsou jen pokřivené spekulace na základě zpráv, stejně hodnověrné jako zprávy o pedofílii... Jestliže skupině lidí nezbyde nic než bída a víra, není se co divit, že podporují radikály, jsou pak pro ně jediné co mají. A pokud navíc nastane válka a někomu z rodiny se něco stane je to ož pak nekonečný koloběh pomsty...
Nejsem nijak nadšený pokud v naší zemi roste další menšina a myslím si že to není dobře, ale podobná hysterie ohledně celého jejich náboženství není na místě. Je prostě třeba důsledně oddělovat moc od náboženství a nedovolit extrémistům dostat se k moci či z nich dělat mučedníky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 2):
Jeremy, Filip
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Jeremy »

asce píše:Snadno. Ti nešťastní věřící totiž jsou jen potřebné roští. Rozsáhlé roští. Ve skutečnosti jde o moc...Dobře si to ten prorok vymyslel...
Škatuľkovať vieš skutočne dokonale. Máš prečítanú stratégiu islámu lepšie ako samotný Mohamed - v Tvojich očiach geniálny stratég. Evidentne a nutne musel byť geniálny, ak nejakých 1400 rokov od jeho pôsobenia jeho taktika na ovládnutie sveta tak dokonale funguje. A hlavne ma zaráža, že celý islámsky svet postupuje tak jednotne. Ale nie je sa čomu diviť, škatuľky nepustia ;)

Myslím, že si spomínal, že si sám kresťan (možno sa mýlim). Do určitej miery nekonformný, ale ak to tak skutočne je, jednu vec by si mal brať skutočne za svoju a ako kľúčovú. Je to Láska, ktorá je zásadná pre celú túto vieru a bez nej sa nikam nepohneš. Tým nechcem povedať, že by si mal okamžite s rodinou vypratať svoj dom a poskytnúť ho utečencom, ale to najmenšie, čo môžeš spraviť, je nevnášať do svojich úvah nenávisť, ktorá z Tvojich príspevkov skutočne srší. Možno sa len zamyslieť nad možnosťou, že aj moslim je človek a ich viera ich nikdy nemôže spájať tak, ako si to sám dedukuješ: niekto viac, niekto menej, ale všetci sú nebezpeční...

Samotný starý zákon je plný odporúčaní, ktoré by dnes bol ochotný praktizovať len máloktorý kresťan. Samozrejme, kresťanská kultúra je v tomto ohľade ďalej a náš postoj je vyspelejší (bez úvodzoviek). Máme náskok cez 600 rokov a ak máš nejaké povedomie o histórii kresťanského sveta (čo určite máš, keďže Ťa považujem za inteligentného muža), sám vieš, že bola plná rozporov a do dnešnej podoby sa dostávala len veľmi pomaly. A ak si niekto myslí, že je konečná, ja dúfam, že rozhodne nie a v tomto ohľade zdieľam pohľad, že človek, ktorý v našom svete našiel boha a tak už nemusí hľadať, nikdy Boha nenájde.

Dopraj aj moslimom čas a ucti si človeka aspoň tým, že ho nebudeš nenávidieť. Sú to ľudia, ktorí riešia hlavne svoje obyčajné životy, niektorí sú radikálni, iný hlásajú zmierenie. Vo svojom rozbore si úplne vynechal možnosť, že moslim nemusí schvaľovať útoky extrémistov. Ak tomu skutočne veríš, zamysli sa, či sám nie si extrémistom na opačnom konci spektra... Mnohí z nich utekajú pred prejavmi extrémizmu. Úmyselne som nepoužil spojenie "islamského extrémizmu", pretože aj o úlohe a dôvodoch vzniku Islamského štátu je toľko nejasností a otázok, že nie je veľa odborníkov, ktorí by si dovolili tvrdiť, že ide o projekt duchovne spojený s Islamom. Ide o záujmy konkrétnych ľudí.

Jednoduchí ľudia sú ohromne tvárna masa. Veľa ľudí u nás vníma Ukrajincov na svojom území ako zlo, sú rozhodne proti tomu a pozerajú na nich cez prsty. Berú im pracovné miesta, žijú z ich daní (rozhodne zaujímavý argument :D) a hlavne, sú iní... To nie sme My, to sú Oni. Pritom tí samí ľudia majú deti, ktoré chodia pracovať na západ, do Británie, do Nemecka.

Voči extrémizmu je potrebné reagovať tvrdo, ale odmietam Tvoje škatuľkovanie. V rámci toho, čomu sám verím nebudem hádzať ľudí hľadajúcich útočisko pred extrémizmom do rovnakého vreca ako extrémistov. Opatrnosť je na mieste, ale v našich podmienkach, v našich "kresťanských" podmienkach bola dotiahnutá k nenávisti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Nejprve k uživateli Jednorožec:

Milý Jednorožče, když bych vypustil to tvoje první slovo ("Blbost"), pak s tebou z valné části souhlasím. Podle mě je to tedy tak, že to co jsi napsal, se s mým názorem nevylučuje, ale naopak do značné míry doplňuje... Věc je příliš složitá a zamotaná, aby se dala vysvětlit jediným jednoduchým motivem. Ale tady nejsme v odborném politickém fóru, proto tak složité téma je problém zde diskutovat - dokonce si myslím, že na Čepek vůbec nepatří...

Nyní k uživarteli Jeremy:

Technická poznámka: Svůj text jsi namířil proti uživateli Myš, ale předpokládám, že jde o mě...

Jeremy, kdybys mě znal, pochopil bys, jak jsi se svým škatulkovým názorem na moji osobu vedle. Ale neznáš mě, tak budiž. V každém případě by bylo dobré, pokud mě kritizuješ, abys ses snažil pochopit podstatu toho, co jsem svým sdělením chtěl říci. To rozhodně není nenávist. JE TO VELKÁ OBAVA. Obava o osud naší kultury, o naši alespoň nějakou úroveň svobody, o naše sociální výdobytky, školství pro všechny,...
Podstata mého sdělení je tato:
a)Ztotožnění se s náboženskými texty je pro současného křesťana něco diametrálně odlišného od téhož u současného muslima. Tedy srovnávání s křesťanstvím, zejména středověkým, je zcela liché. Nejde o naši víru. Jde o to, co věřícím přikazuje islám a jak s těmito příkazy soucítí současní muslimové. A to je prostě jiný level...
b) Vůbec neodsuzuji muslimy, spíše si vážím toho, že aspoň v něco věří. Jak diametrálně odlišné od českého Pepy v nátělníku a s lahví piva na gauči u bezduchého amerického seriálu v televizi... Nemám důvod muslimy jako skupinu lidí nenávidět. Je tu jedno zásadní ALE. Dokud tuto svoji víru praktikují na území, které není územím, kde se po celé generace vytvářela kultura tak, jak ji pro sebe a své blízké prociťuji já, tak OK. V okamžiku, kdy se z jakéhokoliv důvodu rozhodnou zaplavit moji domovinu (Evropu) a navíc prosadit sem právě i ty své hodnoty, které já nevnímám jako správné, tak mám OBAVU.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jeremy, vše, co ve svém příspěvku píšeš o muslimech, je pravda. Ale kdybys všechna slova "muslim" nahradil slovem "nacista", byla by to pravda úplně stejně, většina nacistů také byli nacisté jen papírově a jinak to byli slušní lidé. Přesto je opatrnost na místě jak v případě nacismu, tak v případě islámu. Vím, co mi na to řekneš: "opatrnost ano, nenávist ne". Ano, máš pravdu, opatrnost by se neměla přehánět až k nenávisti. Jenže jako první začali s přeháněním někteří západoevropští politici, kteří slušnost a vstřícnost přehnali až k politice sebezničení. Voliči se tomu chtějí bránit, ale umírněná opatrnost nezabírá. Jestli máš nějaký nápad, jak se voliči mají tomuto přehánění bránit jinak, než přeháněním v opačném směru, sem s ním, rád si tvůj návrh vyslechnu.
Jeremy píše:Myslím, že si spomínal, že si sám kresťan (možno sa mýlim). Do určitej miery nekonformný, ale ak to tak skutočne je, jednu vec by si mal brať skutočne za svoju a ako kľúčovú. Je to Láska, ktorá je zásadná pre celú túto vieru a bez nej sa nikam nepohneš.
Ano, láska. Podle křesťanství máme stejnou měrou milovat tři osoby: sebe, bližního a Boha. Mnozí sluníčkáři bohužel křesťané nejsou a proto jednak zapomínají na lásku k sobě a jednak chtějí jedněm bližním pomáhat na úkor (velmi vážný úkor) jiných bližních.

Křesťanství také říká, že mám milovat své nepřátele, ale podstatná je ta první osoba: JÁ mám milovat své nepřátele a nastavovat jim druhou tvář. To je něco jiného, než když sluníčkáři chtějí přijímat zákony, podle kterých musejí nastavit druhou tvář nejen oni sami, ale i všichni ostatní. Já osobně muslimům tvář nastavím (a prosím Boha, aby mi k tomu dal sílu, až taková příležitost nastane), ale nesmí to jakkoli uškodit mým ostatním bližním, leda že bych měl od nich výslovné potvrzení, že svou tvář chtějí nastavit také.
Jeremy píše:Samotný starý zákon je plný odporúčaní, ktoré by dnes bol ochotný praktizovať len máloktorý kresťan.
Ano, a právě proto přišel Ježíš s křesťanstvím, aby krvelačným židům s jejich Mein Ka... pardon, Starým zákonem, ukázal, že se dá žít i jinak.
Jeremy píše:Máme náskok cez 600 rokov a ak máš nejaké povedomie o histórii kresťanského sveta (čo určite máš, keďže Ťa považujem za inteligentného muža), sám vieš, že bola plná rozporov a do dnešnej podoby sa dostávala len veľmi pomaly.
To, že Ježíš nikdy nikoho nezabil, bylo v Bibli napsané odjakživa, to není nějaký výsledek historického vývoje. Takže nevěřím tomu, že nějaký historický vývoj zajistí to, že z Koránu zmizí zmínky o masových vraždách páchaných Mohamedem. Reformace křesťanství proběhla tak, že se takzvaným křesťanům řeklo "podívejte se, vždyť děláte něco úplně jiného, než podle Bible dělal Ježíš". Taková reformace u islámu není možná, protože poukázáním na Korán bychom muslima ještě více zradikalizovali. Navíc v křesťanství vývoj probíhal od násilného Starého zákona k mírumilovnému Novému zákonu, zatímco v islámu vývoj probíhal od mírumilovného mekánského Koránu k násilnému medínskému Koránu. Těžko muslimům vysvětlit, že Mohamed se správně choval jen v Mekce a po útěku do Medíny se najednou zbláznil a začal se chovat proti islámu. Náprava násilníka Mohameda v mírumilovného Božího proroka by byla mnohem uvěřitelnější (takový životopis má i mnoho křesťanských svatých), jenže Mohamedův život probíhal přesně opačně.
Jeremy píše:Máme náskok cez 600 rokov [...] Dopraj aj moslimom čas
Aha, takže všechny ty národy, které křesťané zotročili a vyhladili, se neměly bránit, měly dát křesťanům čas a měly počkat 600 let, protože tehdy už je křesťané zotročovat a vyhlazovat nebudou. Je velká chyba, že tyto rasistické a xenofobní národy nepočkaly a bránily se hned.
Jeremy píše:Veľa ľudí u nás vníma Ukrajincov na svojom území ako zlo, sú rozhodne proti tomu a pozerajú na nich cez prsty. Berú im pracovné miesta, žijú z ich daní (rozhodne zaujímavý argument :D) a hlavne, sú iní... To nie sme My, to sú Oni. Pritom tí samí ľudia majú deti, ktoré chodia pracovať na západ, do Británie, do Nemecka.
Takže to, že se někdy lidé mýlí a v době klidu a míru označují za zlo i to, co zlem není, znamená, že jakékoli poukazování na jakékoli zlo je vždy mylné a žádné zlo ve skutečnosti ani neexistuje.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Scopi »

Gabrieli, líp bych to nenapsal :) Poté, co se mi v náhledu při psaní reakce na Jeremyho objevila ta tvá, tak jsem smazal svých pět řádků a nahradil to pouze poděkováním za tvůj příspěvek :)
PS: Škoda, že jsi to nenapsal o něco dřív :D měl bych ušetřenou práci :D
Gabriel Svoboda píše: jejich Mein Ka... pardon, Starým zákonem
:D :D :D
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Jednorozec »

