Úklidová četa / Milionářem ve 14 letech / Tirelire Combines & Cie / The Clean Machine (1992, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Úklidová četa / Milionářem ve 14 letech / Tirelire Combines & Cie / The Clean Machine (1992, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Úklidová četa / Milionářem ve 14 letech / Tirelire Combines & Cie / The Clean Machine

Dvanáctiletý Ben je schopen skvěle uklidit celý dům, ale jen když mu otec dobře zaplatí. Když se svým kamarádem Charliem v novinách vidí článek o čtrnáctileté milionářce, která již podniká, rozhodnou se založit vlastní úklidovou firmu. Jako základní kapitál si stanoví vklad sto dolarů a kancelář si zřídí v opuštěné garáži babičky jednoho z nich. Začátky jsou těžké a tak požádají svou kamarádku Marii, která již má zkušenosti s filmováním, aby jim pomohla s reklamou. Ta si ale na oplátkou dá podmínku, že bude jejich společnicí. Dívka natočí video, které má úspěch a nabídky na úklid se jen hrnou.

ČSFD

Obrázek Obrázek

Delphine Piperni jako Marie, 14letý Pierre-Luc Brillant jako Charles a 14letý Vincent Bolduc jako Ben.
► Ukázat spoiler