Bezradnost (Septuaginta)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Septuaginta

Bezradnost (Septuaginta)

Nový příspěvek od Septuaginta »

Bezradnost - dotaz v poradně
Septuaginta píše:Dloho mi trvalo než jsem si uvědomil že mám problém, sexuálne mne přitahují holčičky tak od 8-12 let. Sex můžu mít i s dospělou ženou ale...Mám ted přítelkyni a ta má 8 letou dcerku, občas mívám různé fantazie. Nic jsemna ni nezkusil a ani to nemám v plánu. Jen bych chtěl vědět jak mám postupova a co vůbec dělat, je to prokletí.I v létě na plovárně, dokonce mívám poci že mě některá děvčátka pokouší. Taky semi stal že jsem se zamiloval do malé holčičky. Co mám dělat?
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Váš problém jistě není malý, ale je řešitelný, a hlavně, víte, každý člověk má řadu problémů, které musí překonávat. Takže nezoufejte, nejste na světě sám.

Pokud jde o Váš konkrétní dotaz, vřele doporučuji, abyste si nikdy nevybíral za partnerky ženy, které mají malé dcerky. Bylo by to pro Vás trvalé a těžko potlačitelné pokušení.

Jinak, díky Bohu, jste schopen soužití s dospělou ženou, a tak máme dobré východisko.

I pak nebudete mít v životě nikdy úplný klid. Proto bych vřele doporučil být v trvalém kontaktu se sexuologem, který by Vás dokázel životem provázet a pomoci Vám v úsilí neselhat. je-li vám místě dostupná Praha, můžete se ke mně objednat u sestry na tel 224965247.

Jinak Vám přeji v životě úspěch.

Váš
MUDr. Antonín Brzek