Křesťané mají na svědomí skutečně hodně životů (jen v amerikách to šlo snad do desítek milionů). Nicméně tam nezabíjeli aby naplnili svou víru (to dělali třeba při křížových výpravách). Jen někteří jedinci to víru využili aby si omluvili co dělají. Vlastní genocida pak byla hnána mamonem a práci dokončili přivezené nemoci.
Stejné je to s islámem, někdo využívá islámu k získání moci a místo aby dostal po prstech tak ho ještě někdo podporuje (ve stylu nepřítel mého nepřítele je můj přítel).
To že je islám 600 let za křesťanstvím je poněkud zvláštní tvrzení, když uvážíme že pře 600 lety bylo naopak křesťanství 600 let za islámem (tehdy byl islám daleko tolerantnější než křesťanství).
Tak jako tak, je nesmysl snažit se bojovat proti islámu či muslimům, to co se teď děje je ekonomický a politický problém, náboženská nesnášenlivost to nevyřeší, naopak zhorší.
Z tohoto pohledu hodně pomáhá pokud vládne v nějaké zemi přísně sekulární vláda, co si náboženství nepustí k tělu. Podle mne třeba v sýrii tohle platilo o režimu Asada, a západ jen aby destabilizoval region podporuje fanatiky....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 2):
Filip, Jeremy
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Jednorozec píše:... to co se teď děje je ekonomický a politický problém, náboženská nesnášenlivost to nevyřeší, naopak zhorší...
Z tohoto pohledu hodně pomáhá pokud vládne v nějaké zemi přísně sekulární vláda, co si náboženství nepustí k tělu. Podle mne třeba v sýrii tohle platilo o režimu Asada, a západ jen aby destabilizoval region podporuje fanatiky....
Já to vidím tak, že to, co se děje teď, je problém:
ekonomický + politický + náboženský
Politický v tom, že díky politické korektnosti a fatálnímu překroucení evropské teze o pomáhání bližnímu a zneužití solidarity, k nám pochodují miliony lidí.
Ekonomický v tom, že ti, co tu nemají oprávnění pobývat, tu stejně až na naprosté výjimky pobývají. Všem se pak vyplácí dávky, přičemž není výhled, že nějaké významné procento jich bude zaměstnáno a bude tvořit hodnoty.
Náboženský v tom, že ti lidé mají silnou víru ve věci, z nichž řada je pro nás nepřijatelná a ohrožují tak samu podstatu naší kultury. Což se již děje - v Německu bylo oficiálně povoleno mrzačení holčiček muslimských věřících (ženská obřízka). Tento ústupek je z mého pohledu dostatečně vysvětlující chybnost tvé teze o silném sekulárním státu. Máš v Evropě někoho silnějšího než Německo, abys mi vytřel zrak?

Jednorožče, je moc hezké říkat, co by mělo být a jak by to mělo být. Je to, co je. Tedy neschopná politická elita, ekonomika ztrácející konkurenceschopnost a nepřátelská ideologie v dobrovolně budované páté koloně.

Obavy jsou plně na místě.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

asce píše: Náboženský v tom, že ti lidé mají silnou víru ve věci, z nichž řada je pro nás nepřijatelná a ohrožují tak samu podstatu naší kultury. Což se již děje - v Německu bylo oficiálně povoleno mrzačení holčiček muslimských věřících (ženská obřízka). Tento ústupek je z mého pohledu dostatečně vysvětlující chybnost tvé teze o silném sekulárním státu. Máš v Evropě někoho silnějšího než Německo, abys mi vytřel zrak?
Kde jsi přišel na to Německo? V roce 2013 byla ženská obřízka v Německu zakázána. Při hledání o tématu jsem aktuální informaci o legalizaci ženské obřízky nenašel.

A když už jsme u té obřízky, není to muslimský problém, je to středoafrický problém, kterým jsou postiženy i křesťanské země, jako třeba Etiopie.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Myš píše:Kde jsi přišel na to Německo? V roce 2013 byla ženská obřízka v Německu zakázána. Při hledání o tématu jsem aktuální informaci o legalizaci ženské obřízky nenašel...

A když už jsme u té obřízky, není to muslimský problém, je to středoafrický problém, kterým jsou postiženy i křesťanské země, jako třeba Etiopie.
Ale ty mě pořád nechápeš. To se fakt vyjadřuju tak blbě? Mně je v principu úplně jedno, jestli ten problém je muslimský, křesťanský, etiopský, anebo třeba marťanský... Pokud je to U NICH takhle normální, tak i když se mi to nelíbí, tak ale já nežiji jejich životy. Pokud to tak mají zavedeno, nezbývá mi, než to, byť s opovržením, ale respektovat. Ale já nechci, aby to U NICH, bylo tady U NÁS, a to jen proto, že se jim snažíme (naprosto špatným způsobem) pomoci.
Cituji:
"Imigranti si však své zvyky přinášejí i do nové vlasti, takže počet případů odpovídá početnosti přistěhovalecké komunity.
Nnejhůře je na tom Velká Británie se 137 tisíci případů. Následuje Francie (61 tisíc), Itálie (35 000), Nizozemí (29 210), Německo (19 tisíc), Belgie (6250) a Řecko (1239)."
Zdroj: Ženská obřízka i v Evropě? Častější, než byste řekli

Co se týká té legality, tak jsem dopadl jako Zeman s Peroutkou... Fakt jsem to četl, ale ve světle toho, co jsem přečetl kvůli tobě teď večer, by to nedávalo smysl. Nezbývá mi, než se omluvit. Na druhou stranu nechápu, když tedy něco není legální, přičemž svojí závažností asi nejde o přechod na červenou, jak ta čísla mohou nabýt takových rozměrů...?

Obecně k islámu. Považuji jej za agresivní a svými věřícími silně prožívaný. To ve mě vzbuzuje obavu, která roste úměrně tomu, jak se v Evropě zvětšuje muslimská komunita. Nebyla zvládnuta integrace již zde usídlených a narozených muslimů, a teď k nim masově přibývají další. Ostatně našimi pokryteckými politiky z libovolných vládnoucích garnitur nebyla zvládnuta ani jina komunita, která je na kontinentu déle, totiž Romové. Ona totiž krásná, líbivá a politicky korektní slova před kamerami nestačí - na popularitu u valné většiny voliču však ano...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

Ty čísla jsou takových rozměrů jednoduše proto, že je to legální (nebo běžně praktikované) ve středoafrických zemích, ze kterých mnoho imigrantů do zmíněných zemí přišlo.

Omluva přijata, příště se podívej na více zdrojů ;)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od asce »

Myš píše:Ty čísla jsou takových rozměrů jednoduše proto, že je to legální (nebo běžně praktikované) ve středoafrických zemích, ze kterých mnoho imigrantů do zmíněných zemí přišlo
No, to je ale právě ono! Jak to, že sem s takovými praktikami vůbec SMĚLI přijít? Očekával bych 3 scénáře:
a) Jde o praktiku, věc, zvyk... který nám více méně nevadí, či je skutečně i obohacením. Třeba jejich jídlo, písně, ... Pak není co řešit.
b) Jde o totéž, ale vadí to (ženská obřízka, chování k ženám obecně, obdobně k homosexuálům, ...) - dostane se jim delšího a řádného poučení, že toto tedy u nás ne. Pokud se zdá, že to imigrant pochopil a hodlá se tím řídit, opět není problém.
c) Nemůže přijít. Prostě NE.
Jak jsem napsal, nepodařilo se podle mne integrovat početné komunity zejména dětí či vnuků dřívějších přistěhovalců. Nepodařilo se dostatečně integrovat Romy. Těmto komunitám to prostě dlužíme. Děláme pro ně jen to, že je kazíme penězi, nepožadujeme po nich práci, omlouváme jejich drobnější kriminalitu, čímž proti nim štveme jejich sousedy (které pak označíme za xenofoby), vymýšlíme nesmyslné projekty do škol (takže nakonec se nenaučí nic ani ten Rom, ani ostatní populace) - a korektně o tom všem vedeme krásné teoretické diskuze před kamerami.
Tak a teď do toho necháme napochodovat během pár let několik milionů dalších lidí z odlišného kulturního prostředí...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

Ptáš se, proč jsem směli přijít obřezaní nebo jako někdo, pro koho je to běžné? Asi proto, že to po příchodu do země nehraje roli, dokud to nezačnou realizovat. To by sem ale třeba nemohli ani Vietnamci, protože pro ně je zase běžnou věcí dětská práce...
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dětská práce bývala nedávno běžná i u nás a nikde není definovaná hranice mezi dětskou prací a obyčejným pomáháním v domácnosti. Ale ženská obřízka u nás prostě nikdy nebyla, je to pro nás něco zcela cizího a nepřijatelného.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Nový příspěvek od Myš »

Gabriel Svoboda píše:Dětská práce bývala nedávno běžná i u nás a nikde není definovaná hranice mezi dětskou prací a obyčejným pomáháním v domácnosti. Ale ženská obřízka u nás prostě nikdy nebyla, je to pro nás něco zcela cizího a nepřijatelného.
Co to mění na pointě, že jde o to, jak se lidé chovají zde, ne o to, jak bylo běžné se chovat v jejich zemi?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Filip
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů