Deviant napadl v paneláku školačky, dostal 5 let (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Deviant napadl v paneláku školačky, dostal 5 let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Deviant napadl v paneláku školačky, soud ho potrestal pěti lety vězení (iDnes.cz)

Rok starý článek, který jsem na fóru nenašel.

Tomáš Auersvald z Jičína dostal u krajského soudu pět let vězení za pokus o znásilnění dívek ve věku 8 a 12 let. Obě si vytipoval loni v květnu, když vcházely do paneláku. Jednu obtěžoval ve výtahu, druhou o několik desítek minut později na schodech. Dívkám se povedlo utéct.

„Ráno jsem šel na oběd a dal si pivo. Pak jsem bezcílně chodil po městě. Odpoledne jsem si dal další piva, bylo jich víc jak sedm. Odpoledne, když jsem procházel po sídlišti, jsem si všiml dívky, která právě zacházela do domu,“ řekl obžalovaný ve své výpovědi.

Soudu dále popsal, jak se za dívkou rozběhl. Protože nestihl vejít, než se dveře zabouchly, čekal venku. Dívka ho však viděla a otevřela mu. Oba pak nastoupili do výtahu.


Chudera, ještě mu ochotně otevřela...

Obě dívky se ještě dlouho poté bály chodit samy ven a měly trauma z toho, že se informace o jejich nepříjemném zážitku rozkřikly mezi další děti.

„Dcera se pak bála chodit kolem vchodu, kde se to stalo. Navštívili jsme i psycholožku,“ dodala matka jedné z napadených, která před soudem svědčila.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Deviant napadl v paneláku školačky, dostal 5 let (iDnes.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Podle soudního znalce z oboru psychiatrie trpí obžalovaný vrozenou sexuální deviací spojenou s agresivitou a sadistickou složkou. ... Kromě pěti let ve vězení bude poté muset podstoupit taky ústavní sexuologické a protialkoholní léčení.

Hm ... napíšou, že má sexuální deviaci, ale nenapíšou, jakou. Anebo je to prostě sexuální agresivita a sadismus? V tom případě je to divně napsané ... u pedofila by napsali "sexuální deviace spojená s pedofilní složkou"?

A ta informace o vrozené sexuální deviaci je na jednu stranu chvályhodné informování čtenářů, ale na druhou stranu to vytváří dojem, že některé sexuální deviace vrozené nejsou.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3154
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Deviant napadl v paneláku školačky, dostal 5 let (iDnes.

Nový příspěvek od Jednorozec »

Opil se a ztratil zábrany, načež se pokusil zneužít "snadnou" oběť. Otázka je co skutečně chtěl a čeho byl schopen, přeci jen ubránit se dospělému chlapovi není u dítěte moc velká šance. I když třeba byl dost opilý a měl zpomalené reakce. Podle mne by se měl léčit souběžně s trestem ne až po něm.