Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nový příspěvek od šmudlík »

Ahojky.
Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj včerejší zážitek,který dokazuje že by člověk měl nejdřív myslet než něco řekne,zvlášť když je pedofil.
Vracel jsem se z práce,cesta jako vždy nudná,nic co by stálo za pozornost.Koukám jak se říká do blba,autobus pomalu zastavuje na zastávce a v tom v té šedi upoutá moji pozornost něco co sem snad ani nepatří,do autobusu nastoupil kutík přesně podle mého vkusu,blonďáček,no prostě nádherná bytost která to obyčejné odpoledne proměnila ve sváteční den,tedy alespoň pro mne.Sedl si naproti a mně a nedalo se na něj nekoukat a nevnímat tu krásu.Většinou bývám opatrný protože vím jak nás většina lidí vnímá ale tentokrát jsem se nějak zapomněl nebyl opatrný.Opájim se tedy tou nádherou,dokonce i on se na mne koukl a pousmál se,když se najednou vedle mně ozve:"Aby Vám nevypadli oči,ten je Váš že po něm tak čumíte"?A já,aniž bych přemýšlel odpovídám:"Ne,ale proč bych se nedíval na něco co se mi líbí,a co je krásné".V tu chvíli jsem se probral a došlo mi co jsem to vlastně řekl a kde.Ona dotyčná chtěla spustit přednášku,tak jsem ji zarazil,sebral odvahu a řekl jí že mám rád děti ale jinak než si zřejmě myslí a mým cílem není jim ublížit ale naopak pomáhat.No,řeknu Vám že když jsem pak vystupoval,ještě jednou jsem se na kutíka podíval a pousmál,ona osoba měla barvu přezrálého rajčete a já jen žasnul kde se ve mně vzala ta odvaha.Na závěr bych ještě dodal že reakce ostatních byla taková že většina dělala že nic nevidí a neslyší.
Tak snad jsem Vás nenudil,hezký den všem.
Šmudlík
Naposledy upravil(a) šmudlík dne pondělí 18. 5. 2015, 18:01:57, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi šmudlík za příspěvky (celkem 9):
Jeremy, simgiran, Gabriel Svoboda, Kasz, Filip, Marco Freeman, Ajax144, Livrey, Swen
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Jeremy »

Tak to musel byť zaujímavý pohľad. Ako na kutíka, tak aj na Teba tú starostlivú pani :)
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Childrenman »

To teda jo. :)
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Filip »

Ďakujem ti za pekný a zároveň tak trochu aj smutný príbeh. Je to škoda, že už aj pozerať sa je pomaly zakázané. :)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jistě bych se nedíval tak, abych byl napadnutelný. Navíc nikdy nevím, kde mě někdo může znát...
Také bych nereagoval tak, jako Ty. Řekl bych spíše: "Prosím Vás, jak to se mnou hovoříte? A co Vás napadlo? Podle sebe soudíte ostatní?"
Ale nelhal bych, že se mi nelíbí tak, jak si myslí, když by mě odhadla...

Každopádně nádherné sdílení. Takové příhody zde právě podporuji. Jen zase ten nekonkrétní název...
Děkuji Šmudlíčku.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Děkuji za milý příběh s trochou adrenalinu.

Vysvětlil jsi jí to moc hezky a navíc uskutečnil směrem k chlapečkovi pěkný kompliment, jen bych byl v těch komplimentech o kráse opatrný. Ne kvůli okolí, ale kvůli němu, chlapec je prostě chlapec a ne vždy mu bude příjemné, když mu "cízí chlápek" řekne, že je krásný, a že se mu líbí (nebo to řekne před ním někomu jinému), může to pak vést k tomu, že se necítí příjemně, obzvlášt, když nevíš, jaký je a tedy nemůžeš předpokládat jeho reakci. :)

Ještě jednou díky.

S přáním dnů plných chlapečků,
Marco F.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od šmudlík »

Ahojky.
Nechci se nikoho dotknout ale myslím si že by bylo slušné se mně nejdřív zeptat jestli souhlasím s úpravou mého příspěvku,název jsem znovu upravil na původní.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Moderátor by se skutečně mohl chovat slušněji. Ale uznej, že původní název "Kutík" je nicneříkající, tak by se mohlo jmenovat 50 % témat na tomto fóru. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Marco Freeman »

šmudlík píše:Ahojky.
Nechci se nikoho dotknout ale myslím si že by bylo slušné se mně nejdřív zeptat jestli souhlasím s úpravou mého příspěvku,název jsem znovu upravil na původní.
Jak píše Gabriel, dal bych tam ten upravený, už jen pro pořádek. Navíc, kdybych četl "Kutík", možná bych to přeskočil, kdežto "Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš" jsem si přečetl hned. Správný nadpis umí zázraky.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od Filip »

Marco Freeman píše:ak píše Gabriel, dal bych tam ten upravený, už jen pro pořádek. Navíc, kdybych četl "Kutík", možná bych to přeskočil, kdežto "Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš" jsem si přečetl hned. Správný nadpis umí zázraky.
Tak ja by som žiadne fórum kde sa píše kutík určite nepreskočil. :D
Ale súhlasím, názvy jednotlivých tém by mali byť presnejšie.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Kutík

Nový příspěvek od šmudlík »

Ale ano,máte pravdu,reagoval jsem trochu unáhleně,vrácen upravený název,spíš bych měl být rád než se čertit :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kutík,aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nový příspěvek od Kasz »

Promiň, že jsem neoznačil úpravu, ale název by měl skutečně vystihovat podstatu vlákna. Kdybychom to neselektovali, za chvilku bychom tady měli plno vláken s názvem "Kutík" nebo "Holčička"... a čert aby se v tom vyznal, které je které. Většinou se snažím o úpravě informovat, tentokrát mi to nějak uniklo. 20 nepřečtených témat a chci to přelétnout. Omlouvám se ještě jednou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kutík,aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nový příspěvek od Mathias8 »

šmudlík píše:"Aby Vám nevypadli oči,ten je Váš že po něm tak čumíte"
Kdo pani ja? :D :D Ale čoby... Len som sa trošku zamyslel nad tím, aké by to bolo keby som aj ja mal takého pekného syna. :)
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Kutík,aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Nový příspěvek od Childrenman »

Mathias8 píše:
šmudlík píše:"Aby Vám nevypadli oči,ten je Váš že po něm tak čumíte"
Kdo pani ja? :D :D Ale čoby... Len som sa trošku zamyslel nad tím, aké by to bolo keby som aj ja mal takého pekného syna. :)
To je taky jedna z možností. :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti