Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Upozornění uživatelů ohledně vkládání off-topic obrázků

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5626
Dal: 1115 poděkování
Dostal: 2678 poděkování

Upozornění uživatelů ohledně vkládání off-topic obrázků

Nový příspěvek od Kasz »

Chtěl bych především Plyšáčka poprosit, aby omezil vkládání obrázků do příspěvků, kde jsou obrázky zbytečné. Sice je čerpá z jiného zdroje, ale zatěžují například mobilní internetové připojení. Člověk očekává, že na diskuzním fóru bude především text. Výjimkou je audiovizuální sekce, kde člověk např. v sekci Fotografie nebo Modeling očekává, že se tam nějaké fotky objeví. Ale aby se muselo objevovat kdejaké písmeno v kdejakém příspěvku jako obrázek... Já vím, Plyšáčku, že tě to baví, ale není mi to příjemné a není příjemné vícero lidem.

Prosím o vkládání pouze fotografií relevantních - tj. k události nebo osobnosti, pokud je vhodné téma obohatit, doplnit, ale offtopic fotografie, to prosím ne.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