Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.

Zkusili jste někdy danou drogu, popř. drogu z dané skupiny?

Vyplňuji tuto anketu
28
31%
Tabák
13
14%
Alkoholické nápoje
26
29%
Kannabioidy - přírodní (konopí, hašiš)
12
13%
Kannabioidy - syntetické (spice, K2)
0
Žádná hlasování
Halucinogeny - přírodní (lysohlávky, ayahuasca, peyotl...)
1
1%
Halucinogeny - syntetické (LSD, ketamin, PCP...)
3
3%
Opioidy - přírodní (opium)
1
1%
Opioidy - syntetické (heroin, morfin...)
0
Žádná hlasování
Amfetaminy (pervitin, metamfetamin, MDMA..)
1
1%
Kokain
0
Žádná hlasování
Těkavé látky
2
2%
Jiné
1
1%
Nikdy jsem psychoaktivní látku nezkusil
2
2%
 
Celkem hlasů: 90
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak ještě tam chybí kofein, tein atd. Ono najít něco co v sobě nemá žádnou takovou látku (co ovlivňuje lidské myšlení a vnímání) je skoro problém :0)
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od asce »

Jednorozec píše:Tak ještě tam chybí kofein, tein atd. Ono najít něco co v sobě nemá žádnou takovou látku (co ovlivňuje lidské myšlení a vnímání) je skoro problém
Já bych to do ankety nedával - Kasz by stejně napsal, že nepije ani kávu, a to už bych tu jeho vzornost opravdu nemusel rozdýchat... :D
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Kasz »

asce píše:Já bych to do ankety nedával - Kasz by stejně napsal, že nepije ani kávu, a to už bych tu jeho vzornost opravdu nemusel rozdýchat... :D
No ale já opravdu nepiju ani kávu. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Teenbl »

Tu to fakt někdo přehání se zdravým životním stylem. K tomu kofeinu, myslím, že mám na něm regulerní závislost, ale větší závislosti jsou sladkosti. Ještě že nejdou řadit mezi typické psychoaktivní látky. :D
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Myš »

Jednorozec píše:Tak ještě tam chybí kofein, tein atd. Ono najít něco co v sobě nemá žádnou takovou látku (co ovlivňuje lidské myšlení a vnímání) je skoro problém :0)
To jsem nedával cíleně. Myslím, že kofein někdy požil každý, když už ne v podobě kávy, tak čokolády určitě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Plyšáček
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 42 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Neptun »

Čokoláda obsahuje teobromín, ten má o jednu metylovou skupinu méně než kofein. Na mě mají oba alkaloidy povzbuzující účinky, ale jen kofein mi zcela zažene spánek. Zatímco čokoládu můžu mlsat i před spaním.

Byv zděšen nevybaveností domácnosti návykovými látkami (krom výše zmíněného rumu do cukroví), zakoupil jsem dnes pivo (jedno, přičemž tři lahve jsem odevzdal - nastřádané za minulý měsíc), víno a cider.
Uživatelský avatar
nowhere
Registrovaný uživatel
Bydliště: severní Sever Čech
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: mám skype
Výkřik do tmy: Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man.
Příspěvky: 15
Dal: 14 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od nowhere »

Vzhledem k tomu že alkoholu se člověk takřka nemůže vyhnout, rumové pralinky, vánoční pečivo,...různé jídlo kam se přidá kapka alkoholu, nemůžu vyplnit že bych s psychoaktivní látkou nepřišel do kontaktu.
Taky na vánoce piju vaječňák, i když silně ředěný(1/8?).
Nikdy jsem opilý nebyl, pokud vím :) .

Kofein ano, kafe nikdy. *crazy*
Čokoláda jedině hořká. B)
Tito uživatelé poděkovali autorovi nowhere za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jo a taky nezapomeňte že i v maku jsou zbytky (byť nepatrné) opia. viz:
Pravidelně se nyní v SRN vyšetřují makové hmoty, mák určený k průmyslové výrobě i mák ve spotřebitelském balení. Zatímco v r. 2005 byl obsah morfinu v některých případech tak vysoký, že mohl vyvolávat nežádoucí fyziologické účinky, v r. 2006 zásadně poklesl.

Takže poslední položku bych rovnou zrušil nebo upravil na "nikdy jsem psychoaktivní drogy úmyslně nevyužil" či "nikdy jsem nezkoušel nic kromě alkohlu a tabáku" , "fetuje" zkrátka každý ať chce nebo ne :0)...
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor audiovizuální sekce
Bydliště: SK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 9
Příspěvky: 154
Dal: 520 poděkování
Dostal: 79 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Mack »

Tak ja mám skúsenosť iba s alkoholom, pomáha mi zabudnúť na starosti a prísť na iné myšlienky. Pivo alebo víno k dobrému obedu neodmietnem. Samozrejme snažím sa v rozumnej miere. Úplne opitý som bol asi dvakrát v živote.
Cigarety nemôžem ani cítiť. Tvrdšie drogy som nikdy neskúšal a ani nehodlám.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Filip »

Mne zašibáva aj bez drog a alkoholu. :P :D Ale zase nie som totálny abstinent. Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán.
Uživatelský avatar
Andy Olsen
Registrovaný uživatel
Bydliště: Říše Divů
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: „Cestu za štěstím vám nejlépe ukáže malé děvčátko.“ — Lewis Carroll
Příspěvky: 24
Dal: 8 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Andy Olsen »

Jsem nekuřák. Alkohol jsem dříve příležitostně pil, dnes už vůbec. Žádné drogy jsem nikdy nezkoušel, ačkoliv jednu dobu jsem toužil zkusit nějaký halucinogen (LSD nebo houbičky).
V době, kdy jsem procházel takovým smiřováním se svým pedofilním osudem, jsem si stanovil pár jasných pravidel, jejichž hlavní myšlenkou je jít dětem v co nejvíce ohledech příkladem. A abych se necítil jako pokrytec, dodržuji je i když nejsem v přítomnosti dětí. Tedy například nekouřim, nepiju, nemluvim vulgárně, nechodím na červenou apod. :D
Zdržování se psychoaktivních látek (kromě tabáku a alkoholu v rozumné míře) v přítomnosti a blízkosti dětí nebo v době, kdy za ně máme zodpovědnost (kromě tabáku bez výjimek), beru za samozřejmost
Mě tedy nepřipadá v pořádku ani kouření cigaret před dětmi. Jedna věc je pasivní kouření a pak to, že děti kuřáků mají větší tendence ještě v dětství s kouřením též začít. To je prokázané a vlastně celkem logické. Čili kouření rodičů považuji za zcela trestuhodné, zvláště pokud kouří doma v uzavřeném prostoru. Pokud jde o alkohol, dítě by rozhodně nemělo vidět svého rodiče opilého.
Moje máma byla vždycky kuřačka, přesto jsem však byl v dětství poučován, že kouření je špatné a kdyby mi někdo nabízel cigaretu, určitě si jí nemám brát. To je asi běžné, žádný rodič svému osmiletému dítěti neřekne 'kuř si'. Jenže rodič je obvykle pro dítě ten největší vzor a vstřebat pak takové poučování je hodně náročné. Zkrátka rodič a člověk, který si o sobě troufá tvrdit, že miluje děti, jim nebude kouřit pod nosem. Přijde mi to maximálně nezodpovědné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andy Olsen za příspěvek:
Plyšáček
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Forst Jan »

I když hodně nepřímo, tak pedofilie měla na můj vztah k takovým látkám svým způsobem pozitivní vliv. Protože pedofilie dle mého měla vliv na utváření mé plaché stydlivé osoby. A díky ní jsem v nejzranitelnějším období - v pubertě - neměl skoro žádné kamarády, nechodil jsem do společnosti a proto jsem neměl ani potřebu "sociálních lubrikantů" (Alkohol, cigarety, drogy). Je to jedna z věcí, na které jsem u sebe hrdý, že jedinou takovou látku jsem poznal alkohol a to až v 18. roce života. Cigarety nebo drogy jsem nezkusil ani jednou. Spousta kuřáků říká, že jedna z nejtěžších věcí v životě je přestat kouřit, ale já považuji, že ještě těžší je právě nezkusit to nikdy. Společenský nátlak je v tomhle obrovský.
I když tedy pokud se bude počítat i kofein, tak ten jsem okusil dříve, ale ne jako kávu, kafe nepiju, ale tak pro kofein stačí i Coca Cola.
Čokoládu mám rád, ale že všech možných sladkostí je asi moje nejméně oblíbená.
Děkuji
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nepijem alkohol, pretože sa poznám a viem, že keby som začal piť tak značne obmekčený alkoholickým mokom :D by zo mna vyšlo aj to, čo je hlboko ukryté vo mne. Nikdy som nebol opitý. Raz som vypil asi skoro liter vína (čuča), točila sa mi hlava, bolela ma a celkovo som sa citil na trt makový ale to či som bol opitý myslím, že nie, pretože som vnímal a kráčal normálne..toť mi bolo iba zle... a povedal som si nikdy viac. To som mohol mať takých 17...
Dúfam, že mi to vydrží až do mojej smrti. Som totiž človek, ktorý sa stráni čo i len jedného štamperlíka pálenky alebo poháru piva. Pivo je u mňa hnus. Dúfam, že aj to mi vydrži až do mojej smrti.
Nechcem piť, nechcem aby bol zo mna alkoholik. Nechcem aby sa zo mňa stala troska, človek bez rodiny bez ničoho len pivo a chlast v ruke niekde na ulici pod mostom...(už len tá predstava je hrozná)

Až tak dobre sa zase nepoznam, takže nemožem povedať či by som bol schopný ublížiť holčičke počas stavu opilosti. Keď som "triezvy" tak som si na 100% istý, že deťom nič nehrozí v mojej prítomnosti.

Ako tak pozerám, zisťujem, že som asi jediný.. no možno jeden z mála pedákov, ktorý sa takto stráni alkoholu všeobecne.
Keď sú oslavy samozrejme, že si pripijem to musí byť, ale alkohol všeobecne nula bodou...

Ďalej, kávu pijem 3 - krát denne od svojich asi 15 rokou života.
Fajčím cigarety od svojich 15 rokou života. Fajčím, pretože v tom nachádzam uvolnenie od problémou.

A myslím, že to je lepšie ako piť chlast aj keď je síce pravda, že cigi poškodzuju plúca zatial čo alkohol pečeň.. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Mathias8 píše:Ako tak pozerám, zisťujem, že som asi jediný.. no možno jeden z mála pedákov, ktorý sa takto stráni alkoholu všeobecne.
Nejsi. Je nás vícero. :) Někteří to v tomto tématu již psali:

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=33944#p33944
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=33947#p33947
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=33949#p33949

A obecně i většina pedofilů, se kterými si píšu, alkohol buď omezuje na nejmenší možnou konzumaci, která jde, nebo se alkoholu úplně straní. Ale to bude možná spíš tím, že s moc pedofily aktivně soukroměji nekomunikuji. :D

Ale to není jen mezi námi pedofily, ale v civilizaci obecně, že drtivá většina alkohol pije a menší část se jej straní. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Filip »

Aj tak tá najsilnejšia droga je láska. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od kredenc »

Dal som hlas:
Alkohol: Pijem len pivo, prípadne príležitostne na oslavách, sviatkoch, moc som bol opitý len 2 razy :) hoci nefajčím, ale v puberte som to skúšal, dokonca som chcel úmyselne začať fajčiť, ale nechutilo mi to a ani žiadne pocity dať si ďalšiu tam neboli (Bože ďakujem :D). Viem aký som bol hlúpy a som rád že telo to odmietlo. Ešte som skúšal marihuanu a občas si ju dám i teraz. Závislí na nej nie som, len keď som niekde s kamáratmi čo to oblubujú dám si tiež, ale opakujem viem byť bez nej i mesiace a nikdy som ju ani osobne nekupoval.
Nič silnejšie by som nikdy nevykúšal, už len zo strachu. Dokonca aj tomu alkoholu sa vyhýbam čo najviac. Je to hrozné zlo...
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od T-800 »

Ááá, konečně dobré téma pro mně chuligána. :)
Co se týče běžné drogy - kofeinu, tak bez něj ani ránu. Den začínám tak, že exnu silné kafe (již připravené od mé milé přítelkyně, která stává dříve). Během dne vypiju tak 3 - 5 kafí. Také přes den piju sypané čaje, zelené, žluté, černé, dle momentální chuti.

Cigarety - jsem nekuřák, ale v poslední době, když piju a někdo mi nabídne cigaretu, tak si jednu dám tak k dokreslení atmosféry. Psychologický účinek na sobě nepozoruji žádný nebo zcela minimální. Ale v životě bych si nekoupil krabičku a ani chuť na cigaretu jsem nikdy neměl.

Marihuana - občas jsem zkoušel jointa, zprvu zcela bez efektu. (...) většinou šlo spíše o takový stav klidu, utlumení, částečně změny myšlení, chuti k jídlu. Abych to shrnul, marihuana není droga, která by mně oslovila a nevyhledávám ji. Navíc nemám rád kouření jako takové, vždycky kuckám. :) (...)

Alkohol - to by bylo nadlouho. Má druhá nejoblíbenější droga. Piju docela často, flašku vína kupujeme skoro denně - ale to spíš pije přítelkyně k večeři. Já si dávám dle chuti tak 2 - 4dcl většinou. Mé pití se projevuje hlavně po večerech s přáteli v hospodě. I dnes, kdy už nejsem žádný puberťák, není u mně výjimkou, že domů dojdu ve stavu na hranici použitelnosti v 7h ráno. :( Bohužel.

Ale poslední dobou se to snažím krotit, nechodit ven tak často a když už jdu, tak tolik nepít a daří se mi to. Ovšem minule jsem alkohol nahradil energeťáky a po těch asi 7 redbullech za večer mi ráno nebylo moc dobře. Navíc jsem musel spát na karimatce v obýváku, přítelkyně nějak zdekompenzovala. :D Zažil jsem už nespočet alkoholových okének a ostud. To jsem ale na sebe vykecal to nejhorší. Přece jenom většinou piju celkem přijatelně, mám pak dobrou ukecanou náladu, bývám hodně akční, chci se bavit a seznamovat s lidma. V poslední době piju malé mnosžtví téměř denně a opiju se cca 2x měsíčně. Hrozné zlo jsou ranní kocoviny, to si pak nadávám. Ještě k množství - když to tak odhadnu, tak po cca 4 pivech (či litru vína) mám velmi dobrou náladu a po 8 pivech již mívám obtíže.. Ale záleží na mnoha faktorech. V poslední době pozoruju, že spíše než alkohol mně v pátek večer zmáhá únava a když se napiju, tak prostě usnu. Někdy se mi podaří pít dvoufázově - opiju se tak, že jsem nepoužitelný a na chvíli usnu na stole, ale třeba po hodině se proberu a jsem schopný pokračovat v pití až do rána. Tak tím bych pomalu uzavřel svou alkoholickou kapitolu. Proč to dělám? Touha po zábavě, uniknout nudě, pokecat s přáteli, vymanit se ze všedních dní. Má s tím nějakou souvislost má pedofilie? Žádnou nevidím. Zároveň se ani nebojím a ani se mi nestalo, že bych v opilosti o sobě vykecal někomu něco, co bych nechtěl. Má mysl má zkušenost s alkoholem a má své mantinely i při silné opilosti. Ještě dodám, že určitě bych nechtěl, aby mě někdy viděly opilého mé případné děti. Jinak částečně v přítomnosti dětí jsem již opilý byl (ale vždy jen trochu, ne na šrot) a žádné problémy jsem nepociťoval. Mám jakousi brzdu, která mi zabraňuje v tomto stavu se s nima nějak více bavit a vlastně i tak nějak niterně ztrácím zájem, jakoby alkohol u mě tlumil i pedofilii jako takovou. A obecně sexualitu ve mě alkohol tlumí. Nějaká slečna se mi v opilosti může hodně líbit, snadněji se s ní zapovídám, ale ničeho více bych ve stavu střední či vyšší opilosti nebyl ochoten a hlavně ani schopen. :D

Extáze - je to cca rok, kdy se mi kolega svěřil, že občas bere extázi. (...) Netrvalo dlouho přišel večer, když jsme spolu seděli v hospodě a chystali se na diskotéku, vytáhl 2 tablety a jednu mi nabídl. Tak jsem se toho nebál a slupnul jsem ji. (...)
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 4. 3. 2016, 10:17:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveny popisy, které popisovaly "pozitivní" účinky drog, příslušné pasáže nahrazeny "(...)".
Tito uživatelé poděkovali autorovi T-800 za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od Kasz »

T-800 píše:(...)
Zní to jako reklama na super produkt, toto vyznění se mi na fóru nelíbí (ještě pořešíme mezi moderátory). Také piješ docela dost kofeinu, i na něm je možné být závislý a znám kluka, který se ze závislosti na kofeinu (také pil hodně kávy) dokonce léčil v léčebně.
T-800 píše:Extáze - je to cca rok, kdy se mi kolega svěřil, že občas bere extázi...
Tak uvidíme, s čím kolega přijde za takových 10 nebo 20 let užívání.
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 4. 3. 2016, 10:18:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveno v souvislosti s úpravou předešlého příspěvku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od asce »

T-800 píše:Extáze... Přirovnal bych to ke stavu...
Milý T-800, děkuji za takový popis konkrétních zkušeností. Já jsem nikdy nic podobného nezkusil, ani nechci zkusit. Na druhou stranu se nezřídka setkávám s osobami, které něco berou a snaží se v takovém stavu se mnou komunikovat. Tedy oni "jedou" a myslí si, jak jsou úžasní, argumentačně nepřekonatelní... Vracení záchranné půjčky nebo něco jinak závazného? "Ale blázínku (říká mi 20 letý mladík), vždyť jsme jednou na světě, přeci když ne dnes, tak zítra, nebo nikdy, ha, ha, ha..." Jenomže předtím říkal něco jiného a kdybych mu nepůjčil aspoň těch pár korun, aby mohl odjet na povinnou schůzku na úřadu práce a předtím se najíst... Zajímá mě tedy, jak postupně tito lidé do toho nejprve zpříjemnění a posléze závislosti, vlastně padají...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Nový příspěvek od T-800 »

Já se omlouvám, nechal jsem se trochu unést a vyprávěl jsem to tak, jak mi to slina na jazyk přinesla.
Extáze určitě není droga, kterou bych chtěl hromadně všem doporučovat, osobně jsem rád, že jsem se s ní setkal až nyní před třicítkou, protože vzít si to někdy v 16 letech - bojím se, že bych tím byl tak unešen, že bych mohl snadno ztratit míru. I ten můj kamarád s tím na můj vkus blbne až moc. Nevím, jak často to přesně bere, ale kdybych měl tipnout, tak za poslední rok jestli já jsem to měl tak 3x,. tak on to mohl mít tak 10 - 15x určitě. Navíc to občas kombinuje s alkoholem a kofeinem a párkrát se stalo, že mu opravdu nebylo moc dobře. Nějaká jeho známá na tom uletěla, bere to každej víkend a dnes prý potřebuje alespoň 6 tablet, aby to s ní něco udělalo. (...)

K rizikům - dehydratace. (...) Pár lidí na to už umřelo.
Dále je blbé pokud máte mutaci jednoho enzymu v mozku - nedokážete tu látku zpracovat a následkem je smrt. Ale je to vzácné. Při častějším užívání si vypotřebujete neurotransmitery, klesne vám počet jejich receptorů a také odumře dost nervových buněk. Neurotoxicita extáze byla potvrzena v experimentech. Praktické následky jsou - nervozita, úzkost, deprese, vznětlivost, nechuť a neschopnost bavit se s lidmi... atd.

Takže určitě nedoporučuju zařazovat toto do svého jídelníčku!

(...)
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 4. 3. 2016, 10:25:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveny popisy, které popisovaly "pozitivní" účinky drog, příslušné pasáže nahrazeny "(...)".
Tito uživatelé poděkovali autorovi T-800 za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů