Agostino (1962, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
topkapi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 58
Dal: 25 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Agostino (1962, film)

Nový příspěvek od topkapi »

Agostino

Prázdniny v Benátkách se stanou pro malého Agostina důležitým životním předělem. Uhlazený chlapec z vyšších kruhů, zpočátku bezvýhradně zamilován do své ovdovělé matky (sošná Ingrid Thulin; kdo by na jeho místě nebyl, že), postupně v konfrontaci se statným plážovým playboyem a skupinou polonahých dětí ulice tvořících družinu charismatického rybáře s očividnou slabostí pro pružná chlapecká těla zjišťuje, že jeho vztah k matce právě prochází zatěžkávací zkouškou, z níž vzejde zásadně a nevyhnutelně pozměněn. Film, který se opravdu nehledá snadno, se mi snad i pro úchvatnou vizuální stránku, ale hlavně díky okouzlujícímu Paolu Colombovi v roli Agostina vryl nesmazatelně pod kůži, a já jej nemohu než vřele doporučit.

ČSFD

Obrázek

Více informací [EN] a zdroj fotky: http://www.theskykid.com/movies/agostino/

Custom trailer na YT: