Jak se má pedofil seznámit s dospělým? (Tom)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Tom

Jak se má pedofil seznámit s dospělým? (Tom)

Nový příspěvek od Tom »

Jak se má pedofil seznámit s dospělým? - dotaz v poradně
Tom píše:Dobrý den,
jsem homosexuální pedofil. Někdy mě trápí samota a rád bych potkal dospělého,taky homosexuálního pedofila, pro společný život. Z knihy „Žil jsem jako pedofil“ jsem pochopil, že u heterosexuálního pedofila je možné, aby si našel dospělou partnerku,která vše přijme a budou spolu realizovat sexualitu v mezích zákona, ale že homosexuální pedofil nikdy nedokáže mít partnerský vztah s dospělým (chlapem), je to pravda? Bojím se podat si inzerát, že jsem pedofil a hledám partnera, na veřejných webových seznamkách, jelikož by jistě následovala sprcha urážek, nenávisti a pohrdání ze strany jejich uživatelů.

Tak co mám dělat? Je skvělé, že tento web funguje, děkuji za vaši práci!
Aleš
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli. Myslím, že není úplně vyloučeno, abyste jako homosexuální pedofil mohl milovat i chlapce dospělého, podobně jako pedofil heterosexuální může mnohdy milovat také dospělou ženu. Zda toho jste nebo nejste schopen právě Vy, to musíte zjistit jen Vy sám, podle toho, co k mladým dospělým mužům v sexuální oblasti cítíte, zda Vám nejsou třeba fyzicky odporní. Sám jsem se většinou v ordikaci setkal spíše s tím, že homosexuální pedofil snáze koitálně adaptoval na dospělou ženu, než na dospělého muže, ale vše je individuální. Chce to navazovat, nejprve na společenské úrovni, vztahy s muži i ženami, s přiznáním k pedofílii nespěchat, spíše v té první fázi pozorovat vlastní reakce, vlastní pocity k těm jednotlivým osobám. Pokud byste se zaměřil na vyhledávání žen, varujte se v zájmu vlastní bezpečnosti vztahu s ženami, které jsou matkami malých dětí, a to především chlapců, ale raději bych radil k opatrnosti i u holčiček. Ona ta diferenciace co do pohlaví u pedofilů bývá méně vyhraněna, než o osob zaměřených na dospělé ženy nebo muže. S tím asi souvisí i ta snažší adaptace pedofilního homosexuála na heterosexuální partnerství, než tomu je u muže preferujícího dospělé muže.

Takže si dodejte odvahu a hledejte, zatím nezávazně, a rozhodně bych považoval za dobré, aby Vás v tom dorovázel sexuolog, kterého byste pravidelně navštěvoval a své pocity a zkušenosti s hledáním partnera mu sděloval. Nevím, jak bydlíte daleko od Prahy. Já pracuji na Sexuologickém ústavu v Praze, Apolinářská 4, Praha 2, mohl byste se objednat u sestry na některou středu, tel. 224968231, Ordinuji jen o středách a do konce února jsem mimo Evropu.

Přeji Vám úspěchy v životě, každý člověk má nějaký hendikep, Vy máte tento, a s ním se jiste dokážete úspěšně poprat.

Moc Vás zdravím
MUDr. Brzek


Petr Kasz odpovídá:

Milý Aleši, můžeš vyzkoušet naši seznamku. Sice to nebývá časté, ale i skrz naši seznamku se občas někdo seznámí. Výhoda je zřejmá – kdo odpovídá na inzerát, si je vědom toho, že si píše s pedofilem. I já jsem se takto seznámil.

Vše dobré v dalším životě přeje
Petr Kasz, administrátor