Uděleno varování uživateli Forst Jan

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Tímto příspěvkem uděluji Janu Forstovi varování za neustálé, mnohdy až skoro každovečerní, slovní napadání ostatních uživatelů chatu. Bylo již mnohokrát umlčen a taktéž i vykopnut, a přesto nadále nerespektuje pravidla webu.

Uživatele obtěžuje obviňováním ze zneužívání dětí a vulgárně se co chvíle vyjadřuje na jejich adresu. Chová-li se takto, není na chatu z mé strany vítán, a proto jsem mu dnes na chat přidělil i týdenní BAN, jelikož se jeho projevy k ostatním lidem nesly v níže zmíněném duchu. A podobné zprávy od něj jde vidět několikrát do týdne (ne-li denně).
Anonym555 → Marco Freeman : no a co? Me je uplne u *** ze se ti to cte blbe, me se cte blbe vase podporovani zneuzivani a jsem za to trestan ja...

Anonym555 → Guest418 : neotravuj prase

Anonym555 → Guest418 : rekl jsem mlc, prase.

Anonym555 → Little Hero : ne, to ze ses demne ktery neumi zaklady logiky a noc nepochopo neni muj problem

Forst Jan → Guest418 : debil jsi jenom ty

Forst Jan → Guest418 : od zneuzivace bych ani jiny nazor necekal...
Uživatelům dlouhodobě znepříjemňuje pobyt na chatu, až kvůli jeho chování jiní lidé znechuceně odcházejí. Kazí atmosféru chatu.

Tímto příspěvkem mu znovu dávám najevo svou nevůli k tomu, jak se zde chová. Byl bych rád, kdyby uživatelé, kteří se mnou souhlasí, dali tomuto příspěvku like, nebo se vyjádřili v diskuzi pod ním.

S pozdravem,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 10):
max1, Kasz, MarkM, Allein, Damian, Scopi, Jeremy, Gabriel Svoboda, K3i4L, Horácius
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Udělno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od max1 »

Ano nepači sa mi ked niekoho s niečoho obvinuje alebo nadava uživatelom ktory dlhodobo odmietaju akekolvek zneuživanie. Ja som si už na neho zvykol len by mohol fakt pisat trochu menej utočne a vecne pisat nazory na dane tema a ked ma niekto iny nazor tak mu zbytočne nenadavat. Ak je tam novačik a riešime jeho problemy jasmu citlivo pišeme vecne čo sa môže stat ak niečo robi zle a nenadavame mu za to že niečo urobil inak než mal.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Udělno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco Freeman píše:Byl bych rád, kdyby uživatelé, kteří se mnou souhlasí, dali tomuto příspěvku like...
Rád bych se vyjádřil k této výzvě. Nelíbí se mi, když kdokoliv vyzývá ostatní, aby mu udělili PODĚKOVÁNÍ jako vyjádření souhlasu. Poděkování by dle mého měla sloužit k oceňování mimořádně zajímavých, moudrých či pracných a přínosných příspěvků, nikoliv jako vyjádření SOUHLASU. Možná by stálo za to systém přebudovat a udělovat Souhlas a nebo Poděkování jako dvě rozdílné položky. Smazal bych všechna poděkování a začal od znovu.

A pokud se mnou souhlasíte, nemusíte mi za tento příspěvek dávat poděkování.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Udělno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Když někomu poděkuji za příspěvek (a nejde o příspěvek jen o fotkách, ale o názoru), dávám poděkování za text, který oceňuji. Pokud někde napíšu nějaký názor, daný člověk k tomu může napsat: "Jo, souhlasím." nebo taky jen dát poděkování, čímž vyjádří, že za daný text děkuje a souhlasí s ním. Kdyby mu byl proti srsti, nedává mi za něj poděkování. Nebo mi za něj dá poděkování jako za zajímavý názor, ale následně se vyjádří, kde v něm vidí chyby.

Význam poděkování je totiž dvojí. "Děkuji," jako děkuji za příspěvek plný fotek nebo děkuji za zveřejněný životní příběh a "Děkuji," jakožto vyjádření souhlasu jedním kliknutím. Ne nadarmo se zdejšímu poděkování říká "Like". :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Allein, Kasz, Jeremy, Damian, K3i4L, Horácius
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Fíla »

Nechci do toho pindat, nebo do toho fušovat, ale napíšu k PODĚKOVÁNÍ svůj názor.

Myslím si, že je více dospělé a rozumné napsat názor pod článek, než dávat lajk. Lajk je docela milosrdný čin pro lidi, kteří by nedokázali napsat svůj názor, když už se tomu říká komunita a né lajkama rozhodovat o trestech.
Připadám si pak jak v nějaké počítačové hře, kde stiskem F1 se připojím k banování hráče, a F2 k protibanování hráče.

Řekl bych, že názory pod článkem tomu trestanému něco řeknou, když to uvidí z více stran, než když je jeden článek o vytýkání a tam 30 liků.

Snad je to taky trochu o té komunikaci, a né o tom "někdo udělal něco špatného, už není členem, dáme lajk, ať vypadne". Ten člověk s váma snad nějakou dobu byl a byl součástí komunity, a lajkováním a lajkem se vyjádřit je tato jeho nějaká přítomnost a součást znehodnocena a znectěna a dotyčný je brán jako podčlověk.

Souhlasím, že poděkování by mělo sloužit k hodnocení k přínosným článkům, k dobře napsaným myšlenkám a né k podtrhávání uživatelů. Je to moc nekomunitní.

Tož za mě. :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Kasz »

Já to beru jinak - dal jsem poděkování za to, že Marco jednal. Jako admin to oceňuji. Nikoliv kvůli "pošpinění" J. Forsta.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Teenbl »

Navrhuji opět zvážit ban pro Forsta. Dnešní chování na foru podle mě značně překračuje meze slušného chování, útoky na uživatele.
Pár příkladů:
[28.10. 20:41:29] �ekni�eptej Forst Jan → Plyšáček : pouceni a odrazeni? Ne naopak on SZ prosazuje. Ten hajzl nechal zneuzit svou dceru a jeste se raduje jak super je otec. A tebe to vzrusuje, protoze bys chtel taky.
[28.10. 20:45:44] �ekni�eptej Forst Jan → Teenbl : bytost (odmitam pouzit slovo clovek) jako Asce? Ne nema.
[28.10. 20:46:48] �ekni�eptej Forst Jan → Plyšáček : sam to rekl, ze ho nechal aby s ni mel sex. A jeste je hrdy na to. Je to zruda.
[28.10. 20:49:19] �ekni�eptej Forst Jan → Plyšáček : tvoji fanousci jsou zlo, ktere se za tebou tahne, svine, co zneuzivaji, znasilnuji, to jsou tvoji fanousci. A ty jsi fanousek jejich. Milujes utrpeni jinych.
Taky jsem se od mnohých uživatelů dozvěděl o sprostých příspěvcích včera od Jana na foru a o výhružkách smrtí na chatu, tak měsíc bych mu dal minimálně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
MarkM
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od asce »

Já nevím... Jsem z toho rozpačitý... Většina těch narážek jde nejspíš za mnou, tak bych se chtěl vyjádřit. Z mého pohledu cítím, že J.F. je velmi nevyrovnaný. Já to skoro odhaduji na nějakou duševní poruchu typu bipolární afektivní poruchy. Mám o něj strach. Pro mě není důležitý ban. Pokud se s ním někdo znáte osobně, prosím podívejte se na něj. Třeba plácám nesmysly. Ale ty proměny chování ve mně opravdu vzbuzují tu obavu, co jsem vyslovil...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Teenbl »

Milý Asce,
to, že Forst teď utočí na tebe je vcelku nepodstatné, v minulosti to byli jiní. Problémy s ním byly mnohem dřív než si přišel do komunity. To, že Forst je nevyrovnaný je nepochybné, ale nevím, zda chceme kvůli jednomu nevyrovnanému tolerovat útoky na uživatele a tím je odrazovat od chození sem... Ty proměny chování se taky periodicky opakuje.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Forst Jan »

Znát osobně? Tady se seznamují jen fanoušci znásilňování a zneužívání, aby vyměnili poznatky a rady. Ti se tu hned poznají osobně.
A dokud to tak tady bude, asi tu nemám opravdu co dělat. Tímto oficiálně žádám o smazání účtu a všech mých příspěvků. Můžete slavit, o tohle vám přece šlo.
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Znát osobně? Tady se seznamují jen fanoušci znásilňování a zneužívání, aby vyměnili poznatky a rady. Ti se tu hned poznají osobně.
A dokud to tak tady bude, asi tu nemám opravdu co dělat. Tímto oficiálně žádám o smazání účtu a všech mých příspěvků. Můžete slavit, o tohle vám přece šlo.
Ach jo... Jene, snad vidíš, že jsem se tě zastal. A to přes to všechno, co jsi na mě dnes "naložil".
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Forst Jan »

Zastal?
asce píše: J.F. je velmi nevyrovnaný. Já to skoro odhaduji na nějakou duševní poruchu
*crazy*
Děkuji
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od simgiran »

Udělil jsem Forstovi ban na dva týdny pro opakované hrubé osobní útoky. Je to prozatímní opatření uklidnění situace, trvání banu může být změněno.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Zastal?
asce píše: J.F. je velmi nevyrovnaný. Já to skoro odhaduji na nějakou duševní poruchu
*crazy*
Ano, zastal. A také jsem řekl, že mám o tebe strach...

P.S.
Bipolární afektivní porucha se mj. projevuje tak, že podle určité sinusoidy se periodicky mění nálada a celkové chování dotyčného. Pokud se správně neléčí, tak se perioda sinusoidy zkracuje (nálady se střídají stále rychleji) a její amplituda zvyšuje (dotyčný je stále agresivnější). Vhodně léčená = perioda je tak dlouhá (klidně v řádu let) a amplituda tak nízká, že okolí ani nic nemusí zaznamenat. Napsal jsi, že rodiče ti neustále připomínají, že si máš brát léky a ještě se přeptávají opakovaně, jestli je bereš - hádám tedy, že to nebudou léky proti rýmě... Mimochodem u léčení bipolární afektivní poruchy je nejhorší to, že dotyčný si ji vůbec neuvědomuje a naopak, pokud je choroba ve vysoce aktivní fázi, tak je mu nejlépe (tělo vyrábí vnitřní drogy).
Měli jsme tuto poruchu v blízkém příbuzenstvu...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Forst Jan píše:Tímto oficiálně žádám o smazání účtu a všech mých příspěvků. Můžete slavit, o tohle vám přece šlo.
:(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Allein »

Forst Jan píše:Tímto oficiálně žádám o smazání účtu a všech mých příspěvků.
Dle nového dodatku pravidel ze dne 24. 9. 2015 (který vešel v účinnost 24. 10. 2015 a se kterým jsi byl seznámen pomocí hromadné SZ) nelze smazat účet i s příspěvky, ale jen bez příspěvků. Ale i tak by tě byla škoda. Každý uživatel může přinést nové a dobré myšlenky. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
K3i4L
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Forst Jan »

teenbl píše:tak měsíc bych mu dal minimálně.
simgiran píše:Udělil jsem Forstovi ban na dva týdny pro opakované hrubé osobní útoky. Je to prozatímní opatření uklidnění situace, trvání banu může být změněno.
Může tedy se někdo kompetentní vyjádřit s definitivní platností jaký konkrétně bude trest? Jestli bude platit na fórum i na chat? Jaká doba to tedy definitivně bude (ne žádné "já bych mu dal", "prozatímní", "může být změněno"...)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od simgiran »

Ban je na fórum i na chat. Ponechávám délku na dvou týdnech.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Forst Jan

Nový příspěvek od Kasz »

Po upozornění na zprávu z 16.11.2015 19:40:38 (narážka na nekliknutí na odkaz od Plyšáčka kvůli možnému obvinění z DP) bude mít Jan Forst dočasný BAN na chatu. Problémy jsou to opakované, proto BAN bude do 23.12.2015, pokud se poté objeví další nějaká narážka, BAN bude do 30. června, atd. Potřebujeme, aby na chatu byl klid a nemuseli jsme pořád zasahovat. Děkujeme za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti