Potkal jsem ho v zoo (1994, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Potkal jsem ho v zoo (1994, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Potkal jsem ho v zoo

V Zoologickej záhrade sa náhodou stretnú dvaja úplne rozdielny chlapci. Ivoš je malý zbojník, ktorý sa sám potuluje popri klietkach, keď do neho vrazí neznámy nevidiaci chlapec a obleje ho limonádou. Z prvotnej nesympatie sa vykľuje kamarátstvo. Obaja majú radi zvieratá a Ivoš sa rozhodne Slepoňa zapojiť do normálneho detského chlapčenského sveta. Prepašuje ho za brány klietok a dá mu možnosť dotknúť sa korytnačky, slonov či ťavy, teda zvierat, ktoré Slepoň pozná len po zvuku. Medzi Ivošom a Slepoňom vznikne krehké priateľstvo založené na porozumení a tolerancii.

ČSFD

Je to sestřih posledních dvou dílů seriálu Medvědi nic nevědí. V první části Petr Franc a Lukáš Janota, v druhé části i Lucie Čechová:

Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Potkal jsem ho v zoo (1994, film)

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Lucie Čechová byla moc hezká. ;) Jenom škoda, že nikdy nedostala šanci zahrát si v nějaké výraznější roli. Nemyslím tím ani tak z hlediska screen time, toho dostala třeba právě v seriálu Medvědi nic nevědí poměrně dost, ale spíše z hlediska emocionální hloubky postav, které ztvárňovala (vesměs hrála ve filmech určených primárně pro děti a vždy v roli "takové normální holky v jejím věku").