Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz)

Nový příspěvek od kozmix »

Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště, v boční ulici ji znásilnil (Novinky.cz)

Kdo to té malé mohl udělat za hovado??????? :! Je to k pláči. Nejhorší v této zemi je, že vyvázne, jelikož se to s průměrným právníkem zahraje na nějakou polehčující okolnost. Té malé zničil celý život!!!
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 12. 8. 2015, 17:50:44, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Upraven nadpis, dodán článek a odkaz.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Opava

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Kozmixi, k čemu je tento příspěvek? Nechápu ho.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Opava

Nový příspěvek od kozmix »

Promin myslel jsem, že jste to již četli. Už to bylo zveřejněno po poledni.
http://www.novinky.cz/krimi/377527-zvrhlik-v-opave-vylakal-skolacku-z-hriste-v-bocni-ulici-ji-znasilnil.html
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 12. 8. 2015, 17:51:58, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odkazy dávejte do URL tagu!
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kozmixi, nemůžeš jen tak reagovat na nějaký příspěvek, který zde neuvedeš. Když na takový příspěvek reagovat chceš, založ prosím téma v Reakci na média. Název témata by měl být také název článku - pokud to jde, tak ho i zkrať a uveď stránku, odkud je. Odkaz v příspěvku musí být v URL tagu. Jinak to dělá na fóru zbytečný zmatek.

Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Plyšáček
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od kozmix »

Dobrá omlouval se.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco, děkuji za tvůj odborný zásah.
Úplně jsem z toho byl vystresovaný.
To byl "binec". Fuj.

*crazy*

Nicméně děkuji, Kozmixi, že jsi s námi. Neboj, to se všechno postupně naučíš. Já se už učím devět měsíců.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ze zpráv na TV Barrandov:

Moderátor: "V Opavě nejsou klidní."
Moderátorka: "Našemu reportérovi se podařilo najít důležitého svědka. Uslyšíte, jak k osudnému setkání došlo."
Jiří Cileček, redaktor: "Holčička si hrála s dětmi na hřišti, byla na prázdninách u babičky, která ji hlídala, jenže té se udělalo nevolno, odešla pro vodu a nechala vnučku chvíli bez dozoru. Muž měl údajně holčičku dlouho sledovat a nakonec ji oslovil na tomto dětském hřišti v části Kylešovice."
Chlapec 1: "Jak je ta rychlá, on tady seděl, on... ta holčička zmizla za barákem, on zmizel taky, ta holčička přišla zpátky a on přišel zpátky..."
Chlapec 2: "Mně o tom řekli rodiče. Že si máme dávat pozor, že tady přepadli jednu holčičku."
Jiří Cileček, redaktor: "Že se holčičce věnuje podivný člověk si všiml i tento muž. Myslel si ale, že to bude někdo z rodiny."
Jan Kubíček, svědek: "Já jsem to právě chápal tak, že ji má hodně rád, jo, protože byl hodně přítulný k ní. Bylo tam jako že ji držel, na houpačce to bylo jako tak, že svým způsobem se jí dotýkal..."
Jiří Cileček, redaktor: "Podezřelý si pak dívku odvedl za ruku neznámo kam."
Matka zneužité dívky: "Tam byl aj nějaký dospělý, no a nikdo si ničeho nic nevšiml a byla to asi otázka pár, jako, minutek, protože prostě ji zatáhl mezi baráky, kde by je nikdo nehledal."
Gabriela Holčáková, mluvčí moravskoslezské policie: "Vrchní komisařka zahájila trestní stíhání sedmatřicetiletého muže pro zvlášť závažný zločin - znásilnění."
Jiří Cileček, redaktor: "Holčička si podle vyjádření matky zatím příliš neuvědomuje, co se vlastně stalo. Psychické trauma se ale může dostavit později. Pachateli hrozí až dvanáct let vězení. Pro televizi Barrandov Jiří Cileček."

Prvnímu chlapci nebylo příliš rozumět, protože mluvil moc rychle. A matka mluvila z telefonu, takže jsem měl taky problémy. Snad jsem to přepsal správně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Teenbl, max1, Gabriel Svoboda, Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od max1 »

Som nejak prehliadol vek kolko mala rokov?
A čo presne sa stalo šlo o osahavani masturbaci? Očividne ta holčička nebola nijak zranena ked sa vratila ako by s nič nestalo.

Dalši priklad klasifikace znasilneni pravdebodobne sa jednalo o osahavanie podla mna a nemohla mat viac ako 6 rokov.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Marco Freeman »

max1 píše:Som nejak prehliadol vek kolko mala rokov? A čo presne sa stalo šlo o osahavani masturbaci?
Věk, pokud vím, nikde není zmíněn... Stejně tak ani to, co se pojmem "znásilnění" myslí... jen to, že byla znásilněna... Pod tím si lze představit leccos. Snad to později nějak upřesní.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Plyšáček »

Smutné. Smutné je i to, že to sleduje celá republika. Takových případů se děje více a nemyslím, že by se měli lidé zabývat těmito věcmi tak intenzivně a skoro každý den, jako my tady na ČEPEKu. My se o tuto problematiku zajímáme, nás to "baví" a "naplňuje", snažíme se třeba vzdělávat či pracovat pro osvětu a prevenci, ale co takový řadový občan, co přijde domů a je ob den "kojen" zprávami o DP a zneužití či znásilnění. Je to jak reklama. Tak si říkám, kdo je tady vážně ujetý.

V článku užívají označení "dívka" a "dívenka", "nezletilá", ve zprávách "holčička".
Zajímalo by mě, kolik jí skutečně je.
Pokud si neuvědomuje, co se stalo, může být hodně malá. Zřejmě by ale nebyla ponechána sama na hřišti.
Je-li starší a nechápe, co se stalo, šla třeba dobrovolně a vrátila se spokojeně a nejedná se o znásilnění, ale SZ.
Je to celé nějaké divné. Nechce nám tady onen dotyčný přímo napsat, co tam tedy prováděl? Ale myslím, že návštěvník ČEPEKu to asi nebude. Jsme doslova "bombardováni" fundovanými poznatky o nevhodnosti jakéhokoliv sexuálního chování ve vztahu k dětem.
Jestli se později dozvím, že holčičkou označovali někoho staršího 10 let, tak ji snad najdu a vysvětlím jim do kamery, že to není holčička, ale velká holka.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od kozmix »

Na jiných stránkách psali zvlášť brutálním způsobem. A bylo ji 7.
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od kozmix »

Otázkou je kde je tedy skutečná pravda, pokud neslo v jeden den o dva zveřejněné případy. Což pochybují.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od max1 »

Jake brutalne znasilnenie?
Chlapec 1: "Jak je ta rychlá, on tady seděl, on... ta holčička zmizla za barákem, on zmizel taky, ta holčička přišla zpátky a on přišel zpátky..."
Ak jej bolo 7 a došlo naplneniu znasilnenie podla definicie nizkeho veku a bezbrannosti. Mohlo sa jednat maximalne o osahavanie popripade onanacia a masturbacia holčičky. Takže vtomto pripade pohlavnemu styku. No informacie su mizerne ale da sa určit na zaklade toho že ju držal za ruku a odviedol že by jej mohlo byt 6/7 rokov možno menej som zvedavi. U staršieo dietata by ta ruka nebola asi priemna pre staršie dieta.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Marco Freeman »

kozmix píše:Na jiných stránkách psali zvlášť brutálním způsobem. A bylo ji 7.
Kozmixi, když tohle uvádíš, prosím uveď i onen článek. Děkuji.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Kasz »

kozmix píše:Kdo to té malé mohl udělat za hovado??????? :! Je to k pláči. Nejhorší v této zemi je, že vyvázne, jelikož se to s průměrným právníkem zahraje na nějakou polehčující okolnost. Té malé zničil celý život!!!
Neviděl bych to tak tragicky, celý život jí určitě nezničil. Horší jsou případy zneužívání doma, viz např. http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=4658

Jinak co by sis přál pro takového člověka - smrt? Co se tím vyřeší? Nevíme, co se stalo, víme, že znásilnění se u menších dětí klasifikuje i takové jednání, při kterém násilí použito nebylo, jde o tu bezbrannost, že se ani neuměla nebo nemohla bránit, i kdyby chtěla... Jinak polehčující okolnost má skoro každý člověk, proto probíhá soud a tam se všechno "spravedlivě" (v rámci možností) posoudí a vyřkne se rozsudek a trest. A myslím, že je to tak dobře.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Kasz »

kozmix píše:Na jiných stránkách psali zvlášť brutálním způsobem. A bylo ji 7.
Ono pro běžnou veřejnost, která se v těchto případech nevyzná, a pro novináře tím spíš, lze slovy "zvlášť brutálním způsobem" popsat jakýkoliv trestný čin vůči dětem. Už jen tím, že se jedná o dítě.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Plyšáček »

Mám za to, že u dětí by se mělo mluvit POUZE o sexuálním zneužívání - a následně rozlišovat různé formy, míru závažnosti, rozlišovat dobrovolné jednání nebo přinucení. Pojem ZNÁSILNĚNÍ ať si laskavě nechají pro dospělé.
S tímto nešvarem jsem se setkal v poslední době vícekrát.
Od Gabriela jsem již dříve kdesi četl, že pokud je to dobrovolné, je to zneužití, pokud je to násilné, je to znásilnění. S tímto dělením nesouhlasím.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To není nešvar, tak je to odjakživa v trestním zákoně. Samozřejmě v neprávních kontextech se může mluvit o sexuálním zneužívání dětí a myslet tím i znásilňování dětí, to je v pořádku; ale to neznamená, že znásilňování dětí neexistuje a že odlišení od (dobrovolného) zneužívání nemá význam.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:... pokud je to násilné, je to znásilnění. S tímto dělením nesouhlasím.
Patrně jsi měl na mysli nedobrovolné.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Zvrhlík v Opavě vylákal školačku z hřiště... (Novinky.cz

Nový příspěvek od Jednorozec »

Problém, je že pokud se použije pojem znásilnění, tak si každý představí fyzické násilí jako je obvykle u dospělého. Z toho pak už samo vznikne "zvlášť brutální způsob" atd. Jen doufám že té holčičce nevyvolají sekundární trauma.....

Podle toho přepisu svědků mne udivuje že vůbec došli k tomu že byla znásilněna.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti