My hledáme děti a děti někoho

Názorové články zpravidla reagující na zprávu v médiích či příspěvek jiné osoby.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Dan »

Může to připomínat seznamky, kde třicetileté ženy hledají stejně staré muže a ve vedlejší kolonce zas třicetiletí muži ženy. V reálu se míjejí, nenacházejí, jejich cesty se nepropojí, i když všichni někoho shánějí, potřebují. I my bychom si mohly podat takový inzerát: Pedofil hledá dítě. A ve vedlejší kolence: Dítě hledá pedofila?
My hledáme děti a děti někoho
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Dan »

Díky za vložení!
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Kuba »

My děkujeme za přispění. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
antiKarel

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od antiKarel »

Tenhle článek přesně vystihuje to o co vám jde! Když jsem pedofil a vím, že se mi navíc líbí třináctiletí kluci, tak je na pováženou se k němu vůbec přiblížit! To by jste musel mít velmi silnou vůli a hlavně neoblomné morální zásady. Existuje přece tolik jiných způsobů. Opilý třináctiletý kluk je přece pro vás snadný cíl.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od MR_Xguard »

antiKarel píše:Tenhle článek přesně vystihuje to o co vám jde! Když jsem pedofil a vím, že se mi navíc líbí třináctiletí kluci, tak je na pováženou se k němu vůbec přiblížit! To by jste musel mít velmi silnou vůli a hlavně neoblomné morální zásady. Existuje přece tolik jiných způsobů. Opilý třináctiletý kluk je přece pro vás snadný cíl.
A podle mě zase Vaše reakce vystihuje Vaši povahu. Máte nedostatečně silnou vůli a morální zásady a tudíž v barech opíjíte dívky, abyste se pak s nima mohl vyspat. Opilá dívka je přece pro vás snadný cíl, to je pak těžké se udržet, že ano?

Mojí lásce je 13 a ikdyž není v preferovaném věku, strašně moc se mi líbí a mám ji moc rád (to bude asi tím, že ji znám od jejích pěti roků), kdybych ji viděl opilou, byl bych z toho velmi smutný a zklamaný, že pije v tak malém věku a ještě hůř, opíjí se. To samé, kdybych ji viděl kouřit nebo brát jiné návykové látky.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Silesia »

No potěš pán bůh
Nedovedu si představit kdyby někdo z těch na kterých mi záleží neco takového činil.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Teenbl »

antiKarel píše:Tenhle článek přesně vystihuje to o co vám jde! Když jsem pedofil a vím, že se mi navíc líbí třináctiletí kluci, tak je na pováženou se k němu vůbec přiblížit! To by jste musel mít velmi silnou vůli a hlavně neoblomné morální zásady. Existuje přece tolik jiných způsobů. Opilý třináctiletý kluk je přece pro vás snadný cíl.
Pane být vámi, tak vážím slova, zmíněný článek je pouze úvahou. Osobně celkem zapadám do Vašeho příkladu, jsem homosexuální pedofil, líbí se mi třináctiletí kluci a nevidím jediný důvod, proč bych se k nim neměl přibližovat, přece tomu co se mi líbí, nechci ublížit . Před lety jsem byl v situaci o které mluvíte, měl jsem vedle sebe opilého třináctiletého kluka a kdybych chtěl, tak mohlo k něčemu dojít. Ovšem měl jsem jediný důvod k tomu s ním něco zkusit - vlastní potěšení, ale milion důvodů proč ne. Ať už je to morálka, ilegální jednání, svědomí, atd. Vše je jen o charakteru, o ničem jiném. Mnoho z těchto morálních hledisek o kterých mluvím by platilo i u kluků starších patnácti let . Jaký je rozdíl mezi tím, když budu spát s 13 letým opilým klukem a patnáctiletým opilým klukem? Pouze v tom, jak na to bude pohlížet zákon.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 4):
Silesia, radoslav, Dan, simgiran
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Dan »

pro antiKarel: Dobrý den, velmi děkuji za Váš komentář a Váš pohled na věc. Musím s vámi mírně nesouhlasit, nemyslím si, že bych měl nějak extrémně silnou vůli nebo zábrany, ne silnější než jiní pedofilové, které znám. Přesto jsem se dostal do celé řady situací, které byste asi označil jako rizikové (pravda nevzpomínám si, že bych kdy byl s opilým třináctiletým klukem, samozřejmě že já bych žádného neopíjel), a přesto mě ani nenapadlo brát dotyčného chlapce jako "snadný nebo vůbec jakýkoliv jiný cíl". Cíl čeho? Cíl mé lásky? Nejsem Amor, abych střílel šípy..
Uživatelský avatar
Jakub

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Jakub »

Tohle všechno má být jako nějaká recese nebo to myslíte vážně? Veřejně přiznávat, že Vás sexuálně přitahují děti a požadovat do společnosti aby Vás respektovala je naprostý vrchol, budu zvracet. V dnešní době je opravdu IN aby se kdejaká menšina hlásila o svá práva. Ne, vy si žádné lepší podmínky nezasloužíte. Přesně takové zvrhlosti a nechutnosti podkopávají tradiční rodinu a následné i celou naši společnost. Kašlu na humanitu, kašlu na rovnoprávnost, všichni vidíme v jaký sračkách se ocitá naše společnost. Budu bojovat za klasické hodnoty a slušný svět a pedofilie do tohoto schématu opravdu nezapadá
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jakube, ano, myslíme to vážně. Proti čemu přesně chcete bojovat? Proti tomu, abychom mohli veřejně říkat, že nás přitahují děti a nechceme jim ubližovat? Tedy proti tomu, aby si zmatený třináctiletý kluk, kterému se líbí děti, mohl na internetu přečíst, že není jediný na světě? Tím mu přivodíte deprese a způsobíte vyšší počet zneužitých dětí, protože deprimovaný pedofil je dětem několikanásobně nebezpečnější než pedofil, který je sám se sebou vyrovnaný. Nebo si myslíte, že se takovému chlapci díky neposkytnutí informací najednou děti přestanou líbit a půjde založit tradiční rodinu?

Nebo chcete bojovat přímo proti pedofilům? Nějak je izolovat od společnosti? A jak toho pedofila poznáte? Myslíte, že vám, zrovna vám, pedofil řekne, že je pedofil?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Slav »

antikarel; Jakub: Naše společnost je přesně taková, jak jsme se ji udělali sami. Postavili ji lidé, kteří preferují mamon, slepou nanávist, strach z neznámého. Na základě jakýchsi hodnot, které se dnes již dávno neshodují s hodnotami našich předků. Dnešní fašizující společnost podkopává hodnoty lidského ducha na každém kroku, každý den. Učí, že je normální dehonestovat lidi, kteří v něco věří, někým se narodili a místo nenávisti chtějí dávat lásku. A protože otroci systému drží hubu a krok, ze strachu před represí uměle vybudované společnosti, jen to je ten důvod proč je náš život takový jaký je. Zakažte lidem milovat, obětujte svou podstatu pro dobro novodobých rodinných hodnot, které jsou dnes stavěny zkažeností systému. Toto není ta cesta. Kde je ta hranice těch vašich správných hodnot? Chcete proti nám bojovat plynem, jako to bylo ještě nedávno? Máte plnou hubů keců o toleranci, ale vaše pokrytectví je tou cihlou, která táhne tuto společnost ke dnu. My nechceme tuto společnost potopit, my chceme lepší život pro nás, pro vás, i pro vaše děti. Nevím, co na tom není k porozumění. To vaše neustálé škatulkování a přebírání špatných skutků spachaných některými jedinci, jejichž činy my sami zavrhujeme, převádění činů jednotlivců na všechny pedofily je přesným opakem té tolerance kterou tato společnost hlásá. Probuďte se už konečně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: My hledáme děti a děti někoho

Nový příspěvek od Slav »

A teď bych se chtěl ještě vyjádřit k článku. článek se mi jeví jako dobře napsaný a spousta věcí dobře popisuje daný problém. Rád by vyzvihnul jednu myšlenku uvedenou v článku. Cituji:
Kdo skutečně takový způsob zneužije k tomu, aby si skrze internet za peníze domluvil sex s dítětem, jednoznačně zneužil i ono dítě. Výmluva, že se dítě samo nabízelo a že pedofil na něj byl přece hodný, mi přijde naprosto prázdná. Dotyčný Zneužil svého postavení moci vůči dítěti, místo toho aby tento způsob Využil k pomoci. Jak tedy ve zkratce definovat ono využití? Skrze takovou metodu může dotyčný dítě zkontaktovat, navázat s ním vztah, de fakto vyšachovat z této role někoho, kdo by chtěl dítě zneužít, a vzhledem k tomu jakým všem nebezpečím se takto dítě vydává všanc, zachránit jej možná ještě od něčeho horšího.
Doufám, že je jasné, na jakou problematiku zde narážím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů